Şimdi Ara

Harddiskten Dizi İzlemek için TV Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Emektar 2010 model Samsung 40C650 televizyonumu değiştirip 55" bir tv almayı düşünüyorum.
    Televizyonların teknik özellikleri, kontrast, 10bit-8bit tartışmalarının ötesinde çok basit bir sorunum olduğunu farkettim.
    Bu güne kadar dizi ve filmlerimi televizyona bağlayarak harddiskten izledim. Online izlemeyi, media serverdan stream etmeyi düşünmüyorum. 2010 model Samsungda olup yeni Samsunglarda bulamadığım 3 özellik şöyle:

1) Harddiskteki bir klasör içinde en son hangi video izlendiğini hatırlaması (En son izlenen dizi bölümü)
    2) İzlenen video yarıda bırakıldığında, tekrar izlendiğinde kaldığı yerden devam etme
    3) Klasördeki videoların ardışık olarak oynatılması. (sonraki bölüme otomatik geçme)

Ailemin evindeki 2016 model Samsung ile denedim ve bu basit özelliklerin hiçbirini bulamadım. Ben mi bir birşeyi atlıyorum?

Sonuç olarak, harddiskten dizi film izleyen arkadaşlar (ki forumda çoğunluktadır diye düşünüyorum) siz nasıl izliyorsunuz bu dizileri yahu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.