Şimdi Ara

Hangi Termal Macunu Tercih Etmeliyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem biraz düşük. Kafamdaki modeller

*Arctic MX-4 (4 g) Edition 2019
    *COOLER MASTER IC VALUE V1
    *XIGMATEK G3606

Bu fiyat bandında alabileceğim görebilecek termal macunlar bunlar sanırım. Sizce hangisini tercih etmeliyim. İşlemcim i5-4590

• Up
  • mx4 tabi ki hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozturk21

mx4 tabi ki hocam.
    Teşekkür ederim yardımınız için
  • Mx-4 tek geçerim 2019 olmayanı kullanıyorum fena fark ediyor
  • gd900 diye bir macun var mx-4 e kafa tutuyor incelemelerde ama uzun vadede ne olur bilemem
  • 2 yıldır Arctic MX-4 kullanıyorum, sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim.
  • Gd900 yazayım da bana bi sövsünler 😁 şaka bi yana baya iyi performans veriyor ya, gd900 ü bizzat kıyaslamış birileri var mı acaba?
  • Noctua nt-h1 ile Arctic mx-4 arasında kaldım ben de. Yorumları bekliyorum bu konu vesilesiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cholo -- 13 Haziran 2019; 22:57:18 >
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    nanoktakatolog tan 1 ay önce mx-4 sipariş verdim sipariş verecekseniz hiç bulaşmayın bu siteye :)
  • akgonul kullanıcısına yanıt
    Amazon veya n11’den alacağım. Üründen memnun kaldınız mı peki?
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    Elime ulaştırırsalar yorum yaparım :D
    Hahaha sıkıntı. Dikkat edeceğim teşekkürler uyarı için
  • Arctic mx-4 benim kulandığım macunların arasında en iyisi.Xıgmatek g3606 da kulandım mx-4 kadar etkili olamadı bende.
  • mutlu7 kullanıcısına yanıt
    Bende termal macun arıyorum konumu kimse iplemedi buradan sorayım iki macun dikkatimi çekti :

1.Cooler Master Mastergel Maker Nano(80₺)

2. Arctic Mx-4(60₺)

Sizce hangisini almalıyım uzun vadede hangisi daha iyidir?
  • xDuMaNx kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şimdi cooler master nano vs. mx-4 e karşı 2 derece fark atıyor.Ama cooler master emin olun,3 ay sonra bütün özeliğini kayıb ediyor.Yani 3 ay da bir macun yenileme yapmanız gerekecek.Bu yüzden ben size mx-4 tavsiye ederim.Kendim 2 sene önce mx-4 macunu sürdüm ve işinden hiç ödün vermedi.Ben kendim artık ne olur ne olmaz diye macunu yeniledim.
    Acaba ürün elinize geçti mi? Geçtiyse performansı nasıl termal macunun? Fiyatını hak eden bir termal macun ise bende almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.