Şimdi Ara

hareket halinde video izlemeyin uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
18.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlarhttp://urun.gittigidiyor.com/7-quot-GPS-TOYOTA-COROLLA-TV-DVD-USB-NAVIGASYON_W0QQidZZ21812292 linkte bulunan sistemi aldım deneme amaçlı sadece elektrik vererek track cd taktım ve cd okumaya başlayınca ekrana "warning, for safety, no watchıng movie when driving" yani "uyarı, güvenlik, film izlerken hiçbir zaman sürüş yapmayın" tarzında bir uyarı ekranı çıkıyor ekrana dokununca gidiyor ve cd çalmaya devam ediyor 3-5 saniye sonra tekrar çıkıyor tabi cd de çalmaya devam ediyor film tarzı bir cd izleme şansım olmadı henüz sizce bu normalmi bence değil ayarlar menüsünden kapatılabilinirmi yoksa bu sürekli beni rahatsızmı edecek.

bu tarz cihaz kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. teşekkürler.

• Hayırlı olsun
    Kardeş yalnız araba sürerken değil film izlemek sigara ve cep bile yasak
    Araba sürerken Film izlemek bence çok tehlikeli
    İzlemek asla arabaya bir şeyler almam
    .
  • arkadaşım ben izlemeyeceğim heralde hem bırak izlemeyi mp3 bile dinleyemiyorum.
  • innovatek dvd playerle teyp kullanıyorum bende.mesela benim cihazda aracın durup durmadığını kontrol eden kablo el frenine bağlanması gerekiyor ki elfreni çekik iken çalışsın diye.bunu başka bir şaseye bağlarsanız o uyarıyı almazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

innovatek dvd playerle teyp kullanıyorum bende.mesela benim cihazda aracın durup durmadığını kontrol eden kablo el frenine bağlanması gerekiyor ki elfreni çekik iken çalışsın diye.bunu başka bir şaseye bağlarsanız o uyarıyı almazsınız.

arkadaşım çok teşekkür ederim. bir tanıdıkta aynı şeyi söyledi. bende kablolar arasında el freni diye bir kablo var bu ne işe yarıyor diye düşünmüştüm :D denedim ve oldu kabloyu direkt teybe deydirince yazı gitti kabloyu geri çekince yine geldi. sorunu bulduk yani. bende teypten kaynaklanan bir sıkıntı var zannetmiştim. tekrar teşekkürler.
  • geri vites kamerası falan olursada şaseye ya geri vites lambasından veriyorsunuz güç yada sürekli çalışması için teypten yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhakanhanci
    "warning, for safety, no watchıng movie when driving" yani "uyarı, güvenlik, film izlerken hiçbir zaman sürüş yapmayın"

UYARI! GÜVENLİĞİNİZ İÇİN SÜRÜŞ SIRASINDA FİLM İZLEMEYİN!
  • Her ne kadar sen izlemeyecek olsan bile ön konsolda görsel bir şeylerin dönmesi dikkat dağılmasına sebep verecektir.
  • Aynen katılıyorum...
  • Bu cihazları chinadvdgps adında bir site satıyor.

Her marka için yapmışlar ve hepsi aynı bende uzun süredir uğraşıyorum ve baya bilgi sahibi oldum.

Takıldığın bir yer olursa sorabilirsiniz.
  • arkadaşlar ben araba kullanırken çok uykum geliyor bir kemal sunal ya da recep ivedik filmi açsam uykum dağılır o nedenle sorunun çözümü hakkında bilgisi olan varsa konuyu yeşillendirirse sevinirim.

edit: arkadaşlar sorunu şöyle çözdüm. benim sistem android fakat google playdan herhnagi bir yazılım inmiyor. vlc player apk sını flash diske yükledim oradan da aracın playerine kurdum vlc player harika oynatıyor filmleri.

yine uyarayım araç sürerken film izlemek tehlikelidir. Uyarıyı yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Braweheart01 -- 8 Temmuz 2023; 20:10:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.