Şimdi Ara

hangi enstrümanı öğrenmeliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

hangi enstrümanı öğrenmeliyim

(En Son Oy Tarihi: 22.10.2014)
Giriş
  • bu seneki müzik hocamız herkese enstrüman çalmayı öğretecek faka ben çok kararsız kaldım sizce hangisini öğrenmeliyim

• Gitar hakkında sorularını cevaplayabilirim.Bence gitarı seç aralarında öğrenmesi en kolayı gitar ve en kapsamlı olanı da o.Bir ingiliz,amerikan bağlama bilmez ama gitarı bilir.Keman çok zordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağlarsan açılmaz kardeşim hiç deneme o yüzden :)

• Hangisine hevesin varsa onu öğren.müzik yaşam biçimidir

• Hangisini çok seviyorsan onu tabii ki. Bunların yanına Ukulele de düşünebilir. Hem değişik olmuş olur, diğerlerine göre ucuz olur (tabi pahalıları katmıyorum içine) hem de çok tatlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuroki -- 21 Ekim 2014; 17:01:38 >
  • tanımadığın kişiler senin yerine seçim yapacaksa hiç bir zevkin, merakın yok demektir. hiç birini öğrenme bence.
  • bass öğren la basscı lazım
  • ben bağlamayı öğrenemedim sen öğren işine yarar yurt dışına çıkarsan filan havan olur bizim kültürümüz filan dersin zaten gitar ile bağlama birbirine benziyor kulak geliştikçe batı müziklerini de uydurursun bağlamaya avrupada herkes gitar çalıyor ama bağlamayı bilen yok
  • Bas gitar öğren sen olmayınca bi mok beceremesin grubundakiler ama kimse değer de vermesin sana. Gizli kahraman, pasör artık ne dersen ondan ol.

Keman öğren illa bu üçünden biriyse. En azından farklı bağlamayı, gitarı herkes(birçok kişi) çalıyor ama keman çalan pek kimseler yok.
  • fernando melo kullanıcısına yanıt
    Hangi tür müzik seviyorsun birde sesin nasıl iyi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gitar
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

sesim berbat o yüzden keman çalmayı düşünüyorum ama kemana göre daha kolay olduğu için başlangıç olarak gitarı düşünüyorum dinlediğim müziklerin çoğu da bağlama ile çalınıyor bu yüzden çok kararsız kaldım
  • Hangisinin sesini beğeniyorsan onu öğren. Sevdiğin müzik tarzına uygun olanı seçebilirsin. Türk halk müziği seviyorsan bağlama, klasik müzik için keman. Gitarsa her müziğe giden bi alet. Tabi hobi için diyorsan gitar çalmalısın bence. Fazla çalışmaya zamanın olmayacağından çünkü. Belirli akorları öğrenerek kolayca müziklere eşlik edebilirsin yada akoru çalarken kendin söyleyebilirsin.
  • Gitar iyidir, klasikle başlayıp elektro veya bas a yönelebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: fernando melo

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

sesim berbat o yüzden keman çalmayı düşünüyorum ama kemana göre daha kolay olduğu için başlangıç olarak gitarı düşünüyorum dinlediğim müziklerin çoğu da bağlama ile çalınıyor bu yüzden çok kararsız kaldım

Sesin kötü ise direk keman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • keman öğren dizilerde psikopatlar keman çalıyor çok kral oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.