Şimdi Ara

Hangi işlemci daha iyi intel i5 750 & amd phenom 2 x6 1055T ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

7 tane hddyi almıyorum zaten var. Kasanın içine dizilmeyi bekliyor. Toplam 6,5 tb'ydi sanırım.

o zaman senin diskleri satcan gibip 1.5 2 tb lıklardan alcan. çünkü yeni anakartlara da artık o kadar sata portu koymuyorlar. mesela ben en yeni anakartlardan birini aldım maximus iii extreme. onda bile 8 adet var ama 6 tene si sata 2, 2 tanesi de sata 3. ama sata 3 ler sata 2 diskleri çalıştırırmı orasıda meçhul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinrich Himmler

quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

7 tane hddyi almıyorum zaten var. Kasanın içine dizilmeyi bekliyor. Toplam 6,5 tb'ydi sanırım.

o zaman senin diskleri satcan gibip 1.5 2 tb lıklardan alcan. çünkü yeni anakartlara da artık o kadar sata portu koymuyorlar. mesela ben en yeni anakartlardan birini aldım maximus iii extreme. onda bile 8 adet var ama 6 tene si sata 2, 2 tanesi de sata 3. ama sata 3 ler sata 2 diskleri çalıştırırmı orasıda meçhul.

sata3ler sata2leri geri uyumlu olarak çalıştırır diye biliyorum ama yanılıyorda olabilirim. hddler 2x2tb, 1x1tb, 2x320gb, 2x250gb ufak olanlar notebook diski. Onları zaten elimden çıkarıp, 2 tb yapmayı düşünüyorum. Bakalım şu beklediğim kasa gelsinde, alamadım bi türlü sistemi.

• neredeyse eşit işlemciler fakat i5 750 ler çok iyi oc oluyorlar ve stock hızlarda oyunlarda 1055t den daha iyiler.1055t çoklu çekirdek kullanımlarında %10-%30 arası daha iyi.
    eğer yeni sistem kuracaksanız;bence phenom x4 965 alıp kalan 100-150 lirayı diğer donanım elemanlarına yatırmak daha mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.