Onbaşı
27 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri

selam arkadaşlar mevcut olarak kullandığım ram linkteki 2x4 gb oyunlarda artık yeteriz gelmeye başladı yükseltmek istiyorum ama sıfır ve 2.el piyasada bulamıyorum onun yerine

linkteki ramlari alırsam uyum sorunu yaşarmıyım acaba

mevcut olarak kullandığım ram (CML8GX3M2B1600C11)

https://www.hepsiburada.com/corsair-vengeance-lp-8gb-2x4gb-1600mhz-ddr3-siyah-sogutuculu-ram-cml8gx3m2b1600c11-pm-bd304182

satın almak istediğim ram (CML4GX3M2A1600C9)

her şeyleri aynı yalnızca CL değerleri değişik mevcut CL 11 satın almak istediğim CL 9

merhaba arkadaşlar 190 boyundayım doğal olarak elimde büyük sizlerden ricam bana 100-150 tl fiyat aralığında palm grip şeklinde kullanabileceğim bi mouse tavsiye edermisiniz şu anki kullandığım mouse a4 tech x7

merhaba arkadaşlar sizlerden ricam bana 100-150 tl fiyat aralığında büyük el için palm grip şeklinde kullanabileceğim bi mouse tavsiye edermisiniz şu anki kullandığım mouse a4 tech x7

evet arkadaşlar donanımhaber de yeniyim yardımlarınız bekliyorum. bana 2000 2500 tl arası komple sistem önerebilirmisiniz?
sizden ricam sistemde 23 inç ve ssd olması istanbulda değilim onun için bana kargoyla gönderebilecek güvenilir bi yer olsun. tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 28
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 211 (Bu ay: 109)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.