Şimdi Ara

Harmony OS geliyor | Huawei'in en büyük meydan okuması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android ve IOS platfformlarıın daha önce olmadığı kadar güçlü ve iddialı bir rakibi var. Huawei tarafından geleceğini işletim sistemi olarak tasarlanan ve en küçüğünden en büyüğüne tüm cihazlarla, internet bağlantısı kurabilen her türlü araçla kullanılmak üzere geliştirilen HarmonyOS işletim sisteminin özellikleri ve kullanan ilk cihazların detayları açıklandı. Biz de bu videomuzda Huawei'in yeniliklerini değerlendiriyoruz. 

• Bakalım bu da diğerleri kadar iyi olur mu, çıkınca öğrenebiliriz.
  • 1 aydır gözümüz yollarda kaldı. Bizi korkutma Reis. :)
  • alternatif olması her zaman iyidir. İyi olur kötü olur bilmem ama alternatif olarak kenarda dursun

• Hadi artık gel ya kaç aydır bekliyoruz.
  • söz uçar yazı kalır. bir sene sonra bakalım çin dışında başarı oranı ne kadar olacak ?
  • Rekabet ve çeşitlilik her zaman iyidir, keşke Windows phone de yaşasaydı.
  • Evet söz uçar yazı kalır...Kesinlikle basarili olacak herkes,hepimiz göreceğiz..Rekabet iyidir yakın zamanda nesnelerin interneti kavramı gerçek olacak.. Harmony os akıllı araba,ev,tüm beyaz eşya ve diğer ev elektroniği ve tüm mobil cihazlara yeni bir soluk getirecek.Hepimiz göreceğiz,bu mesaj da burada kalsın..Mesela dünyanın en büyük klima üreticisi midea aynı zamanda diğer eve elektroniği ürünlerinide üretiyor..Adamlar Midea ile anlaşmış ve yakın gelecekte Midea ürünler harmony os ile farklı teknolojisi ile fark açacak..Bu durumda da diğer markalarin da ilgisini çekecek,belli bir emekleme sürecinden sonra iyi bir ivme kazanacağını düşünüyorum..Olmaması için bir neden yok çünkü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gerbera -- 30 Haziran 2021; 8:4:36 >
  • ABD'nin kendi ayağına sıktığı en büyük kurşun olacak bu.Benim bildiğim Çin sadece işletim sistemi ile kalmaz mobil işlemci falan derken teknolojide tam bağımsızlığa kavuşur.

• Huawei kaliteli ürünler yapan bir firma. Son dönemde metal kasa bilgisayarı falan da dikkatimi çekiyor doğrusu. Yalnız Apple a arayüzünden tut, asistan ismine kadar bu kadar benzer olması doğru bir hamle mi bilmiyorum. Hiçbir taklit orjinalinden iyi olamaz kanaatindeyim. Huawei i nasıl alırım onu da söyleyeyim, ürünleri taklit ettiği firmadan ucuz olursa o şekilde ilgimi çeker. diğer türlü ipad fiyatına matepad, macbook fiyatana matebook satma düşünceleri varsa kimse kusura bakmasın orda apple gerçeği var.
  • Ben en çok windows phone gördüğümde sevinmiştim. Güzel bir UI ile çok başarılı şeylere imza atabilir diye düşünmüştüm. Ancak tırt çıktı. Umarım bunda aynı şeyler olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.