Şimdi Ara

Hat sahipliğini alma hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, eşimin hattı kardeşinin üzerine ve şu an araları bozuk olduğu için kardeşi tehtid etmiş hattı kapattıracağına dair. Bu hattı üzerimize almak için bir şey yapamaz mıyız? Numaranın manevi değeri var ve bir çok yere kayıtlı olduğu için sıkıntı oluşturabileceği durumlar söz konusu.

• Hattı üzerine alması için eşinizin ve kardeşinizin Turkcell bayisine gidip imza atmaları lazım. Bu durum da sizin için mümkün olmadığından hattı kapatabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Maalesef hat sahibi olma dan devir imkansız, hattın yasal sahibi vefat etmiş olsaydı eğer, o zaman mümkün olabilirdi anca.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hiç uğraşmayın yeni hat alın hemencecik hattaki numaraları buna aktarın işlem çok kısa sürüyor ne de olsa... Benzer telefon numarası sorgulatabilirsiniz bu arada zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTiMe -- 5 Mayıs 2022; 22:45:18 >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    İllegal işler çözüm yolu değildir. Çözüm yolu olsaydı şuan ben senin numarayı çoktan hamutlamıştım hocam.

Silivri loading olmayalım sonra...

• Online kanallardan numara değişikliği yapın tt de uygulamadan direk oluyordu, turkcell de de vardı diye hatırlıyorum, numara değişince kapattirmada sorun yasar kendi tc nosu üzerinden işlem yapıp numarayı bulması gerekir afallar sizde tam 365 gün sonra numara boşa düşünce yeni hat olarak bu numarayı istiyorum diye işlem yapmayı denersiniz

• maaart M kullanıcısına yanıt
    Çok riskli.

• Devir işlemi kaç liraydı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanın bilemiyorum ama 100 tl'ye yakın bir en az ücreti var galiba belki 200 de olabilir.

• Sadece Vodafone sitesinde fiyat belirtmiş, Türk Telekom ve Turkcell fiyat konusunda belirtme gereksinimi duymamış, mağazada ayak üstü geçiririz diye düşünmüş herhalde.  Mesajlarınız için teşekkürler, sanırım en iyisi gidip bayiler ile konuşup birileri bu işe el atar mı, beni gör der mi? Ya da sırf bize geç, bizde kal, taahhüt ver falan gibi şeyler dayatıp işlemi el altından halleder mi bir soracağız artık.

www.vodafone.com.tr
    Hattımı başkasına devredebilir miyim?
    https://www.vodafone.com.tr/yardim/hattimi-baskasina-devredebilir-miyim

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Hiçbir bayi el altından böyle bir şeye 2022 yılında cesaret edemez, hat sahibinin kimliği elinizde olsa belki safliklarindan faydalanabilir (detaylı kimlik resim kontrolü cok dikkat çekici bir fark yoksa yapmıyorlar)!bir sey yapabilirsiniz ama kimlik yokken yapmaya cesaret edemezler yukarıda dediğim bir yıl beklemeli yol dışında pek bir imkanınız yok

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Suc duyurusunda bulunulsa o calisan basi yanabilir onun icin bu isler girmez

• maaart M kullanıcısına yanıt

Siz farklı bir ülkede mi yaşıyorsunuz, yoksa bu ülkede hak, hukuk, adalet gibi şeylerin yıllardır düzgün işlemediğini fark etmediniz mi? Öylesine sorayım dedim, amacım tartışma çıkartmak değil. :) Aslında illegal bir şeyden bahsettiğimin bende farkındayım ama herkes kendince bir çıkış yolu arıyor sorunları için.

• Tek sorun ya arayı düzelteceksiniz ya da en kısa zamanda güzel bir numara alıp (elimde 0532 li güzel numara var ücretsiz devredebilirim) hemen banka ve nereye kayıtlı ise değiştireceksiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.