Şimdi Ara

Hasar kaydı hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba 2009 2010 model b8 Kasa 1.8 tfsi motor Audi A4 için sizce 10 ila 15.000 tl arası hasar kaydı fazla mı? Bir kaç gündür arıyorum bazı araçları değişen yok boya var diyorlar ve bahsettiğim meblaları dile getiriyorlar..memurum uzun süreli bineceğim mesela 2010 olsa 5 sene binerim diyorum..değişen olmadan 15000 tl hasar kaydı nasıl oluyor anlamıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin kafandan geçen fikrin aynısını bende düşündüm. Memur mantığı ile ucuza alır 5 sene biner gerekirse de yine ucuza satarım hasar kayıtlı alıp dedim. Fakat çevremdeki kimse tavsiye etmedi.
    Çünkü ortalık İt çakal dolu. Sana arabayı değişen yok boya var diye satar ama aldıktan sonra anlarsın ki neler varmış neler.

• 2009 senesinde 15bin tl hasar kaydı çok yüksek, ama 2015 senesinde yapılan bir kaza için 15bin normal karşılanabilir.

Ama hangi sene harici yapılırsa yapılsın sadece boya 15bin tutmaz. Kesin bir değişen vardır (far, radyotör, vs)
  • 50-55 civarına b7 1.6 hitler motorlara da bakabilirsiniz. lpg takılmamış olanlardan bulursanız daha iyi olur.

---

sorunuzun cevabı ise, lüks araçlarda çok hile hurda dönüyor. ufak bir kaza bile aracın değerini düşürdüğü için pis işler dönebiliyor. alırken ince elemek gerekiyor o zaman da fiyatlar fırlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 9 Mart 2015; 23:58:04 >
  • K.Kahriman kullanıcısına yanıt
    b7 kasada olma ihtimali var fakat 1.6 102 lik motordan o kasa adına çok hayırlı olmaz diye düşünüyorum piyasada fazla olmayan 1.8t 163 hp olabilir aslında...
  • ilginiz için teşekkürler kararsızım aslında b8 kasa çıktığı günden bu yana hayranıyım fakat ayırdığım bütçeye temizini bulmak çok zor...bazıları da a3 dizel al diyorlar 60-65 e...bu audinin donanım fakirliği beni öldürüyor.. hasar kayıtlılar full donanım...hasarrsızlar donanım fakiri...
  • 10-15 cok buyuk bir meblag degil. Ancak tanidigin guvendigin bir tamirci yoksa o ise girmeni onermem. Yukarda soylendigi gibi piyasa it cakal dolu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesele nasıl hasar aldığı be nasıl tamir gördüğü yeğen...

• Yetkili servis böyle yüksek meblağlar çıkarabiliyor.
    Servis kayıtlarını, faturayı vs isteyin.
  • 15bin a4 için yüksek bir hasar kaydı değil 2 tane airbag açsa 10bin yazıyorlar zaten
  • Galericilere hiç güvenmiyorum iyi araştırmak lazım anlaşılan...sahibinden bulsak hatta ilk sahibinden süper olur ama o da ilginçtirki ilk sahibi yazan nette ki tüm araçları araştırdım ve en az 4-5 sahibi çıktılar işin garibi ısrarla yalan söylüyorlar
    Geçen galeride adam yazmış ilk sahibi profesörden diye bir baktım prof aracın 8. Sahibi alan kişi 9 olacak ama 2. Sahibiyim sanacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.