Şimdi Ara

Hangi iss i seçmeliyim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

18 yıldır TTnet kullanıcısıyım, oturduğum bina 22 yıllık ve alt yapısı max 10mbit internet destekliyor. Hemen yan tarafıma rezidans denilen büyük binadan yapıldı ve altyapılarında ne olduğunu bilmiyorum ama 50 mbit filan hız alabiliyolar. Yan taraftan kablo çek gibi önerileriniz malesef ki imkansız aknastrelerde daire başına port var.

Asıl sorum şu, mayıs ın başında taahhütüm bitiyo. iss firmalarının bana sağlayacağı max hızda 10 mbit aslında, benim fazla hız alabileceğim bir teknoloji vs yok mu? Önerilerinize açığım arkadaşlar

• Superbox, TT Mobil Wifi, Vodafone Cepte Wifi, Air-Fiber, UzayNet
  • Hepsi birbirinden beter

Ben şu an netspeed kullanıyorum. İyi değil ancak diğer firmalarla yaşadığım sıkıntılar ve şu an aldığım hizmetin fiyatını göz önünde bulundurduğumda Türkiye şartlarında iyi denebilir.

ttnet, superonline ve türknet'ten kesinlikle uzak dur. TTNET'i anlatmaya gerek yok, rezalet. superonline'da fiber kullanıcısı değilsen değerin yok. türknet ise eskiden çok iyiydi hatta ilk müşterilerinden biri bendim lakin abonman sayıları arttıkça kaliteyi çok düşürdüler. Zaten tonla da şikayeti mevcut. Çağrı merkezlerini kapattılar, şikayetlere çözüm bulamıyorlar vs.vs. Bu gidişle yakın zamanda iflas bayrağını çekerler diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.