Şimdi Ara

Hangi leon alınır!!! bir sorum var?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
7.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önümde iki tane seçenek var ve zamanım çok kısıtlı. Bu hafta içi çözmem lazım bu konuyu. İki tane Seat leon var seçenek olarak. Araçları dilim döndüğünce açıklamaya çalışıcam.

Araç 1: Seat leon 2010 model 1.4 tsi 90.000 km de. Esp var. Boya sadece ön ve arka tamponlarda var çiziklerden ötürü. Galeri satıyor. Beyaz renk arkasında FR yazıyor ki ben farkını bilmiyorum.

Araç 2. Seat leon 2011 model 1.2 tsi 58.000 km de. Esp yok. Boya sadece ön tampon ve kaputta var. Kaza fotoğraflarını gördüm ağır hasar yok sadece önden pikapa çarpmış. Geri görüş kamerası var artı olarak. Beyaz.

Şimdi bu iki arabanın fiyatları ne olmalıdır sizce?
    Alınmak için hangisi uygundur? Ben motor farklarını araştırdım pek faydalı bilgi bulamadım. En son 1.2 Zaman Zaman 1.4 den daha fazla yakar dedikleri anda araştırmayı bıraktım.

Bu iki araba da hemen alınabilecek durumda ama beni en çok arada bırakan Esp oldu. Sonradan taktırma bile duydum ama ne kasar etkili olur bilemem ki kaça mal olur onu hiç bilmiyorum.

Çok sıkıştım bu hafta içi iki araçtan birini almak zorundayım ama kararsızlıktan uyuyamıyorum.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkür ederim.

İsteyen kişilere link atarak araçların sahibindendeki adreslerini atabilirim. Şuan telefondan yazıyorum o yüzden beceremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozhanarslan -- 2 Ağustos 2016; 0:19:55 >

• 1.4 tsi almanı tavsiye ederim. Performans olarak tatmin edicidir. Ayrıca fr olması daha önemli bir artıdır. Fiyat olarak ilk araç 47-48 bandında eder. İkinci araç ise 40 bin lira civarı eder diye düşünuyorum. Fakat benim söylemim farazadır. Araçları incelemek lazım.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-leon-1.4-tsi-2010-m-odel-yagmur-otomotivden-246956301/detay

Bu arabada Esp var yazıyor. Acaba galericinin oyunu mu. Tcs yerine Esp mi yazmıştır yoksa bu arabanın bu paketlerinde bulunabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanarslan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-leon-1.4-tsi-2010-m-odel-yagmur-otomotivden-246956301/detay

Bu arabada Esp var yazıyor. Acaba galericinin oyunu mu. Tcs yerine Esp mi yazmıştır yoksa bu arabanın bu paketlerinde bulunabilir mi?

style modellerinde esp yok diye biliyorum. eğer araç yazıldığı gibiyse bence fiyatı güzel.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.