Şimdi Ara

Hatay'dan Doğal Nar Ekşisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
3
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Hatay'dan Doğal Nar Ekşisi
    Arkadaşlar kendi ailemin kendi bahçemizden toplayıp odun ateşinde yaptığı nar ekşisini satıyorum. Ankara içi elden teslim edebilirim. Hem tadına vs bakıp alırsınız. İçinde yapay hiçbir madde bulunmamaktadır. iki sene rahat dayanıyor. İçinde hiç tatlı nar kullanılmadığı için tadı ekşi ve keskindir. Yararlarını anlatmaya gerek yok. Pm den ulaşıp sipariş verebilirsiniz. Haftaya hafta içi tadına bakıp ücreti ona göre ödeyebilirsiniz.

Kargo ücreti: 5.50 TL dir.

Edit: Geçen sene forumdan satmıştım hepsini bu sene de aynı fiyattan aynı şekilde satıyorum arkadaşlar. Geçen sene sadece bir arkadaş sıkıntı yaşadı sadece o da marketlerde satılan nar ekşisi sosu gibi zannettiği için tadı değişik gelmiş.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 35 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Başakşehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kilosu 35 tl hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm attim. En kısa sürede yanitlarsaniz sevinirim.

• günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xman54 -- 7 Kasım 2016; 9:5:13 >
  • up
  • excellency23 E kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl beğendiniz mi?
  • begendim hocam sagolasin. kivamli, eksiligi yerinde. hizli kargo icin de tesekkurler.
  • excellency23 E kullanıcısına yanıt
    Şifa olsun afiyetle yiyin hocam. Sabahları siyah zeytinin üstüne limon sıkmak yerine nar ekşisi döküp yemenizi de tavsiye ederim.
  • Günceldir.
  • up
  • Askerde almadığıma pişman olmuştum. İskenderun Gülcihan :) ama fiyat bana biraz pahalı geldi.
  • WinteR W kullanıcısına yanıt
    yorumunuzu şimdi gördüm hocam kusura bakmayın. fiyat normal hocam katkısız sadece ekşi narlar kullanılarak yapıldı. Ankarada olanlar için tatma şansı var. beğenmeyen çıkmadı henüz.
  • Üstad vericem sipariş ama bi türlü müsait olamadım
  • mtasova kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok hocam istediğiniz zaman verebilirsiniz.
  • Toprak altinda yetisen kuflu peynirden de getiriyor musunuz

• boombip kullanıcısına yanıt
    maalesef hocam bizimkiler yapmıyor. Nar ekşisi, zeytinyağı vs getirebilirim.
  • Merhaba hocam, sanalpazar veya gittigidiyor satışınız var mı?
  • Efsane Gamer kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam. Sadece kendi ailemin yaptığı nar ekşilerini satıyorum o yüzden elimde zaten az miktarda vardı. forum üzerinden sattım olanları da. ticari amaçla yapmıyorum bu işi. 1-2 kg kaldı elimde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.