Şimdi Ara

Hangisini tavsiye edersiniz (Sansa,Creative,Sony)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aşağıdaki ürünler arasında kaldım hangisini seçmem konusunda yardım edebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler Benim için ses kalitesi önemlidir.

Sandisk Sansa view 8gb = 70 TL Arkadaştan , 2 Sene garantili
    Sandisk Sansa Clip+ 2gb = 120 TL internette , 1 sene garantili
    Creative Zen X-fi 8gb = 200 TL İnternette , 1 Sene garantili
    SONY NWZ-E443/B 4GB = 180 TL Teknosada , 2 Sene Garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulker98 -- 20 Ağustos 2010; 12:09:09 >

• Yok mu hiç mp3 den anlayan arkadaşlar.
  • Sansa view 8gb kullanılmış sanırım.?! Batarya durumu iyise ve hiç sorunu yoksa, 70 lira fiyatı ile çok uygun; yenisi 200 lira civarıdır.. Sansa clip ile ses rengi aynı sayılır.. Sansa cılip 2 gb 120 liraya pahallı.. Sony B ve E serisi ses kalitesi olarak vasat modeller.. Sony S ve A serilerinin ses kaliteleri daha iyi..
  • Sansa view beraber almıştık durumunu biliyorum, Sansa Clip + sitelerde çok iyi olduğu söyleniyor hatta sansa view den bile iyi ?
  • Creative Zen X-fi 8gb hakkında ne düşünyorsunuz ?
  • Düzeltme: bahsi geçen model clip plus'mış, yanlış anlamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmert -- 21 Ağustos 2010; 17:30:02 >
  • Sansa clip + de karar verdim ama garantili bir cihaz bulamadım şuan bakan arkadaşlar link verirlerse memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulker98

Sansa clip + de karar verdim ama garantili bir cihaz bulamadım şuan bakan arkadaşlar link verirlerse memnun olurum.

Sandisk'in Türkiye disbiritörü bu modeli henüz Türkiye'ye getirtmedi.. Böylesine popüler ve çok satan bir modeli getirtmekte geç bile kaldılar..
    Umarım yakında garantili olarak Türkiye de satışları başlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.