Şimdi Ara

Harry Potter : Hogwarts Legacy | PS4 - PS5 ANA KONU - 10 Şubat 2023 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
43
Favori
45.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet duz versiyonmus bizdeki deluxe upgrade yapamiyor muyuz 😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kozez K kullanıcısına yanıt
    Ana ekranda oyunun üzerine geldiğinizde altta sağda deluxe upgrade seçeneği çıkması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hogwarts Legacy 1 milyar dolar kazanç sağladı!

Harry Potter : Hogwarts Legacy | PS4 - PS5 ANA KONU - 10 Şubat 2023

Warner Bros. Games tarafından yayınlanan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy rekor kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 2023'ün ilk çeyreğinin en çok kazandıran oyunu oldu haberini yapmıştık. Şimdi ise bu kazancın miktarı açıklandı ve 1 milyar doları aşan bir kazanç sağladığı ortaya çıktı.

Oyun satmaya devam ediyor

10 Şubat tarihinde çıkış yapmasından sonraki iki hafta içinde Hogwarts Legacy, 12 milyondan fazla adet sattı ve dünya çapında 850 milyon dolar elde etti. Şimdi ise bu sayı 1 milyar doları aştı ve diğer yandan 12 milyon satış sayısı 15 milyona yükseldi. 

İlk etapta yalnızca yeni nesil konsollarda (PS5 ve Xbox series) yayınlanmasına ve PC'de yayınlanmasına rağmen bu kadar çok kazanç elde etmeyi başaran yapım çok oynanmaya devam ediyor. Oyun şu anda ayrıca PS4 ve Xbox One konsolları için de çıkış yaptı ve bu çıkışla beraber satışların artması bekleniyor.

Hogwarts Legacy'nin bu kadar büyük kazanç sağlamasına rağmen Warner Bros., şirketin genel anlamda zarar ettiğini açıkladı. Hogwarts Legacy kazancı şirketin yalnızca yüzde 9'luk bir kısmını oluşturuyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Hogwarts_Legacy_1_milyar_dolar_kazanc_sagladi-117552.htm

• Oyun indirime girmedi dimi hic su markette 899 lira ps5 versiyonu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 90 saatin sonunda platinlemeyi başardım. Diyecek çok şey var ama çok uzun olacağı için yazmaya üşendim. Umarım bu oyun daha sonraki çıkacak açık dünya Harry Potter oyunları için bir başlangıç olur diyelim...

• WildDestiny kullanıcısına yanıt

Yok, indirime girmedi hiç. Psdeals ve Psprices sitelerinden oyunların ne zaman indirime girdiklerine bakabilirsin. Bildirimi açarsan da, indirime girince sana mail gelir.

Ayrıca, PlayStation PS App uygulamasında oyunu istek listene eklersen telefondan da bildirim gelir. Ve Psdeals'in de telefon uygulaması var.

https://psdeals.net/tr-store/game/2522161/hogwarts-legacy-ps5-s%C3%BCr%C3%BCm%C3%BC

https://psprices.com/region-tr/game/5896166/hogwarts-legacy-ps5-version

• Harry Potter : Hogwarts Legacy | PS4 - PS5 ANA KONU - 10 Şubat 2023
    Harry Potter : Hogwarts Legacy | PS4 - PS5 ANA KONU - 10 Şubat 2023Hogwarts Legacytwitter
    “Hogwarts Legacy launches on Nintendo Switch on 11/14/23. We know fans are looking forward to playing on Switch, therefore creating the best possible experience is our top priority. Thank you for your patience. Available now on PS5 & PS4, Xbox X|S & Xbox One, and PC.”
    https://twitter.com/HogwartsLegacy/status/1657037950494941187
  • A r c h A n g e L. kullanıcısına yanıt

Temmuzdaydı, Switch'e çıkmasını bekliyordum. Ertelendi mi? Harry Potter : Hogwarts Legacy | PS4 - PS5 ANA KONU - 10 Şubat 2023 

• Maalesef hocam Switch için erteleme aldı oyun.

• Merhabalar, yeni PS5 aldım hogwarts legacy alacağım ama PS5 oyun alma yöntemlerine tam aşina değilim. CD li almak, dijital almak ya da hesaba ortak olunan seçenekler var sanırım. Hangisini seçmek daha mantıklı bilemedim. CD li versiyonu oyun bittikten sonra satmak kolay mı? Dijital versiyonu aldıktan sonra satma şansı oluyor mu?

• Oyunu ps5 versiyonunu türkçe yapma imkanı var mı

• SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt

Hayır.

• hmobolo H kullanıcısına yanıt

Dijital kardeşlik daha çok tercih ediliyor.

• Benim için hayal kırıklığı bir oyun. Eksiği çok ve bu puanları nasıl almış hayret verici. 70-75 den fazla vermem. Ortalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 6 Haziran 2023; 9:40:51 >
  • Arkadaşlar bu oyun ingilizce bilmeden oynanirmi eğer oyunu oynayabilirsem hikayeyi sonra YouTube dan izlerim oyun bize ne yapmamız gerektiğini açık bir şekilde söylüyormu mesela haritada gideceğimiz yer işaretli bir şekilde belli oluyormu vs gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunun ps4 performansı nasıl?

• supressor kullanıcısına yanıt
    İngilizce şart değil. Oyun size rehberlik ediyor o anlamda endişeniz olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim efendim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunun ps5 versiyonunu deneme sürümü olarak indirdim, daha ilk dakikadan bugda kaldı oyun.
    Kapatıp açınca düzelir umarım.

• 45 Dakika deneme sürümünü oynayalım dedik, Oyun takıldı bir saçmaladı. Daha Hogwarts'a gelmeden süre doldu. Şöyle 2 saat olaydı düzgün bir bakaydım. Neyse artık indirim felan gelirse belki alacağım.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.