Şimdi Ara

## AEROCOOL STRİKE X ONE MOD BAŞLADI. [ Bol Resimli ] ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
4.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar eski emektarı malünen emekliye ayırınca eni kasa almıştım bunda ahım şahım kesme işlemi yapmıcam daha ilk taksidini ödedim kıyamam:) ama iç dizaynı hakkında boyama kablo sleeve ve neon ışıklandırma yapıcam. ilk modum imzamda görünüyor arkadaşlarımız bakabilir.

Evet kasanın orjinal hali budur.

## AEROCOOL STRİKE X ONE MOD BAŞLADI. [ Bol Resimli ]  ##

İLK ETAPTA THERMALTAKE CONTACT BİR CPU SOĞUTUCU TAKTIM STOCK FAN İLE İŞLEMCİ 50-60 LARDA GEZİYORDU.

SOĞUTUCU ÖYLE KALİTELİKİ YÜK ALTINDA EN FAZLA 40 DERECEYİ GÖRDÜM STANDART KULLANIMDA FAN DÖNMÜYOR. :)

SONRASINDA EGZOS FAN İLE CPU FANININ YAPRAKLARINI AKÇALI FLORASAN TURUNCU İLE BOYADIM ( GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ EGZOS FAN ÇALIŞYOR CPU FAN DÖNMEYE TENEZZÜL ETMİYOR:d )

ÖN PANELE EL ATMAK İSTEDİM FABRİKA ÇIKIŞLI SİYAH OLAN X LOGOSUNUN ALTINDAİ MESHİ YİNE AKÇALI FLORANS TURUNCUYLA ÖN PLANA ÇIKARTTIM.

ŞİMDİLİK BU KADAR PLEXİ KABLO SLEEVE NEON İŞLEMİ İÇİN BİRAZ ALIŞVERİŞ YAPMAM LAZIM :)

KASANIN ORJİNAL YAN KAPAĞINI BOZMAK İSTEMİYORUM VE PLEXİ İŞLEMİNİN ŞU ARKADAŞIMIZIN YAPTIĞI GİBİ YAPMAK İSTİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coskun ŞAHİN -- 16 Eylül 2013; 11:54:53 >

• Psu' nun bulunduğu kısımdan hdd ye kadar plexiden bir hazne yapıp kabloları ve psuyu saklamayı hedefliyorum plexiyide yine uv turuncu ile boyıcam

Eski bilgisayar modumdan kalan plexileri değerlendirdim sağ kalan parçalardan çalışmaya başladım

kesme biçme zımparalama derken taslak çıktı ortaya sıra boyamaya geldi ama öncesinde plexinin üzerine ince bir zımpara atıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coskun ŞAHİN -- 15 Eylül 2013; 13:06:09 >

• BOYAMA İŞLEMİ BİTTİ SIRA MONTAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coskun ŞAHİN -- 15 Eylül 2013; 13:34:04 >
  • mobilde resimler gorunmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

mobilde resimler gorunmuyor

Standart ekledim ama neden görünmüyor anlamadım :)
  • bnde anlamadim

• DURMAK YOK YOLA DEVAM :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coskun ŞAHİN -- 15 Eylül 2013; 14:14:12 >

• kardeş çok güzel yapmışsın bendede cooler master elite 335u kasa var power aşşada böyle kırmızı bişey yapsam güzel olur ama böyle şeyler yapmakta daha yeniyim bilgi sahibi olunca deneyecem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: soteci123

kardeş çok güzel yapmışsın bendede cooler master elite 335u kasa var power aşşada böyle kırmızı bişey yapsam güzel olur ama böyle şeyler yapmakta daha yeniyim bilgi sahibi olunca deneyecem :)

Dostum imzamda ilk kasa modum var 8 senelik kasada acemilik çıkarttım artık bunda da kalfa statüsünde ilerliyorum :)
  • helal olsun
  • soteci123 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Takip
  • Kardeş bizim mağaza plexi stand kaynıyor eve geçince bende yapayım bari :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushEpicsTR

Kardeş bizim mağaza plexi stand kaynıyor eve geçince bende yapayım bari :D

Yap yap :)
  •  ## AEROCOOL STRİKE X ONE MOD BAŞLADI. [ Bol Resimli ]  ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coskun ŞAHİN -- 15 Eylül 2013; 23:14:08 >

• güzel gidiyor hocam dewam
  • güzel gidiyor devam devam

• gerçekten çok güzel devamını bekliyoruz
  • Teşekkürler arkadaşlar malzemelerin bi kısmı geldi cumartesi istanbul karaköyden plexi ve sarı florasan boya alıcam yaptığım psu kapağı sade turuncu kaldı üstüne uv sarı ile sticker yapmak istiyorum önerileriniz var mıdır ?

UV Blue fan grill ( Firebal.net' e teşekkürler hızlı gönderimleri için )

Yan kapak sırf plexi olacağı için kasanın hava alması gerek fan grill ile hem hoş görüntü hemde hava akışını sağlamayı planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coskun ŞAHİN -- 16 Eylül 2013; 21:45:57 >

• Fosforlu kalem kağıtla falan nos yazısı taslağını çıkarttım iyi duruyor be uv sarı spreyle bunu mu yapsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coskun ŞAHİN -- 16 Eylül 2013; 23:45:45 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.