Şimdi Ara

Hardisk Acil YArdım (Allah Rızası ıcın Cok Acıll Yardımm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Hardisk Acil YArdım (Allah Rızası ıcın Cok Acıll Yardımm)

lutfenn acıll yardımm

ıcnıdekı verılerı kuratabılecegım prg veya herhangı bısey varsaaa lutfenn bana acıl yazn ekleyın lutfennn

• bi kaç gün öncesinde diskteki bozukluları düzelten güzel bir program, konusu geçmişti..bi arattır istersen forumda...bulursam paylaşırım...
  • O verileri kurtarmak için özel yapılmış aygıtlar var, yazılımsal olarak hiç bir program işini görmez. Eğer verilerin değerliyse piyasayı araştırman gerekecek. Pek ucuz olmadığını belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryeck -- 30 Haziran 2006; 17:25:06 >
  • cokk tesskur ederım acıl olursa guızell cunku cok önemlı verıler var ıcınde yoksa ben yanarımm
  • içi açılmış bir diskten veriyi ancak arkadaşın belirttiği gibi profesyonel data kurtarma şirketleri alır. Çünkü kapağı açılmış disk bir daha düzgün çalışmaz
  • Ooohoooo sen Harddiskin içini açmışsın be kardeş... Harddisklerin içinde benim bildiğim özel gazla mevcuttur ve belli bir vakum altında kapatılmıştır. İnternette bir ararsan bulursun... Yanmış HD'den bilgi kurtarılmasıyla ilgili bir haber okumuştum yakınlarda...
  • isveçli bir firma vardı. sadece hasar tespiti için 300 dolar istiyordu. hasarın boyutuna görede ücreti vardı. internette arattır bulursun profesyonel data kurtarma diye.
    gerçekten önemliyse o parayı bayılacaksın özel kurye ile gidiyor isviçreye çünki
  • bu arada dostum HDD yi birde halı olan bir yerde açmışsın tek bir toz tanesi bile büyük hasarlara neden olabilir en kısa sürede hiç bir şeyine dokunmadan kapat ve başvurunu yap
  • Arkadaşım öncelikle diski açman çok kötü olmuş. Eğer içerisinde öyle arşiv, şirket dökümanları, muhasebe kayıtları gibi çok önemli şeyler yoksa veri kurtarmayla uğraşmanı tavsiye etmem. Eğer önemliyse de şunu bilki; veri kurtarma oldukça tuzlu, emek ve bilgi gerektiren bir iştir. Yani eğer diskini işini iyi yapan kişilere teslim etmezsen veriler bir daha geri gelmeyecek hale gelebilir.

Diski Yurtdışına göndermek iyi bir seçenek olabilir fakat çoook pahalıya çıkacaktır. Ülkemizde de veri kurtarma işini başarı ile yapan kurum ve kişiler var. Yerini bilmiyorum ama eğer İzmir'deysen yer konusunda yardımcı olabilirim. Ayrıca İstanbul'da da sadece bu işi yapan profesyonel şirketler var...
  • garantisi youksa gecmiş olsun sana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.