Şimdi Ara

Harley Davidson Bot Sizce Hangisi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunlardan birini almaya düşünüyorum sizce hangisi? bu mu

yoksa bu mu

İlk resimdekini çoğu kişi beğeniyor bende beğendim ama çocukca falan durmuyor değil mi duruyorsa söyleyin :D

• Çocukca durmuyor. Harley hevesim vardı, denedim bi yürüdüm şöyle, hayatımda bu kadar para verip de bu kadar rahatsız bi bot daha önce almamıştım. Çok kalas, o parayı haketmiyor o bot.
  • Üstteki arkadaşa katılıyorum rahat değil ve topuklarıda bana biraz yüksek geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Çocukca durmuyor. Harley hevesim vardı, denedim bi yürüdüm şöyle, hayatımda bu kadar para verip de bu kadar rahatsız bi bot daha önce almamıştım. Çok kalas, o parayı haketmiyor o bot.

evet doğru ağır biraz ama bende de heves var almam gerek :D bir de koyu lacivert ile siyah arasında çok fark var mı? yani koyu lacivert alsamda herşeyle giyebilirim dimi siyah gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabahkusu -- 29 Ekim 2014; 16:43:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeah4136

quote:

Çocukca durmuyor. Harley hevesim vardı, denedim bi yürüdüm şöyle, hayatımda bu kadar para verip de bu kadar rahatsız bi bot daha önce almamıştım. Çok kalas, o parayı haketmiyor o bot.

evet doğru ağır biraz ama bende de heves var almam gerek :D bir de koyu lacivert ile siyah arasında çok fark var mı? yani koyu lacivert alsamda herşeyle giyebilirim dimi siyah gibi

Lacivert çok uyumusz bi renki her şeye gitmez siyah gibi, yine de sen yakıştırırım diyosan zevk senin hocam, güle güle giy

• Çöp
  • ilki çok güzel bende almayı düşünüyorum ama hem pahalı hemde rahat değil diye duydum
  • Cat akar

• Kuzenimde var, denemek için 1 günlüğüne ödünç aldım, beğenirsem alacaktım. Ayağımı yere basarken sanki ayağıma beton bağlamışım gibi longurt diye aşağı iniyordu ayak.
    Önermem.
  • alttakinin siyahı var bende , gayet güzel ve rahat , ayağında problem olan arkadaşlar güzelim bot a laf atmış , 2 side güzel tercih senin
  • quote:

+1905 sekil olarak begeniyordum ayagima giydim ve yurumekte zorunlandim resmen , rahatlik desen hic yok. Sadece adi HARLEY iste baska biseyi yok.

• bende alırken tereddüt içindeydim ama zamanla alışıyor bırakamıyorsun
  • Timberland al hocam, en rahatı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.