Şimdi Ara

Hangi filtre orijinal? Megane Hava Filtresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 3 bakımda orijinal diye aldığım filtrelerin 3' ününde kalite ve yazıları farklı. Orijinal filtre nasıl anlaşılır? Kutuda Fransa, filtrede İspanya üretimi yazıyor? Serviste Mann Filter üretimi mi takıyor? Teşekkürler.

• bak abi ben yedek parçacıyım
    renoda çok çakma filtre satıyorlar
    2. resimde soldaki var ya
    o orjinale benziyor
    soldaki filtrede karekoda benzer bir amblem var
    o PURFLUX filtre nin ambemi ve bu marka fransız çoğu araca orjinal filtre üretiyor
    sağdaki zaten yazısı yambul yumbul kayık bi çakmak filtre.
    musab...

• bak abi ben yedek parçacıyım
    o orjinale benziyor
    o PURFLUX filtre nin ambemi ve bu marka fransız çoğu araca orjinal filtre üretiyor
    musab...
  • MANN da OEM filtre üreticisidir. Önemli olan sahte olup olmadığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0 rh aggressive

bak abi ben yedek parçacıyım
    o orjinale benziyor
    musab...
    Arkadaş doğru söylüyor

" ille de Renault yazısı olsun " diye bir takınız yok ise PURFLUX alın takın boşuna Renault yazısına fazladan para vermeyin
  • mais damgası olması gerekiyor diye biliyorum orijinal renault parçalarında.
  • Renault lara genelde purflux kullanılıyor. Yukarıda arkadaşın dediği bende servis işi yapıyorum, renault un çok çakma filtresi var. Orjinal diye aldıklarım bile büyük ihtimalle çakma. Mann olan kesin çakma, spot olarak geliyor mann yazanlar. Purflux orjinal olabilir kağıt rengi falan daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayra39

Renault lara genelde purflux kullanılıyor. Yukarıda arkadaşın dediği bende servis işi yapıyorum, renault un çok çakma filtresi var. Orjinal diye aldıklarım bile büyük ihtimalle çakma. Mann olan kesin çakma, spot olarak geliyor mann yazanlar. Purflux orjinal olabilir kağıt rengi falan daha güzel.
    Purflix olan poşetliydi. Diğerlerinin poşeti yoktu, normal kutu içindeydi, Mann' a 50 tl verdim çakma demek :(
  • Servis dışında orijinal malzeme bulmak zor anlaşılan.
  • Servislerin bazıları da çakma diye tabir ettiğiniz filtreleri kullanıyor.
    Filtre sıkıntı yaratmıyorsa ve fiyatı uygunsa alın geçin.
    Orjinal fiyatına satmalarına göz yummayın yeterli.
  • Hayati onemli bir parca degil uygun fiyatli olani alabilirsiniz.
  • RenaultMeganeSportTourer R kullanıcısına yanıt
    Filtreler kağıt sonuçta. Marka vs önemli değil, kağıdın kalitesi önemli. Ben çakma filtre almak yerine Wunder yerli marka almanızı tavsiye ederim. Spot mal yani orjinal olmayan filtre takımını aracımda deniyorum 3 bakımdır en ufak bir sorun olmadı. Orjinal logolu olanlar da çok dandik olmuyor. Elleyince anlayacaksınız. Ama 50 tl çok çok pahalı rakam. 25 den fazla vermeyin. Polene 15 den fazla vermeyin, yağ filtresine de 15 den fazla vermeyin.
  • Ben filtrelerim "Alo parça" ve "Parça Filosu" isimli sitelerden alıyorum bugüne kadar hepsi orjinal geldi (Bizzat yetkili servise baktırdım)i birde en iyi marka "Mann" filtre onunda Türkiye temsilçiliğinden orjinal olup olmadığını tespit ettirebilirsiniz, N11, Hepsiburada gibi sitelerden aşırı ucuz filtre almayan %90 çakma.
  • opel de polen filtresinde GM MANN FİLTER yazıyor .

Hava filtresinde GM SOGEFI yazıyor. yetkili de bu şekilde orjinal parçalar.

Dışarıda orjinal parça bulmak zor, sahte ürün çok. Önemli olan filtrenin kaliteli olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

opel de polen filtresinde GM MANN FİLTER yazıyor .

Hava filtresinde GM SOGEFI yazıyor. yetkili de bu şekilde orjinal parçalar.

Dışarıda orjinal parça bulmak zor, sahte ürün çok. Önemli olan filtrenin kaliteli olması.
    Sogefi Group Purflux'un sahibi.
  • Hangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava Filtresi

Megane 4 için MANN Ana bayisinden aldığım filtreler.

• quote:

Orijinalden alıntı: engilis

Hangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava Filtresi

En doğrusunu yapmışsın.

Piyasada satılan Mann filtrelerin %90'ı çakma.Ama aynı fiyattan satılıyor haberiniz olsun.

• AsiretinMarjinalCocugu kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkte piyasada satılan MANN marka, ayni ürün kodlu, iki farklı ülkenin imalatı olduğu belirtilen ürünlerin kıyaslamasını göreceksiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=D-hIm0Ra0LI&feature=youtu.be
  • Orjinal olanda hologram mevcut. Renault yazan etiket altı hologram olması gerekli. Yoksa kesin çakma. Piyasada satılanların %90 sahte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engilis

Hangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava FiltresiHangi filtre orijinal? Megane Hava Filtresi

Hangi bayi hocam?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.