Şimdi Ara

hastanelik olmak için 1 haftadir...(moral,tavsiye verebilen dert dinlemek isteyen gelsin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler psikolojim çok bozuk hem kilo almak hemde hastanelik olmak için(2-3 gűn rahatlamak için) gűnde 3 defa 28 şekerli çay içiyorum 3x28=84 gűnlűk
    Bunun haricinde kendime olan sinirimden şurup tuz nar ekşisi kolonya ne bulduysam kafaya diktim yűzűme biber gazı sıktım prakten şurubunu bi seferde kafaya diktim yarisini bitirdim őncedende 2 gűnde yarim doz alinan depresyon ilacindan tek seferde 6 tane almistim sadece 2 gűn boyunca yarı uyanik gezdim guluyodum hep ne biçim bi insanim anlamadim beyler tuz kutusunu kafama dikip űzerine kolonyayi suyla karistirarak gõmdűm sonrada nar ekşisi dolapta buz gibi duruyosu onu kafaya diktim yok olmuyo ne hastanelik oluyom ne zehirleniyom ne kilo aliyom bi ilac alirken kalbimde sorun var çok fena sıkıştı oda gece başladı zaten sabah uyanınca geçti bide yűzűme bibergazï sıktım 5 dk gŏzűm boğazım yandı o kadar hastaneye gerek kalmadı.

Beyler varmı ciddi ciddi tavsiyesi olan? Dalga geçenlerde dalgasını geçtikten sonra ciddiye alip tavsiye verirse sevinirim beyler/abiler yaşim 16 ama sakin hayatın farkında olan biriyim bunları yapmamın sebebide beni űzen ve yoran ciddi şeyler oldu bikaç gűn bilincim kapali olsun veya yanliz kaliyim heryer karanlık olsun düşünceler kőtűlükler olmadan dinleniyim kendimi toparlıyim başka bişey istemem

Dalgada geçebilirsiniz dediĝim gibi komikse bende gűlerim zaten bana ciddi geliyo ama siz gülerek saçma diye okuduysanız anlayışla karşılarım hala ergenklikteyiz sonuçta akıl istiyorum bende bűyüklerimden sadece sonradan ciddiye alıp tavsiye verirseniz beni mutlu edersiniz. Cevaplar için şimdiden teşekkűrler.

Edit: türkiyeye geleli 1 sene oldu beyler yanlïş yazarsam yazım hatam varsa kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depay88 -- 15 Temmuz 2015; 11:28:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• psikoloğa git bence
  • Seni hastane kesmez care Bakırköy

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyu la o zaman yalnız kalmak istiyorsan kapat kapını uyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbossa.

psikoloğa git bence

Psikiyatriste gittim adam bana 2 ilaç yazdı bayaĝı yanetkileri var 6 tane içtim yanetkisi bile olmadı uyuşturdu sadece beni. Psikoloĝada aileme kaç kere dedim az çok kültůrlű ama düşűncesiz bi ailem var kaçkere tamam demelerime raĝmen 3ay oldu hala gõtűrmediler yurt disindan geleli 1 sene oldu burdaki hastaneleri felam randevu sistemini hiç anlamam psikolokta ücret vermek gerekiyomu yoksa hastanedemi oluyo ücretliyse çűnki 100 tl ye kadar ailem olmadan veririmde onun üzeriyse ailem beni gõtűrmeden gidemem

• Depay88 D kullanıcısına yanıt
    Sigortan varsa devlet hastanelerinde ücretsiz diye biliyorum, beni küçükken annem götürmüştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: G. House

Uyu la o zaman yalnız kalmak istiyorsan kapat kapını uyu

1 aydır geceleri gazapizm allame şanışer saian ne kadar hüzünlü içmelik anlamlı şarkı varsa aliyorum çayımı sigara içmezdim 2-3 günde bi dertten ixçmek zorundada kaliyorum gökyüzünü izleyerek hayallere dalıyorum abi beni düşünceler bitiriyo düşünmeden sadece karanlïk sessiz olsun 2-3 gün boyunca hiç bişey konuşulmasın kavgalar hakaretler edilmesin ksevdiklerim tarafïndan kovulmiyim masum biriyim ama yanlïş anlaşılmalar yűzünden çaresizliĝe dűşmiyim başka bişey istemem

• Ben seni döveyim hem hastanelik olursun hemde akıllanırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: SakultahSalkım

Ben seni döveyim hem hastanelik olursun hemde akıllanırsın

Razıyım şehir nere?

• quote:

Orijinalden alıntı: Depay88

quote:

Razıyım şehir nere?

Hastehanelik olmak istiyorsan boru çiçeği agacinin borusundun (çiçeğinden) bir tane alip tencerede kaynat ardindan 1 çay bardagina koyup dik. Halisülasyonlar ve bilinçdışı deneyeimin ardından zehirlenme yaşayacaksın sonrada hastehanede yatarsin birkac gun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream-Lord

quote:

quote:

Razıyım şehir nere?

Hastehanelik olmak istiyorsan boru çiçeği agacinin borusundun (çiçeğinden) bir tane alip tencerede kaynat ardindan 1 çay bardagina koyup dik. Halisülasyonlar ve bilinçdışı deneyeimin ardından zehirlenme yaşayacaksın sonrada hastehanede yatarsin birkac gun.

Bu bitkiyi nerden bulabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• quote:

quote:

Razıyım şehir nere?

kendine zarar verme git psikiyatri bölümüne ben hastanede yatmak istiyorum de yatırirlar

• Kafa gidik diyosun yani ama bence csb kolanya diksen kor olursun :)

• bro tepesir tozu seni kendinden gecirir onun disinda saclar full islak disarda gez ruzgar carpar belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Rondo07

Kafa gidik diyosun yani ama bence csb kolanya diksen kor olursun :)

Suyla karistirdim kardeşim

• bu neyin kafası ya.. hangover kafası mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfgözlülegolas

bro tepesir tozu seni kendinden gecirir onun disinda saclar full islak disarda gez ruzgar carpar belki

Cidden işe yararmı bro filmlerde felan izliyodumda gerçektede işe yarıyomu

• Doktorları çok izlemişsin kardeş yazık haha :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elfgözlülegolas

bro tepesir tozu seni kendinden gecirir onun disinda saclar full islak disarda gez ruzgar carpar belki

Cidden işe yararmı bro filmlerde felan izliyodumda gerçektede işe yarıyomu

tebesir tozu ise yararda cok fena basin agrir dayanamazsin yani

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.