Şimdi Ara

haşmetli kuşum ss'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlığı görünce bunu da mı görecekti bu forum dedim, neyse korktuğum çıkmadı.

• Maşallah.
  • Mecazi olarak algılayıp gelmiştim,geri dönüyorum...haşmetli kuşum ss'li 

• Kuşlar kırmızı çizgimizdir

Maşallah çok güzel bir kuş Allah bağışlasın. Bir tane de bende var 3 senedir şerefsizle iyice kanka olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La bu Haşmet Babaoğlu ya haşmetli kuşum ss'li 

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt
    Allah bağışlasın :]
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    :D
  • tonodias kullanıcısına yanıt
    Usta valla yaşını filan bilmiyorum abim aldı ama yavru olduğunu söyledi.
    Beyaz olanıda var ve daha büyük
  • Adını Haşmet koymadıysan yazık etmişsin
  • Rengi çok güzel. İyi bak bu kuşa. Her gün ilgilen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynd

Çok gürültü çıkarıyor mu bu tip papağanlar?

• Rainbow çek erkek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani ilk geldiğinde alışma süreci oldu biraz yanına yaklaştığımızda gaaklıyordu. ondan sonra kafesini temizlerken babamı ısırdı ve konuşmaya başladı :)ve gaaklaması kesildi ve konuşmaya başladı. şuanda sabah saatlerinde konuşuyor sadece babamı sahiplendi babama ilgili davranıyor kucağına geliyor kendini kaşıttırıyor vs. bu arada sokaktan geldi muhtemelen bir yerden kaçmıştı sahibini baya aradık ama bulamadık bizimle kaldı. cinsi jako papağanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57F8B3C40

Bunun beyazıda var hocam lakin dişi ve çok saldırgan.
    Dh hep hayvan karşıtı olmuş. Dişiye salgırgan demesen iyiydi :) hemen üşüşürler konuya. Hayvan ve bitkiye tahammülleri yok, sevmiyolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu güzelmiş, kafes dışında nasıl hocam ? Yutupda tonla video var. Genelde kalın halat doluyolar iki uca, bunlarda geziniyo seviyolar ipi. Bide veteriner bu tür egzotik kuşlar evde bakıldığı için güneş ışığını düzenli alamıyor ve arada pencere camı olmaması gerekıyor demişti. Vitamin kullanıyomusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 21 Şubat 2021; 21:20:58 >

• Dogukan_3002 D kullanıcısına yanıt

şuana kadar tüy yolma sorunu ile karşılaşmadık. evdeki en samimi arkadaşı babam :). salona saldığımızda genellikle yerde yürüyor uçtuğunda da ortalığı birbirine katıyor:) halatı vardı ama kemire kemire kopardı:) kuş yaz aylarında balkonda duruyor ama kış olduğu için salona aldık.

• Hasmetli nedir yav devletlum payitahtim deseydin
  • haşmetli kuşum ss'li
  • quote:

şuana kadar tüy yolma sorunu ile karşılaşmadık. evdeki en samimi arkadaşı babam :). salona saldığımızda genellikle yerde yürüyor uçtuğunda da ortalığı birbirine katıyor:) halatı vardı ama kemire kemire kopardı:) kuş yaz aylarında balkonda duruyor ama kış olduğu için salona aldık.

Hıhaha :d benimki de koparıyo. Ucundan bağlıyorum sonra yine. Bunlar fare gibi kemirmeyi çok seviyolar. Kafesin aynısı bende de var. Metal meyve tası alıcam bide bu hafta. Teller geniş olduğundan meyve sebze takılmıyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.