Şimdi Ara

Hani dersin ya ben bu ligden yukarıyı hakediyorum ama çıkamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
3.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen hak veriyorum onu diyen kişilere
     Hani dersin ya ben bu ligden yukarıyı hakediyorum ama çıkamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikuru Asahina -- 12 Haziran 2014; 22:20:22 >

• ok
  • jungler farkı deyip geç bence.
  • wow, 26/4 oynamışsın sen pro olmalısın ama feederlar yüzünden bronz 2sin sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar kasıp kassadinle taşıyamıyosan haketmiyosun be kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

o kadar kasıp kassadinle taşıyamıyosan haketmiyosun be kardeşim

Dostum karşıda 4 kişide banshee vardı full mr çıkıyorlardı void fln çıktım ama birşeye yaramadı karşı adcyi vs tekliyordum ancak try dağıtıyordu ortalığı threshde tutuyor arındır vs anca kaçıyordum ve o maçta 1 tane q yemedim brandden lanede 0/6 oynuyordu free win aldı
  • Sen bu trolleri dinleme , zaten çoğu kişi bulunduğu yeri haketmiyor çünkü bu bir takım oyunu ..
    Yani silver düzeyinde bir oyuncu bronzda kalabilir ya da plat düzeyinde goldda kalabilir gibi
  • Feedlendiğin oyunlarda roam yaparak takım arkadaşlarına kill aldırmalısın.Tüm killer sende kalınca bu şekilde hüsran oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Feedlendiğin oyunlarda roam yaparak takım arkadaşlarına kill aldırmalısın.Tüm killer sende kalınca bu şekilde hüsran oluyor.

Hocam olafa 2-3 draya 2-3 kill leeye 1 kill vs saldım o sıralarda çok killim yoktu fazlada salmadım geride kalırım vs diye bir yerden sonra tek atıyorum tfler başladı tfdede salamazdım ya?
    Luci zaten 5-6 dakika afk kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikuru Asahina -- 12 Haziran 2014; 22:26:56 >
  • Lolkingine baktım . -3 wl var ve son 10 oyun inanılmaz bir skorla bitirilmiş. Kill farm kesinlikle bronz oyuncusu degil açıkcası hesabın boostlandığını dusunuyorum şuan veya eskiden hata ile girildi dereceliye . bu performansla Oynasan diamond dun şuan ayrıca son 10 oyundan biri lose sanki bunu Alsan çilingir olcaktın diğer 9 tanesi win demekki neymiş boyle oynarsan illaki lig atlıyormuşsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • split push yapmayı ogren takımını kastırmakla ugrasmaya gerek yok sen oa dama 1231 kill aldır o adam gider gene feedler split push öğren oyun kaybetmessin
  • Seni iyi anlıyorum.Jungle oynadığım bir oyunda adc'ye 3 kill aldırdım. Ama anladımki ben bu arkadaşa 20 kill aldırsam yine bir iş yapamazdı :) sonuç : bozgun...

Kendine iyi bir duo bul çıkarsın.
  • Boostlandigin yerden birgun dusuceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

wow, 26/4 oynamışsın sen pro olmalısın ama feederlar yüzünden bronz 2sin sanırım.

• Report jungle

• Kimsenin seviyesi tek bir oyunuyla belirlenmez. Senin kassadin ile 26 bilmemkaç oynaman seni iyi bir oyuncu yapmaz. Ortala olarak bronze2 olduğun için şu an o seviyedesin. Bu ortalama oynasa oynasa -3 lig aşağıya, +3 lig yukarıya oynar şans faktörü ile. Ki az buz değil 60 oyun oynamışsın bile o seviyede.
  • 10 maç böyle oyna 8'ini zaten kazanırsın. Smurf kasıyorum düşük level şu an skorları görsen ağlarsın her maç 30 32 kill ama hepsi bozgun Yani olur böyle vakalar üzülme, zamanında Tracy McGrady 40 sayı ortalamayla oynuyordu Orlando Magic'te ama Orlando playoffa bile kalamamıştı. Bu T-Mac'i loser mı yapar, kötü basketçi mi yapar? Hayır.
  • Bir maçta Lee Sin varsa o kişi ya maçı kazandırandır yada kaybettiren.
  • O değilde geçen sene bronz olup bu sene plat daimond falan olanlar var nasıl bu adamlar kendini böyle geliştirmiş ona şaşıyorum ben.Ayrıca herkes hak ettiği ligdedir.Lost streak yapıp plat 5 e düştüm sonra 1 iyi takım geldi diğerlerinde de ortalamanın üstü oynayıp yine plat 4 e çıktım.Şimdi biz çelincır adama 10 tane bronz 5 hesap versek 10 nuda üst liglere çıkaramayacak mı ?
  • atla xd
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.