Şimdi Ara

Harley Davidson bot 130tl, Caterpillar 150tl (Beta) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
5
Favori
18.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende harley vermiştim az önce kargo mesajı geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünüm geldi , sıfır hiç giyilmemiş. Kampanyayı duyuran arkadaşa tekrardan teşekkürler.

Harley Davidson bot 130tl, Caterpillar 150tl (Beta)

• cat bot geldi. çok rahat ve sağlamlık hissi veriyor. teşekkürler.:)
  • 29.08.2018'de sipariş vermiştim, dün aras kargo'dan sms geldi. Geliyor : )

(2 adet beta, 1 adet cat bot sipariş vermiştim).
  • Benimde botlarım geldi.Kurlar bu kadar yükselmişken bedavaya geldi resmen teşekkürler
  • Benim botlar da geldi. Onceki mesajlarimda yazdigim gibi, ayagima olmasindan hic umudum yokken, 3'u de ayagima tam oldu . Konuyu acan arkadasa cok tesekkurler

Goz ucuyla baktim, teşir veya defo gorunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 11 Eylül 2018; 17:9:1 >

• 2 bot siparişim vardı. Birini iptal etmişler tespit edilen bir problem varmış, tabi yalan dolan işlere kılıf uyduruyorlar. Diğerinide bugün kargolancak yazıyor ama ona da güvenmiyorum. İptal edilen sipariş için 20 tl çek vermişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

2 bot siparişim vardı. Birini iptal etmişler tespit edilen bir problem varmış, tabi yalan dolan işlere kılıf uyduruyorlar. Diğerinide bugün kargolancak yazıyor ama ona da güvenmiyorum. İptal edilen sipariş için 20 tl çek vermişler.
    bir cat bir harley almıştım. cat i iptal edip harleyi bugun kargolayacaklarını söylediler. ne kargo var ne bir şey. dolandırılmasak bari!
  • 14 gün beklettikten sonra ürünü iptal etmiş ipneler bari parayı geri yatırsalar ne mesaja cevap veren var ne telefonu açan var
  • benim kargo çıkmışş olmazlarsa bedenleri aldıgım fiyata verenilirim catve harlley
  • Aldığım ayakkabılar büyük geldi maalesef ve iade/değişim talep etmek istiyorum fakat müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Şikayetvar'daki şikayetlere de dönüş sağlamamışlar hiç. Şimdi ayakkabıları yollasam hiç dönüş yapmazlarsa ayakkabılardan olacağım sanırım. Bari bir akrabaya falan hediye ederim en azından. İade/değişim talep edip geri dönüş alabilen oldu mu acaba?
  • M.Burak. M kullanıcısına yanıt
    Adamlar batmış hocam

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/201809211035307805-beta-ayakkab-konkordato/
  • batan geminin malları sözü ilk defa yerine oturdu galiba.
  • Konuyla ilgili tüketici hakem heyetine başvurdum e-devletten bakalım bi sonuç alabilecek miyim...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.