Şimdi Ara

Hasan Şaş Sneijder'e giydiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neymiş 2 maçtır çok kötüymüş. Hiç beğenmiyormuş. Tamam kötüdür ama bşr kere olsun ağzınızdan Burak ile ilgili birşey çıkmayacak mı. Adam katletti bizi 2 senedir Selçukla beraber. Ağzınızdan şu Türk oyuncularla ilgili tek kötü kelime çıkmıyor arkadaş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sneijder'e ne garezleri var anlamadım dediğin gibi şimdiye kadar bir tane yorumcunun burağı eleştirdiğini görmedim ama sneijdere demekdiklerini bırakmadılar geldiğinden beridir.
  • Sneijder ve Podolskiye saha içinde Allah sabır versin.
  • Macta ayakta kalmaya calisan bir Selcuk varmis. Yaziklar olsun size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabri ve Burak rezaletti bu akşam. Hele Burak. Burak'a tek laf etmeyip, herhangi başka bir oyuncuya giydiren adam taraftarı tamamen salak sanıyordur. Galatasaraylı eski futbolcularda bu hep var zaten. Kimse bir haltan anlamıyor, futbolu tek onlar biliyor. Burak'ı herkes gördü bu akşam.

• Sneijder'e hobi olarak gene giydir giydirme diyen yokta Allah için bir kerede Sabri Burak Umut'a laf et be adam etki azda olsa objektif diyelim.
  • Adam sneijderi eleştirdi sonra takımda kim iyiydi bi Selçuk vardı iyiydi her zamanki gibi dedi utanmadan

Selçuk'un yapıp da Sneijderin yapmadığı neymiş çok merak ettim

• 2000 döneminin yeniçerilerinden. şimdi yeniçeriliği yorumcu olarak yapıyor. hagi vurunca bir şey yok biz vurunca ovvv.
  • Hasan Şaş haklı beyler. Sneijder son 7-8 maçtır 0 katkı ile oynuyor. Bunu kabul edin artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuğa laf yok.Nedense ağzınızdan burak lafı çıkınca arkasından beyinsel olarak refleks mi anlamadım selçuk diyosunuz da adam maçlarda hem skora katkı sağlıyo hem defansif anlamda iş yapıyo hem top tutuyo hem de az hata yapıyo. Galiba bu gsli arkadaşlara kroos,kovacic,modric kalitesinde orta saha lazım
  • .....Tamam kötüdür ama...

Kötü olduğunu sende kabul etmişsin işte kardeşim daha ne konu açıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Sneijder ve Podolskiye saha içinde Allah sabır versin.

Maçta takımın en iyileri onlardı.
  • Hasan Şaş'ın şu rakibi küçümseme huyundan nefret eden bir tek ben miyim? Astana'nın clde olmaması gerek dedi. Kardeşim bu takım zayıf olabilir ama kendi sahasında mağlubiyet almamış grupta oynadığı 6 maçta 4 kez yenilmemiş niye küçümsüyorsun?

Yine Ntvsporda İzlanda topu elle getirse 3 kez ancak kalemize getirebilir dedi 3-0 yenilip döndü milli takım İzlanda o grubu lider bitirdi. Küçümseyemeyin kardeşim rakipleri. Biz neyiz kimiz ki rakibi eziyoruz?

• Ayrıca Ntvspor şu 2 muhabirini, teki Evren Göz, tekrar gözden geçirmeli. Amatörlük aktı adamlardan

ŞL maçı oynanmış maç çıkışı Podolski'ye 4 soru sordular, 2'si muhabire niye öyle davrandın diye

Bu işi komple bıraktırsın Ntvspor yazık, bu adamlardan medet umuyorlar işe bak

• 2 senedir diyor orda farkinda misiniz. Arkadas nasil insanlarla muhatap oluyoruz.

• Yav tam Türk medyası gibisin .

"Sneijder biz görevdeyken yarım sezon oynamamasına rağmen geldi ve 2 maç üst üste kötü oynamadı şimdiye kadar " dedi . Ama şuanda Hamzaya yaptığı ayıp falan diyor .
  • Hasan Şaş şu an sıvıyor, Sneijder Hamzaya haksızlık yaptı o koşturmamışmı nasıl taktik yoktu dersin diyor

Taktik eksiğini göremeyen adama bi ara bu takım emanet edildi

• Türk takımlarının maçlarını pek izlemem de bu selçukla sabri cidden bayağı kötüymüş.

• Sneijder'i eleştirme modasına o da katılmış. Ulan bu Burak Galatasaray'ın forveti değil demeniz için daha ne yapmaması lazım ya da ne yapması lazım?

Selçuk iyiydi gerçekten.
  • 2000 kadrosundaki oyuncuların hemen hemen hepsi bir şekilde kendisinden nefret ettirdi. Ergun-bulent korkmaz'in bir yanlışlarını görmedim.hele hele arif-hasan şaş. Yorumculuklari suresince kendilerinden fazlasıyla nefret ettirdiler.kendi kafa yapısındaki elemanları da ( Burak selçuk OLCAN Semih) dışarıdan bir güzel destekliyorlar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.