Şimdi Ara

hardline, cok mu kötü ve - alkol-spor iliskisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • m.supplementler.com/urun/hardline-laktozsuz-kilo-hacim-kombinasyonu-5887

Butceme cok uygun bu kombinasyonu begendim, fakat hardline'i tecrubeli sporcu arkadaslarim hic onermiyor. bu kadar uygun bir kombineyide bulamam, kullansam fayda elbet gorururum fakat zarari olur mu "hardline" oldugu icin. Bu arada laktozsuz..

Son olarak, viski tarsi asitsiz (bira harici alkollerin ornegin) tuketilmeso de zararli olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alkolü ya bırakmak, ya da en fazla haftada 1 e falan indirmek gerekli. Benim olduğum yerde sayma sebeplerimden birisi alkol, haftada 3-4 kere viski veya rakı tüketiyorum, hem diyet yapmayı zorlaştırıyor, hem vücutta enerji kalmıyor spora gidecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

Alkolü ya bırakmak, ya da en fazla haftada 1 e falan indirmek gerekli. Benim olduğum yerde sayma sebeplerimden birisi alkol, haftada 3-4 kere viski veya rakı tüketiyorum, hem diyet yapmayı zorlaştırıyor, hem vücutta enerji kalmıyor spora gidecek.

Hocam bende sizin kadar kullaniyorum da, bira daha cok, ama iste asit fazla oldugu icin sadece birayi birakmayi dusunuyorum, viski dalan etkisi oluyor mu ki? Bir de supleemetn hakkinda bilginiz var mi?

• Supplement kullanmıyorum.

Olay alkolün çeşidi, veya asiti değil. Alkol bomboş kaloriden ibaret, vücudu yıpratan birşey. Sadece alkolle vücuda birsürü ekstra kalori sokuyoruz, yanında meze, kuruyemiş vb. olunca iyice sıvamış oluyoruz.
  • The Sovereign kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.