Şimdi Ara

Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam ben ilk defa yurtdışına çıktım buraları gördüm beğendim ileride imkanım olursa gitmek isterim ama belki 10 sene gidemem.

Ama umarım siz imkan bulup bir gün gidip oraları gezebilirsiniz.
  • Yemin ediyorum 3.resme baktığımda serinliği hissettim havası cografyası tam benlik sürekli bir semaver havası.Gaza gelcem pasaport işlemlerine başvurayım
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Profile baktım öğretmenmişsiniz Muşta benim gittiğim turda da bir Öğretmen Abla vardı o da Muş'ta görev yapıyordu.

Şayet imkanınız varsa izin alma gibi kışın turlar ucuz oluyor.Ama kışında orada iklim kötü olabiliyor biz Ağustos'da gidip yağmurlarla cebelleştik.

Mayıs-Temmuz arası daha iyi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Profile baktım öğretmenmişsiniz Muşta benim gittiğim turda da bir Öğretmen Abla vardı o da Muş'ta görev yapıyordu.

Şayet imkanınız varsa izin alma gibi kışın turlar ucuz oluyor.Ama kışında orada iklim kötü olabiliyor biz Ağustos'da gidip yağmurlarla cebelleştik.

Mayıs-Temmuz arası daha iyi olabilir.

Nasip bakalım eşimi kandırmam lazım ama ölmeden gitcem oralara inş.
  • Golf 5 kasa gti bence.
  •  Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 6 cok guzel.
    Golf 5te guzel.
    Golf 7 cöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 6 bana çok kaba geliyor.. Stopları farları falan genel hatlarıyla kaba bir araç.. Golf 7 daha şık daha sade ben 7 yi daha çok beğeniyorum
  • avrupanın gözünü seveyim ya. her yeri yemyeşil. türkiye ise beton partisi yüzünden hızla çölleşiyor.
  • Hocam bu Luxembourg için geçerli diğerleri öyle değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Hocam bu Luxembourg için geçerli diğerleri öyle değil.

nerde öyle değil? almanya italya danimarka isveç bulgaristan çek her yeri gördüm.. hepsi de bizden daha yeşil daha yaşanılır daha medeni.

beton partisi şimdi de gözünü Bozcaadaya dikmiş. orayı da betonlaştıracaklar
  • 6
  • mk2 favorimdir..zaten başak bir gti'a da ısınamadım...
  • Hocam orası öyle ama bizde şu var.İstanbul dediğimiz şehir 20-30 yıl içinde yapılmış bir şehir boyut vs. olarak.

Ama dediğimiz Avrupa ülkelerinin şehir planlamaları en az 80-100 yıl önden biz banliyö treni yaparken adamlar metrolarını bitirmişti.

Bizde şehiriçi ber bat ediliyor.

Benim dediğim şöyle şehir dışları mesela İstanbul'un dış çevresi doğa var.Avrupa ülkelerinde genelde evleri zaruri ihtiyaçları şehir merkezlerinde ve ufak

banliyölerde yapmışlar.Bizdeki gibi kimin nerede arsası varsa dağın başına gidip ev yapmamış.

Şu an oturduğum yerde 20 yıl önce kurtlar dolaşıyor diyor yerlileri şimdi ise Özel Hastanesi,itfaiye vs. hatta bir tane AVM bile var.

Bir dolu market var.

Sorun şu onlar planlı biz plansız yapılaşıyoruz.

Mesela bakarsak metropollerdeki yeşil alan yüzdesine İstanbul en düşüklerden biri.

Bizde şehir içinde hava alacağımız alanımız eksik.

Onlarda genelde şehirler düzenli ve sık sık ulaşım rahat şehir sınırlandırılmış.

İnsanlar için çevre var.

Mesela Tarlabaşındaki evleri yıkan zihniyet konusunda haklsınız.O evlerin tavanlarındaki o işlemeler vs. girmeyeceğim kaç yıllık evler.

Ama bizde ne kadar para o kadar değer.

Onun yerine oraları temizleyecekler sonra butik hotel olarak işletmeye açacaklar.Hem turistler vs. kalır iyi gelir elde ederler hem de tarih korunur ama nerede.

Anında cebimiz dolsun zihniyeti var.

• 19 yasindayken bu aracin kopyasi vardi...Zaten buralarda hala efsane GTI olarak geciyor bu model.
    Hic unutmam otoyolda tunelde ve yukus asagi 235km/h vurmustum...Sanki 300 falan gidiyordu ve araba her an patliyacak gibi diye bir his veriyordu.
    Genelde o buyuk tamponlar sonradan takiliyordu.
    Nerde kaldi o gunler be...
    Ondan sonra Kadett GSI 16v almistim, zaten gercek hothatchler o zamandi.
    O zamanlar bu modellerin kasalari cok hafifti.
    Ve herkes Remus Sportauspuff taktiriyordu o gunlerde.
     Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor?

• golf 4-6-7 yıllarına göre iyi araçlardır bence.
    özellıkle 4 ılk cıktıgında baya bır cıkıs olmustu begenmeyen yok gıbıydı...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.