Şimdi Ara

Hard disk bölünmesi sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar c sürücüsü doldu bende bilgisayarı bilgisayarcıya götürdüm, format cekmeden d sürücüsünden aktararak c sürücüsünü artırsın diye. Adam daha sonra aradı ve dedi ki bilgisayarın c sürücüsünü artırdı yalnız bilgisayara mavi ekran geliyor bu yüzden format atalım. Bende format atılmasını istemedim aldım bigisayarı geldim. Format atmadan nasıl düzeltebiirim bu sorunu?? Tşker...

• quote:

Orijinalden alıntı: beykor

Arkadaşlar c sürücüsü doldu bende bilgisayarı bilgisayarcıya götürdüm, format cekmeden d sürücüsünden aktararak c sürücüsünü artırsın diye. Adam daha sonra aradı ve dedi ki bilgisayarın c sürücüsünü artırdı yalnız bilgisayara mavi ekran geliyor bu yüzden format atalım. Bende format atılmasını istemedim aldım bigisayarı geldim. Format atmadan nasıl düzeltebiirim bu sorunu?? Tşker...

Adamin bi bildigi var demek ki format atalim dedigi icin.format atmaktan korkma.hem herhangi bir sikinti yasamazsin.eger formattan sonra gerekli yazilimlari yuklemekten useniyorsan bu siteye gir.birkac tikla cogu programi otomatik indirip kurarsin.

www.ninite.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 21 Aralık 2011; 14:11:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 52

quote:

Arkadaşlar c sürücüsü doldu bende bilgisayarı bilgisayarcıya götürdüm, format cekmeden d sürücüsünden aktararak c sürücüsünü artırsın diye. Adam daha sonra aradı ve dedi ki bilgisayarın c sürücüsünü artırdı yalnız bilgisayara mavi ekran geliyor bu yüzden format atalım. Bende format atılmasını istemedim aldım bigisayarı geldim. Format atmadan nasıl düzeltebiirim bu sorunu?? Tşker...

Adamin bi bildigi var demek ki format atalim dedigi icin.format atmaktan korkma.hem herhangi bir sikinti yasamazsin.eger formattan sonra gerekli yazilimlari yuklemekten useniyorsan bu siteye gir.birkac tikla cogu programi otomatik indirip kurarsin.

www.ninite.com/

Adamalar isin kolayina kaciyorlar hem de parasina bakiyor. Olay bu...Bide hard disk zaten hasarli benim formati ondan istemiyorum..

• quote:

quote:

quote:

www.ninite.com/

Adamalar isin kolayina kaciyorlar hem de parasina bakiyor. Olay bu...Bide hard disk zaten hasarli benim formati ondan istemiyorum..

Format atmayi bildikten sonra bedavaya halledersin kendi isini.bence hasarli hdd kullanma.bilgilerini kurtar.yeni bir hdd al veya advanced system care 5 indir onu kur.icinde disk doktoru ve benzer programlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

www.ninite.com/

Format atmayi bildikten sonra bedavaya halledersin kendi isini.bence hasarli hdd kullanma.bilgilerini kurtar.yeni bir hdd al veya advanced system care 5 indir onu kur.icinde disk doktoru ve benzer programlar var.

Arkadasim format cekmeyi biliyorum. Benim isimi bedavaya halletmekle degil sorunum. Adam isin kolayina kaciyor diyorum. Mavi ekranla ugrasmaktansa formati atayim diyor. Ben format cekmeden bunu nasil duzeltecegimi soruyorum...

• Arkadaslar mavi ekrandaki sorunun basligi; session 3 initialization failed. Ne yapmaliyim??
  • Yok mu bilen??
  • Bozuk sistemi onarmaya uğraşmanızın bir anlamı yok, herkesin önerdiği gibi bilgilerinizin yedeğini alıp yeni sistem kurun.
    Kimse size başka şey önermez, uğraştığınıza da değmez

Diskte ne gibi bi hasar var da yapmak istemiyorsunuz?

Eğer bozuk sektör bulunuyorsa Low Level Format ya da diskin bozuk kısmını ortaya gelecek şekilde bölümleme yapabilirsiniz.
  • ohoo millet kolaya kaçıyor valla. dostum bu mavi ekran ne zaman geliyor sistem açıkkenmi açılırkenmi geliyor. o mavi ekranın resmini çekip koyabilir misin ?
  • Hard disk bozuk, mavi ekran var: diğer donanım bileşenlerini veya yazılımı bozuk hard disk takılıyken mi test etmeyi/ ettirmeyi düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 22 Aralık 2011; 15:35:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.