Şimdi Ara

HardwarePlus/Ersin Akman Rezaleti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende abonelikten çıktım bu adilere fırsat vermemeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizdeki temel sıkıntı bu sanırım. 'sonradan görme' ya da 'bir anda ne oldum delisi olma' vakası vol.4654646897987121213

mütevaziliğini efendiliğini zaman içinde kaybetme,herkes aptal bi tek sen akıllı

ne gerek var böyle şeylere.yardımcı olabiliyorsan ol,olamıyorsan yorum yazma yani.aptalca hareket ve davranış biçimi.

sanki bi tek kendisi biliyor anlattıklarını

bu konuyu açtığınız ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim konu sahibi.
  • Bir şey sorucam, bu kanallar 3 bin-5 bin izlenmeyle nasıl böyle devam edebiliyor?

• Hocam adamın terbiye seviyesi hakkında diyebileceğim birşey yok ama sende adamı kötülemek için fırsat kollamışsın gibi .

• Bu şahsı ve kanalını bir süredir takip ederim.

Gözlemlediğimce kendini zeki felan zanneden sıradan bir sivri akıl aptal.Türkiye de ortalaması malumunuz.Buda kendini girişimci sanıyor ego patlaması bu sebeple.

Bunu mütevazı bir kişiliği olsaydı belirtmek istemezdim ama ayrıca konuşma bozukluğuda var.Muhtemelen tutukluk veya kekemelik geçmişi nde yoğun bir şekilde vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 1 Mayıs 2019; 16:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyan_

Bu mesaj silindi.
    Şikayetiniz başarıyla iletildi.

Aşağıdaki butonu kullanarak şikayetin durumunu kontrol edebilirsiniz.
    Ayrıca yukarıdaki menüden şikayet listenizi görebilirsiniz.
    Şikayet Durumu
    Geri Dön

• MErak ediyorum: ACABA ! : IBB basina gelen Ekrem Imamoglu gelmesi ile HardwarePlus ve ona bagli olusumlarin eski IBB yapisi ile varsa bir nemalanma vs sanirim ondan dolayi bir birikmislik var .

Yoksa her insan insanlik hali rahatsiz olabilir suclu dahi olsa ! Ama uslubuna dikkat etmelidir. Gorsellerden de anlasiliyor olay uslubu asmis hakaret icermektedir.

Ek olarak HardwarePlus zaten yillardir incelemelerinde yuzeysel ele almalari, cakma taklitciligi bile beceremiyor oluslari DH de bircok defa kendi kaynaklarindan ilgili konularda yapici elestirilerimi de yapmaktayim ama sanirim kibir mi desek bilemiyorum ozelestiriye dahi acik degiller...

HardwarePlus da kendilerine temin edilmis cihaz veya ulasim konaklama ( ki bu cok dogaldir piyasasi boyledir ) ile asiri abartili markalari ovmektedir ... Yani ideal dozda degillerdir sonucta forum degildir ki birisi sadece eksi yanlarini ele alsin ne de olsa baskalari arti yanlariin bahsediyor halleri de yok. Kendileri sunuyorlar artilari kadar eksi yanlarini da korkmadan dile getirecekler ama yok ...

Gereksiz buluyorum teknolojik olarak bir fayda veya bilinc kattiklarini hic sanmiyorum HWPlus in tum yazili ve gorsel yayinlari ile ...

Bindikleri attan dusmusler gibi vurmus ruhlarina ifadesi...

• Milfka kullanıcısına yanıt
    ersin denilen herifin hakaretleri seni rahatsız etmedi de benim yazım rahatsız ettiyse aklından şüphe duyabilirsin.
  • quote:

ersin denilen herifin hakaretleri seni rahatsız etmedi de benim yazım rahatsız ettiyse aklından şüphe duyabilirsin.
    Laf soktuğunu sanarak yazı yazman hiçbir şey göstermese de az buçuk karakterin hakkında fikir verdi. “Ersin denilen herifin hareketleri” bana değil, kendinden haberim yok, takip etmem, tanımam ama ben bu forumdayım. Senin yorumunu gördüm. Tamam? Yanlışlıkla gönderdiğin arkadaşlık isteğini de geri çek ben reddetmeyeyim ona da laf söylemeye çalışırsın sen.

Ekleme: Sen dedin ya üst akıl olarak, şu an aklımdan şüphe duyuyorum. Emin ol. Keşke şimdi ban yesen de cevap yazamasan ama birkaç günü bulabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milfka -- 1 Mayıs 2019; 19:32:53 >

• Bende videolarda ne kadar efendi ve samimi diyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Arkadaşlık isteğini yanlışlıkla değil bilakis kasıtlı bir şekilde gönderdim.Kimse kimseye yanlışlıkla istek atmaz
    Ayrıca laf sokmadım ben, burayı ilk okul sırası zannettin herhalde hakkında görüşümü söyledim.
    Kendinde söylüyorsun işte kişiliği hakkında hiçbir şey bilmediğin,tanımadığın kendisinden haberin dahi olmayan birisini savunman ne kadar akıllıca? Savunduğun kişiyi tanımıyorsun bile.

Beynin ve düşünme yapın bir çocuktan daha gelişmiş değil emin ol bunu neye dayanarak söylüyorum biliyor musun? Benim banlamamı arzulayıp cevap veremememi isteyecek birisi yetişkin birisi olamaz.Bu davranışları en son ilk okul sırasında gördüm çünkü. Kendinin de kabul ettiği gibi aklından şüphe duy.
    seninle aynı ortamı paylaşmak zorunda kalanlara sabır diliyorum.
  • Bende size şöyle bir resim atayım bu Ersin Akman ile ilgili, videoda bir eleştiri ve öneride bulundum aldığım tepkiye bak. Hardware Plus'ta Kerem Enginar'ı seviyorum, bu adam izleyicilere karşı böyleyse arkadaşlarına karşı nasıldır acaba. İki yüzlü, videoda bize gülümserken yorumlarda hakaret ediyor. Bu resimdeki olaylar bizzat ben ve Ersin Akman'ın konuşmasıdır.

HardwarePlus/Ersin Akman RezaletiHardwarePlus/Ersin Akman RezaletiHardwarePlus/Ersin Akman Rezaleti

• Bu elemanı bende pek sevmem. Bi ara diğer 2 arkadaş telefon tanıtımı gibi bir şey yapıyorlardı. Bu arkada bir yerde durmadan adamların lafını bölüyor koca karı gibi ondar da he başkan he edasıyla geçiştiriyorlardı.
  • Yazık üsluba bak hele.

Shiftdelete kadar büyüse ne olacak acaba

Hakkı alkanın başarısı boşa değilmiş demek ki adamı seversin sevmezsin hiç değilse karşısındaki adama köpek gibi davranmıyor insan gibi yaklaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 8 Mayıs 2019; 2:6:12 >
  • quote:

Arkadaşlık isteğini yanlışlıkla değil bilakis kasıtlı bir şekilde gönderdim.Kimse kimseye yanlışlıkla istek atmaz
    Ayrıca laf sokmadım ben, burayı ilk okul sırası zannettin herhalde hakkında görüşümü söyledim.
    Kendinde söylüyorsun işte kişiliği hakkında hiçbir şey bilmediğin,tanımadığın kendisinden haberin dahi olmayan birisini savunman ne kadar akıllıca? Savunduğun kişiyi tanımıyorsun bile.

Beynin ve düşünme yapın bir çocuktan daha gelişmiş değil emin ol bunu neye dayanarak söylüyorum biliyor musun? Benim banlamamı arzulayıp cevap veremememi isteyecek birisi yetişkin birisi olamaz.Bu davranışları en son ilk okul sırasında gördüm çünkü. Kendinin de kabul ettiği gibi aklından şüphe duy.
    Kimsenin kimseyi savunduğu yok. Kendi kendine gelin güvey olmuşsun.

Adamın annesini işin içine katıp iğrenç hakaret etmişsin, bu arkadaş da şikayet etmiş. Gayet de doğal bir şey bu. Sen de ilk fırsatta ana bacı katanlardan mısın yoksa?

Bana şimdi o da (Ersin) hakaret etti deme. Haksızsın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.