Şimdi Ara

Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? (633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.704
Cevap
62
Favori
536.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an hız testlerinde 31-32 mbit alabiliyorum (iyi bir kaynaktan saniyede 4mb'a kadar çıktığını gördüm indirme hızının). Maksimum ne alabileceğim hususunda bilgi sahibi biri beni bilgilendirebilirse çok sevinirim. Buna göre 75mbitlik bağlantıya geçip, geçmemeye karar vereceğim.

Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim?
  • Attainable Rate(Up/Down) 47793/70083 kbps bazen 48 oluyor bazen 49 oluyor hergün değişiyor bu deyer ama speedtest de 20 mbps çıkıyor hep neden böyle? bunu bilen yokmu ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_kharon

Arkadaşlar merhaba,
    Şu an hız testlerinde 31-32 mbit alabiliyorum (iyi bir kaynaktan saniyede 4mb'a kadar çıktığını gördüm indirme hızının). Maksimum ne alabileceğim hususunda bilgi sahibi biri beni bilgilendirebilirse çok sevinirim. Buna göre 75mbitlik bağlantıya geçip, geçmemeye karar vereceğim.

Max 50 MBps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DHBSC55 kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerini paylaş

• Arkadaşımın bağlantı değerlerini yorumlarsaniz çok sevinirim. Eskiden 8 olan hızını 16 yaptı ancak 12 olarak tanımlanmış gibi. Bu değerlerde 16 olarak yükseltme talebi oluştursa hat değerleri bunu kaldırır mı yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinvurgun -- 17 Mayıs 2020; 10:45:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metinvurgun

Arkadaşımın bağlantı değerlerini yorumlarsaniz çok sevinirim. Eskiden 8 olan hızını 16 yaptı ancak 12 olarak tanımlanmış gibi. Bu değerlerde 16 olarak yükseltme talebi oluştursa hat değerleri bunu kaldırır mı yardımlarınızı bekliyorum.

16 MBps alir yoğunlukta kopma olabilir

Vdsl de 24 MBps alir

• @smart0201 değerli cevabınız için teşekkür ederim. Snr değerinden dolayi mi kopma yaşayabilir. Hangi değerler kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinvurgun -- 17 Mayıs 2020; 11:16:54 >
  • merhabalar
    başvuruda 24'luk tarife istemiştim ama muş.temsilcisi mevcut modemimle (hg552e) max. 16 alabileceğimi söyledi ve 16'lik tarife bağlandı.. bu modemle aşağıdaki değerlerine göre 24 ya da daha yüksek tarife alamaz miyim... teşekkürler

bu arada yaptığım sorduda bulunduğum bina 85 mbps hız destekliyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a z i z -- 17 Mayıs 2020; 11:44:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metinvurgun

@smart0201 değerli cevabınız için teşekkür ederim. Snr değerinden dolayi mi kopma yaşayabilir. Hangi değerler kötü
    Hat zayıflaması biraz sıkıntı 15.50 db yerine daha düşük olsa iyi olurdu vdsl ye geçersen hat zayıflaması aynı kalmaz para sıkıntısı yoksa vdsl modem varsa vdsl ye geçin

Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: a z i z

merhabalar
    başvuruda 24'luk tarife istemiştim ama muş.temsilcisi mevcut modemimle (hg552e) max. 16 alabileceğimi söyledi ve 16'lik tarife bağlandı.. bu modemle aşağıdaki değerlerine göre 24 ya da daha yüksek tarife alamaz miyim... teşekkürler

bu arada yaptığım sorduda bulunduğum bina 85 mbps hız destekliyormus

Modem vdsl desteklemiyor diye hatırlıyorum 24 MBps üzeri VDSL 2 lazım hat değerleri çok iyi 100 MBps bile alir

• bu ayın sonunda taahhüt bitiyor, daha yüksek hızlı bir pakete geçmek istiyorum. şu anda 24 mpbs download 3mpbs upload alıyorum. en azından 50 megabitlik bir pakete geçebilirsem güzel olacak. hat değerlerimi yorumlayabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncharitable -- 17 Mayıs 2020; 14:7:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Max 50 MBps

Alıntıları Göster
    Hocam cok tesekkur ederim. Bu sirada muracaat ettim ayni gun hizi verdiler. 62-63 mbps arasinda aliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lord_kharon

Hocam cok tesekkur ederim. Bu sirada muracaat ettim ayni gun hizi verdiler. 62-63 mbps arasinda aliyorum.

Alıntıları Göster
    rica ederim artık yeni dolaplar port vdsl+adsl destekli geliyor
  • Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    50 MBps alır rahat
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    sorun şuki speed testde 20-21 mb arası çıkıyor ama 50 mb hat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 18 Mayıs 2020; 5:16:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

sorun şuki speed testde 20-21 mb arası çıkıyor ama 50 mb hat

Hat değerleri 22/5 sabitleme yapmislar

Fast patch moduna aldirin hatti

oh aynen ben altdaki değere bakıyorum benim hatam. o hattın desteklediği hız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 18 Mayıs 2020; 16:46:2 >

Bana da yardımcı olabilir misiniz rica etsem ona göre 50 mbps den 75'e yükselteceğim. Şu an 47 mbps alabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daimondesu

Bana da yardımcı olabilir misiniz rica etsem ona göre 50 mbps den 75'e yükselteceğim. Şu an 47 mbps alabiliyorum.
    hacı hat zayıflaması var SNR düşük 13 db de kalmış ankastre ölçüm yaptırma şansınız varsa yaptırın 75 MBps de kopma olabilir sık sık

Çok teşekkür ederim hızlı cevabınız için
  • 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.