Şimdi Ara

Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce hangi kasa GTİ daha güzel duruyor?

Fotoğrafı kendim Lüksemburg'da çektim

Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor? Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor? Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor?

Bonus1:Octavia RS neden önden çekmedin derseniz orada insana fazla alışık değiller yanlış anlayabilirler diye girmedim.

Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor? Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor?

Bonus 2 benzin fiyatları:

Hangi Kasa Golf Gti daha hoş duruyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 21 Eylül 2014; 22:42:01 >

• Özellikle o stoplarla 7 daha güzel duruyor.
  • İkiside hoş duruyor.Gofün hangi kasası olursa olsun hepsi ayrı güzel.
  • Gti ise hepsi güzel de golf 7 eskilere göre daha dinamik çizgilere sahip. Daha karizmatik duruyor bu sebepten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • golf 6 nın gti kasasıda R kasasıda 7'den daha iyi bence.

bütçem olsa 1.4 tsi 122 hp manuel golf 6 alıp çakma r yapma projem var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 21 Eylül 2014; 23:13:30 >
  • Bu arada vergilere vurmayı düşünenler varsa gittiğim yer şehir merkezinden biraz uzak bir mahalleydi büyük ihtimalle bu iki aracın sahibi aynı kişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 21 Eylül 2014; 23:03:21 >
  • gtı edition 35
  • Sirasiyla 2, 3 ve 6

• 7 Daha güzel ama ben GTI'ın bütün kasalarını seviyorum 130.000 TL Param olsa 7 GTI'ı Harbi harbi düşünürdüm.
  • arabalar s..et benzın fıyatları guzel

• O değil de arka fondaki güneş ne kadar tatlı.Batıyor mu doğuyor mu ?
  • tek kapı siyah golf gti 5 tek geçerim

• Ben luksemburga gidiyorum

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Hocam Güneş batıyor.

Gariptir ondan önce 3 saat yağmur yağdı ama bir gökkuşağı çıkmadı.Çokta baktım fotoğraflamak için ama çıkmadı gariptir.

Ama doğası bir harika Pettruse vadisinin üstüne kurulmuş her yer yeşillik ve engebeli.

En önemlisi şehir huzurlu ve sakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 21 Eylül 2014; 23:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Ben luksemburga gidiyorum

130 bin Tl olsaydı inan 3.28i alırdım .

Madem 4 kapı olacak hot hatch bakmam asla. Yine de Golf gti 7 müthiş gözüküyor bence kırmızı veya siyahi 10 numara ama Kırmızısında Gti hatları daha belirgin .

Hepsi kişisel fikrimdir .

Bende ciddi ciddi düşünüyorum bu ülkeden gitmeyi fırsatım olursa giderim en azından sokakta yürürken rastgele ölmeyiz çalıştığımızın karsiligini kazanacak bir ulke olsun bana yeter .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 21 Eylül 2014; 23:26:09 >
  • 5 ve 6 hoşuma gidiyor
  • Ben konuda resmi olmayan Mk5 gti diyorum.

• Golf 7 GTD manuel beyaz derim.Kullanma sansim olmadi fakat arkadasimin araci ile Almanyada kisa bir surus yapmistik tuketim/performans bazinda cok basarili bir otomobil denebilir, GTD biz Turkler icin cok etkileyici olsada onlar icin basit 2.0 dizel bir hb.Tabi biz 1.2 tsi gormeye aliskin oldugumuz icin GTI/GTD bize fazla geldi yolda cok karsilasiyorsunuz maddi durumu iyi genclerin A-Klasse ile tercihi genelde bu arac oluyor.

• 7 daha guzel. Ama benim favorim 4 kasa gti, hatta R32

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Hocam Güneş batıyor.

Gariptir ondan önce 3 saat yağmur yağdı ama bir gökkuşağı çıkmadı.Çokta baktım fotoğraflamak için ama çıkmadı gariptir.

Ama doğası bir harika Pettruse vadisinin üstüne kurulmuş her yer yeşillik ve engebeli.

En önemlisi şehir huzurlu ve sakin.

Kuzey Avrupa ülkelerinin tamamı muazzam umarım birgün görürüm oraları
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.