Şimdi Ara

Hangi Marka Tavsiye Edersiniz? (Monster - MSİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun amaclı bir notebook almayı dusunuyorum.Msi ve Monster in modellerini arastırdım ama ıkısı arasında karar veremıyorum ...Kullananlar yorumlarını yazabılrıler mı?Sistemler zaten cok ıyı ama ılerısı ıcın garantı servıs vss kosullarda önemlı ...Ayırdıgım bütce 2.000 TL civarı ...MSİ yada MONSTER tavsıyelerınızı beklıyorum ...

O fiyat aralıgında olan modeller ...

MONSTER İÇİN : http://www.monsternotebook.com.tr/W150ERQ-GT650M-MONSTER®-Q61W150ERQ02.html

MSİ İÇİN :http://www.pcdepo.com/msi-ge60-213xtr-notebook-urun8373.html

Yada tavsıyeleırnız?

• Msi ve monster ın kullanıcı forumları var. Kasa kalitesi , soğutma , oyun performansı vs. gibi konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsin.
  • monster almak istiyosan sabır taşı olman gerekli
    msi ında fandan ses gelıyo falan dıyenler var bi araştır istersen kousu mevcut
  • Üstadım kafam allah bullak oldu zaten ya !

Forum da da bırı iyi diyor bırı kotu dıyor :S
  • Hocam ge60 i7li modeli kullanan biri olarak tavsiye etmiyorum.Benim bilgisayarda üretim hataları var servis bunları tamir etmeyi öneriyor ben değiştirmeye uğraşıyorum imanım gevredi.Fan ve ekranın iç çerçevesi değişti önceden ek olarak kasa alt kapak dvd rom ve menteşe değişecekmiş.Msi Türkiyeye ulaşmayı denedim ulaşamıyorum msi tr diye bir oluşum yok galiba .Servispoint te biz yurtdışına bağlıyız dedi msi Türkiyeyle alakamız yok telefonunu bile bilmiyoruz dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biricikömer -- 14 Kasım 2012; 23:21:43 >
  • Asus N56VZ S4257 de alternatif olabilir. Teknosa da 2350 tl ye kadar düşmüştü fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E'

Asus N56VZ S4257 de alternatif olabilir. Teknosa da 2350 tl ye kadar düşmüştü fiyatı.

Tamam hcam bır de buna bakayım :)
    Teşekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.