Şimdi Ara

Hattıma 15 tl geldi ne yapmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler hattımda normalde 5 küsür lira para vardı bugün uyandığımda bir de baktım ki 20 küsür olmuş ondan sonra kimse arayıp istemedi mesaj falan atan da olmadı harcamalıyım?yYoksa bekleyim mi biraz?

• Beyler yorum yapan yok mu? Vicdanım hiç rahat değil keşke arayıp isteseydi.
  • ben 7 gün beklettim aramadı kendi bilir harcandı mecbur silecek halim yok yani istemezdim tabi ama beni bağlamaz
  • heh buldum sonunda. numaramı gönderiyorum geri iade edersin teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğunun hükümdarı

Evet beyler hattımda normalde 5 küsür lira para vardı bugün uyandığımda bir de baktım ki 20 küsür olmuş ondan sonra kimse arayıp istemedi mesaj falan atan da olmadı harcamalıyım?yYoksa bekleyim mi biraz?

Sen hortumu kendine bağlamışsın http://inciswf.com/1285011426.swf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bediboy -- 27 Temmuz 2012; 1:14:00 >
  • ben de diyorum niye gelmedi benim hattıma ama bak dürüstmüşsün seni sevdim 10u gönder bana 5 sende kalsın hadi yine iyisin
  • @Akin_Tr
    1 hafta beleyeceğim bende olmadı dediğin gibi yapacak bir şey yok.

@Zıplayayanpırasa

@Bediboy
  • Atalarımız üzümünü ye bağını sorma demiş. Sen dinle atanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baban atmıştır da unutmuştur söylemeyi, kimse kimseye öyle kontör atmaz,hata olma şansı da yok, çünkü 2 kere soruyor adam numarayı yollarken, merak etme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

Baban atmıştır da unutmuştur söylemeyi, kimse kimseye öyle kontör atmaz,hata olma şansı da yok, çünkü 2 kere soruyor adam numarayı yollarken, merak etme :)

bana niye geldi tanımadığım birinden
    geçiniz....
  • quote:

Baban atmıştır da unutmuştur söylemeyi, kimse kimseye öyle kontör atmaz,hata olma şansı da yok, çünkü 2 kere soruyor adam numarayı yollarken, merak etme :)

Yok hocam aileden biri değil kesin evde söyledim çünkü abime falan Bediboy varya bu konuya mesaj yazan abim oda

Ekleme:Hocam belki adam numarasını yanlış hatırlamıştır 2 haneyi falan bana gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doğunun hükümdarı -- 27 Temmuz 2012; 5:16:14 >
  • Telefonla Ne yapıyorsan onu yapman gerekiyor. Kısacası Harcayacaksın. Elbet Bir Gün Biter Bittiği Gün Biri 15 TL yüklesede konuşsak moduna girme.
  • quote:

2 kere sorması ne değişitir ki? Çoğu kişi 2. kez okumuyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Hangi salak insan böyle bir şey yapabilir, numarayı yanlış söylecek, sonra da kontör gelmedi diye bir şey yapmayacak, direk kontörü geri çekerler, benim bildiğim böyle.
  • cüzdandan alıp telefona atmış olabilirler. cüzdanına bak, ciddiyim. bizim arkadaşa yapmışlardı..
  • quote:

quote:

quote:

Hangi salak insan böyle bir şey yapabilir, numarayı yanlış söylecek, sonra da kontör gelmedi diye bir şey yapmayacak, direk kontörü geri çekerler, benim bildiğim böyle.

Belli bir zamani gecince geri alinmiyor.Zaten zamanda 1 dk gibi bir sure

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Söyleyerek başka. İnternet şubesinden de yapabilir. Kendi yazıyor diye kontrol etmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.