Şimdi Ara

HANGİ DÖVÜŞ SANATI SOKAKTA İŞE YARAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
5
Favori
111.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amele tekmesi nasil oluyor ya,varmi bi resim goruntu
  • quote:

Orjinalden alıntı: judith

quote:

Orjinalden alıntı: tolga0624

topiği hiç görmemiştim inceledim ve demek istiyorum ki yanlış anlama ama WİNG ÇUN tekniğinde amaç rakibe sürekli yakın durmakmış uzak dövüşü iyi yapabilen biri kendine yaklaştırır mı acaba

videoları izlersen görürsün ne demek istediğimi güzel arkadaşım..

Her türlü derde,sıkıntıya çaremiz var bizim WT da.. zten yeterince WT seven ve buna antremanlarda,seminerlerde eşlik eden arkadaşlarımız var reklam değil amacım tanıtmak..

Uzak dövüşün ne olduğunu zannedersem uğraşmadığın için bilmiyorsun.. Uzak dövüş çok sınırlı bir kavramdır.
    Uzak dövüşte sadece düz tekme, eğer 1.90 boyundaysan high kick yada hook kick atabilirsin.. Kollarının da 1.5 metre olmadığını varsayarsak uzak dövüş bundan ibarettir..
    Asıl amaç yakın dövüştedir..Çünkü çeşit çoktur. Diz - dirsek atabilirsin , kafa atabilirsin , low kick atabilirsin , aparkat - kroşe atabilirsin , süpürme yapabilirsin , hook punch atabilirsin atarsında atarsın..
    Bunların hepsinin çözümü WT da mevcut

Lütfen bundan sonra lamadan önce teknik bilgiye sahip olarak karşıma gelirsen herkesin içinde zor duruma düşmemiş olursun

saygılar - sevgiler

(o spor kötü bu sanat iyi diye birşey yok, osmanlı tokadı atarım , bıçaklarım adamdan kurturulurum ama hayatımı karartırım düşüncesi haricinde herkese başarılar

adamım karşındakini tanımadan konuşma ben sizin sporu kötülemek amaçlı söylemiyorum sadece demek istediğim uzak dövüşü çok iyi yapabilen biri kendisine yaklaştırmazzzzzzzzz

• zidan kafası iyidir.Hep bunu kullandım. 1 kez yemedi sadece onda da benim buruna dikiş atıldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

susun ulen 4 ay aikidoya gittim hepinizi yığarım buraya

erkeksen gel maç yapalım ama güzel konuşma maçı
  • hala uzak dövüş diye tutturdun ya tamam her türlü düşünceye saygı
  • hangi şehirdesin judith
  • Madem resim eklendi bende ekleyeyim bikaç tane Hapkido resimleri
     HANGİ DÖVÜŞ SANATI SOKAKTA İŞE YARAR

• Bu kurslara gidip de faydasını gören kimse görmedim, bizim millet anlamaz teknik meknik, kafa göz dalar valla..Hele sen Karate, Kungfu hareketleri yap, adam iyice dellenir, artizlik yapma lan der, daha beter dayak yersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: YasiN®

diaframına dokun hafiften yığılsın oraya

klasik cadde üzeri kafa çotçotlaması ve bacak arası tepik tekniği gibisi yoktur

dostluk barış kardeşlik dedirtene kadar bu ikili kullanılmalı
  • quote:

Bu kurslara gidip de faydasını gören kimse görmedim, bizim millet anlamaz teknik meknik, kafa göz dalar valla..Hele sen Karate, Kungfu hareketleri yap, adam iyice dellenir, artizlik yapma lan der, daha beter dayak yersin

yanlış düşünüyorsun salona 90 kiloluk 100 kiloluk yolda görsen korkacağın adamlar geliyor tam komedi yumruk atmayı bilmiyorlar 50 kiloluk adamın gazabına uğramaları 5 saniye sürmüyor ha adamlar gelir gelmez dövüştürülmüyor 1 ay falan sonra dövüştürülüyor yani sandığın gibi değil
  • Kesinlikle Teke tekte Kafa atmanın yerini hiç bişey tutmuyor
    Sırasıyla hamle bu olursa karşında ki adam bayılır

Herif e kafayı atarsın
    Sonra boynunu elinle sabitleyip az önce kafa yiyen burun bölgesine bu sefer dizinle vurursun

Dediğim gibi teke tek te bu işe yarıyor ama iki kişi olursa herifler sadece ilk kafayı sen atabiliyorsun ilk adamı bayarsın ikincide o arada seni bayar
  • muay thai
  • oturun satranç oynayım yenilen çekilsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: mayklhac

Osmanlı Tokadı

Bence de Bismillah deyip bi geçiricen...
  • yağlı güreş
  • iide kardeşim taktikten önce yürek lazım
    korkarsan adamdan istediğini bil gebertir gene
    yürekli olmayı öğren yeter
  • wing tsun derim başka birşey demem
  •  HANGİ DÖVÜŞ SANATI SOKAKTA İŞE YARAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkS GeNçLiĞi -- 16 Temmuz 2006; 21:19:12 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.