Şimdi Ara

Hat Seçimi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hattımı yakın zamanda değiştircem ama turkcell mi avea mı karar veremiyorum , su an vodafone kullanıyorum ve pek ekonomik gelmiyor artık. Hangisine geçmeliyim ne gibi avantajlar var , kullananlar bilgi verebilirse sevinirim , teşekkürler.

• Ekonomik anlamda uygun değil derken , diğer operatörlerden beklentileriniz nedir..
  • Kullanım alanını ve yoğunluk olan hatları vs yazarsan daha mantıklı bi konu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Ekonomik anlamda uygun değil derken , diğer operatörlerden beklentileriniz nedir..

Ekonomik anlamada uygunluk derken 100 kontör alıp 3000 sms yapıyorum ve 5 dk si 1 kontöre konusuyorum ama 1 ay içinde bu kontörün bana yetmiyor ve tekrar kontör alıyorum , her yöne 3 dk 1 kontör olan kampanyayı denedim yine yetmedi ögrenciyim malum . Avea ve Turkcell de nası olur onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Kullanım alanını ve yoğunluk olan hatları vs yazarsan daha mantıklı bi konu olur.

Genellikle mesajlaşma agırlıklı kullanıyorum ama arama fazlalıgı da oldugu oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BapHeuss

quote:

Ekonomik anlamda uygun değil derken , diğer operatörlerden beklentileriniz nedir..

Ekonomik anlamada uygunluk derken 100 kontör alıp 3000 sms yapıyorum ve 5 dk si 1 kontöre konusuyorum ama 1 ay içinde bu kontörün bana yetmiyor ve tekrar kontör alıyorum , her yöne 3 dk 1 kontör olan kampanyayı denedim yine yetmedi ögrenciyim malum . Avea ve Turkcell de nası olur onu merak ediyorum.

Eğer her yöne uygun görüşmek istiyorsan Vodafone Cep1 DEN Daha uygun tarife bulacağını düşünmüyorum..

150 yüklemeye eski abonesin sanırım 75 kontörde ahde vefa kampanyasından geliyor..

225 kontör oluyor ve bununla 675 dakika konuşma imkanına sahip oluyorsun..

Ayrıca Aran KAZAN ile kazandığın kontörler ile her yöne yine kendi tarifenden konuşuyor

ve ayrıca sms olarakta 3000 sms her yöne atarak rakiplerinden çok daha uygun fiyata görüşebiliyorsun..

30 LİRAYA Yaklaşık 3000 sms atabildiğin, aran kazan ile beraber 650-700 dk her yöne arama şansına sahip olabildiğin ( bu çok daha fazla artabilir. 1000-2000dk gibi ) başka bir operatör ben bilmiyorum..

*dersenki çevrem avea, o zaman geç aveaya. 69 kontöre sabah tan akşama bedava konuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 6 Ocak 2010; 11:30:06 >

• quote:

quote:

quote:

*dersenki çevrem avea, o zaman geç aveaya. 69 kontöre sabah tan akşama bedava konuş.

sadece avealılarla dimi ?

• Evet ayda sadece 69 Kontöre (14 lira oluyor)

Sabah 5 Akşam 17 arası Tüm Avealılarla ÜCretsiz görüşebilirsin..
  • peki bunu yapmak için her ay 150 kontör yükleme zorunlulugu var mı ?
  • quote:

peki bunu yapmak için her ay 150 kontör yükleme zorunlulugu var mı ?

Hayır gerek yok.
  • quote:

quote:

peki bunu yapmak için her ay 150 kontör yükleme zorunlulugu var mı ?

Hayır gerek yok.

eyvallah hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.