Şimdi Ara

Hanna (2019) | Amazon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 yapımı film tv'ye uyarlanıyor. Filmin ve BBC'nin The Night Manager dizisinin senaristi David Farr senaryoyu yazacak.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Esme Creed-Miles, Joel Kinnaman, Mireille Enos kadroda

Hanna (2019) | Amazon
  • aksiyonu güzel dizi, jack ryan tutunca, farkli versiyonlarini yapalım demiş amazon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

aksiyonu güzel dizi, jack ryan tutunca, farkli versiyonlarini yapalım demiş amazon
    abi jack ryan hadi biraz olabilitesi yüksek olaylar bu scifi resmen 15 yaşındaki velet tokatlıyor milleti
  • ilk bölümü düştü

• s01e01
    Mireille Enos 'u Killing 'ten sonra buna benzer bir karakterde görmek güzeldi. Ama bu sefer kötü karakter rolünde

o bebeklerin tutulduğu yer tam olarak neresiydi çözemedim. ajan yetiştirme yurdu zannedersem. Erik isimli ajanın bebeği de buraya götürmüşler demek, ama neden oraya götürüldüğünü daha göstermediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Şubat 2019; 23:37:57 >
  • Güzel başladı
  • ilk bölüm güzel, fakat maksimum 2-3 sezonluk senaryo cıkar bundan.
  • 2.bölüm ne zaman bilen var mı?
  • bölümler aylık yayınlanıyor sanırım
  • Hayır dizinin ilk bölümü SuperBowl gecesinde tanıtım için yayınlandı.Martta tüm bölümler yayınlanacak.

• tüm sezon düştü

• 1. sezon biraz önce bitti. filmi tam olarak hatırlamıyorum ama konu işleyişi farklıydı. veya film sonunu 2. sezonda felan göreceğiz sanırım.

bazı yerler gereksiz olsa da gereksiz uzatılsa da beğendim. fakat maksimum 3 sezon çıkar bu diziden.
  • Birkaç ufak gereksiz yer olmasa daha güzel olurmuş ama bu haliyle de gayet güzel dizi olmuş. Filmi izlemedim ama Logan filmiyle benzerlikler var. Umarım yakın tarihte Amazon reis 2.sezon onayını da çakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Birkaç ufak gereksiz yer olmasa daha güzel olurmuş ama bu haliyle de gayet güzel dizi olmuş. Filmi izlemedim ama Logan filmiyle benzerlikler var. Umarım yakın tarihte Amazon reis 2.sezon onayını da çakar.
    +1 katılyorum, gereksiz uzatılan yerler var, atlaya atlaya izliyoruz o sahneleri

• 3 bölüm izledim baya sağlam olmuş çok beğendim.

• dünyanin herhangi bir yerinde, her an öldürülen, işkence gören bebekler var malasef

• Çernobil dizisi bitti sıra bunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllar önce izlemiştim filmi güzeldi. hele Saoirse Ronan'ın oyunculuk performansı harikaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 9 Haziran 2019; 21:16:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diziyi bitirdim. 8 bölümde konuyu uzatmadan olabildiğince güzel işlemişler. hatta hannah ın genç arkadaşları falan filan çok sıkmadan bitirdiler. 2. sezon daha iyi olarak geliyor belli.

Amazondaki diğer dizi tom clancsys jack ryan ı izlemenizi tavsiye ederim. Amazon, netflixe resmen kapak niteliğinde dizi yapıyor. İki dizisinide sıkılmadan bitirdim çünkü sürükleyiciler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.