Şimdi Ara

HardwarePlus/Ersin Akman Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, elbette içimizde duyarlı arkadaşlar vardır diye paylaşıyorum. Ersin Akman denen şahıs daha düne kadar facebook gruplarında içeriklerini paylaşabilmek için elinden geleni yaparken 100bini geçtikten sonra kullanıcıların iyi/kötü yorumlarına küfür veya hakaretler yağdırmakta iğrenç bir uslüb kullanmaktadır. SANAL ZORBA kavramını bir teknoloji editöründe görmek gerçekten çok üzücü.

Örnek 2 adet içerik paylaşıyorum. Daha bunun gibi birçoğu da yapıldı. Ama gün geçtikçe hakaretinin şiddeti artıyor. İnsanların annelerini bacılarını lafa katıyor veya akıllarıyla dalga geçiyor.

Youtube adresi:https://www.youtube.com/watch?v=fV-UC9PRhSo

İnsanların yanlış anlamaları, anlamamaları, veya farklı noktadan yaklaşmaları suç olmadığı gibi hakaret edilmesini de gerektirmez. Uslüb çok yanlış. Biz tepki göstermezsek gün gelir aynısı bizim başımıza da gelir. Bizim vesilemizle orada duranlar kullanıcıya müşteriye izleyiciye böyle hakaret edemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dişhekimi06 -- 28 Nisan 2019; 17:41:53 >

• Fotoğraflara inanamadım gidip kendim baktım cidden böyle lüzumsuz yorumlar yapmış. Ergenlik döneminde olan insanlar gibi tepki vermesi çok üzücü. Ve yapılan iki yorumda da sert cevap gerektirecek bir şey göremedim. Gayet olağan şeyler söylenmesine rağmen "git oraya pisle" demesi... Abonelikten çıktım çünkü böyle hakaret eden bir insana katkım olsun istemem. Bilgilendirdiğiniz için de teşekkür ederim.
    ben bu şahsiyeti erdoğana benzetiyorum. Herkesle sorunlu münakaşaya karışmış sürekli bahane üreten karşılıklı ilişkiler de başarısız vs. vs. gibi. Profesyonel olduklarını iddia edip incemele videolarında eee üüüüü lerle geçen kelime dağarcığı oldukça düşük insanları editör niyetine çalıştımak yani anlatılacak çok şey var. En son samsung postayı koymuştu bunlara kitlesi belli zaten 10-18 yaş. son zamanlar da zaten telefondan başka bir şey incelemeyen inceleyecekleri zaman da misal lg için söylüyorum ya aslında bakın biz bu adamlarla sorunluyuz ama ona rağmen çekiyoruz demeleri. Neresinden tutsan elde kalıyor.
  • Fotoğraflara inanamadım gidip kendim baktım cidden böyle lüzumsuz yorumlar yapmış. Ergenlik döneminde olan insanlar gibi tepki vermesi çok üzücü. Ve yapılan iki yorumda da sert cevap gerektirecek bir şey göremedim. Gayet olağan şeyler söylenmesine rağmen "git oraya pisle" demesi... Abonelikten çıktım çünkü böyle hakaret eden bir insana katkım olsun istemem. Bilgilendirdiğiniz için de teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HarmonicaMan kullanıcısına yanıt
    anlayışınız için ben teşekkür ederim hocam. Üstteki arkadaşın gerçek ismi vs olduğu için sansürledim. Ancak şahsın uslübu böyle ve tahammülsüz.
  • Hocam kanal tedavisini kaca yapiyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahahahah

Bizim ülkede böyle iste gariban dururlar dururlar sonra azıcık bir güç elde etsinler sana birazcik bağımlılıkları azalsin ve baaaam iste böyle olur

Hic takilma kardeşim zira ulkemizin yuzde 80i böyledir bunlara bir takilmaya baslarsan belini dogrultamazsin baska ulkeye kacman gerekir

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    kendi bölgenizde ki doktora sorun bölgeden bölgeye ve kullanılan malzemeye göre fiyat değişir.
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    hocam konuyu açıp açmamakta çok kararsız kaldım ama gün geçtikçe yapılan muamele iyice şiddetleniyor. Duyarsız kalamazdım bizim grubumuzada içerik atıyorlardı 3 teknoloji facebook grubuda gruptan attık bu şahsı. Arada girip bakıyorum üslub gittikçe bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dişhekimi06

hocam konuyu açıp açmamakta çok kararsız kaldım ama gün geçtikçe yapılan muamele iyice şiddetleniyor. Duyarsız kalamazdım bizim grubumuzada içerik atıyorlardı 3 teknoloji facebook grubuda gruptan attık bu şahsı. Arada girip bakıyorum üslub gittikçe bozuluyor.
    Tamam kardesim bosver sen hic umursama buna dikkat ettigine gore degerli bir insansın hayatin boyunca hep cikacak karsina bu tipler

• Hoş değil. Takip ediyordum ama ben de çıkartacağım.

Tamam milletin de dilinde kemik yok ama böyle bir iş yapıyorsan bunları göze alacaksın.
  • Youtube kanalı açmıştım zamanında, bir değil, iki değil özellikle genç arkadaşlar aklına geleni yazıyor. Haliyle insanda nezaket filanda kalmıyor. Yani insan eleştiri tabi yapabilir, ama alakasız şekilde argo kelimeler kullanılmaya başladığında, diğer olumsuz insanlara da yansıyabiliyor. Tabi daha geniş bir kitleye ulaşan bir oluşumun daha özenli olması gerekir.
  • ben bu şahsiyeti erdoğana benzetiyorum. Herkesle sorunlu münakaşaya karışmış sürekli bahane üreten karşılıklı ilişkiler de başarısız vs. vs. gibi. Profesyonel olduklarını iddia edip incemele videolarında eee üüüüü lerle geçen kelime dağarcığı oldukça düşük insanları editör niyetine çalıştımak yani anlatılacak çok şey var. En son samsung postayı koymuştu bunlara kitlesi belli zaten 10-18 yaş. son zamanlar da zaten telefondan başka bir şey incelemeyen inceleyecekleri zaman da misal lg için söylüyorum ya aslında bakın biz bu adamlarla sorunluyuz ama ona rağmen çekiyoruz demeleri. Neresinden tutsan elde kalıyor.
  • cevap hakkı doğar tek tarafın sözüyle kimseyi eleştirmemek lazım
  • TS'den Levent hocamıza da sallamıştı bu gereksiz şahsiyet. Karaktersizliği her yerde kendini belli ediyor. En azından karaktersizlik konusunda istikrarlı.
  • Hocam benim azı dişin yanında uzun süredir bir karartı var. O ilerleyip çürük yapar mı sizce

• Dişhekimi06 D kullanıcısına yanıt
    Sizin grup ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga'nın dirseği hakkında ne düşünüyorsun?

• Bu gibi adamları bu konuma getirenler utansın
  • Bu terbiyesiz yakın bir zaman önce Levent Pekcan gibi bir üstada terbiyesizlik yapmıştı. Zaman bu tip gereksizleri temizler geçer...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.