Şimdi Ara

Hatsan Mod 125 Vortex Kullananlar yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 gün önce Hatsan Mod 125 Sniper Vortex aldım kendime ama kafama takılan bağzı noktalar var.

1.Emniyetin tabiri caizse lambur lumbur sağa sola oynaması

2.Tetiğinde aynı şekilde oynaması.Tetik ayarını kutu içinden çıkan alyanla yapmaya çalıştım ama genede var,

Mod 125 Vortex kullananlar aynı durumlar sizde var mı ? Yoksa tüfeği aldığım yere geri götürmelimiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShooteR-XL -- 17 Kasım 2017; 23:17:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap gelmemiş ama ben vereyim. Uzak durun almayın pişmanlıktır.

• Mod125 yeni başlangıç için iyi bir seçim değil deneyim gerektiren bir tüfek. Mod87 qe ideal güç isabet oranı vardır. İlla güçlü olusun derseniz mod 135qe ye de bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hidayet güneşi

Mod125 yeni başlangıç için iyi bir seçim değil deneyim gerektiren bir tüfek. Mod87 qe ideal güç isabet oranı vardır. İlla güçlü olusun derseniz mod 135qe ye de bakabilirsiniz.

Mesele deneyim meselesi değil
    3 günlük Tüfeğin Av bayisi tarafından bozukmuş diyilerek Hatsan fabrikasına gönderilmesi.

Hayır 3 gün önce alıp sadece 10 pellet atış yaptığım tüfeği Av bayisinin değiştirmeyip fabrikaya tamire yollaması ayrı bir konu

Mesele Kalitesizlik

10 gün oldu göndereli ses seda yok.

Hani bu satten sonra yerli yok hatsan hiç yok.
  • Hocam telefonla arayıp görüşün isterseniz. Hatsan genelde müşteri memnuniyetine oldukça önem verir. Normalde ücrete tabi olması gereken tamir,bakım vs. işleri ücretsiz yapar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.