Şimdi Ara

HANGİ DÖVÜŞ SANATI SOKAKTA İŞE YARAR (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
206
Cevap
5
Favori
111.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: danazor1

wing tsun derim başka birşey demem

alkışlıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: brave_young

iide kardeşim taktikten önce yürek lazım
    korkarsan adamdan istediğini bil gebertir gene
    yürekli olmayı öğren yeter

Kapmışsın sen taktiği
  • Arkadaşım ben Taekwondo cuyum...Ama Branşım Taekwondo...Ama çoğu savunma sanatı hakkında bilgim var FULLCONTACK(Sokak Dövüşü)...sokkalar için tasarlanmıştır...Ama ayaklarını iyi kullana bilen bir taekwondo cu da kendini çok iyi savuna bilir...Şahsen ben 3 kişi ile başa çıktım...Tabiki darbe aldığım da oldu ama yine kendimi savundum...Bu konularla ilgileniyorsan PM ata bilirsin yardımcı olurum...Ayrıca TimeBoy a da yürekten katılyorum...Çok doğru...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divxman -- 18 Temmuz 2006; 0:13:52 >
  • donanimhaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 21 Ocak 2021; 22:21:40 >
  • hiçbiri
  • hicbiri cunku rakibin bunlari bilmiyor her bir hamlede zaten yerde olacaktir ehh dovusunde tadi kalmiyor
  • en iyisi ju sit lee mi bişey vardı. sokak döğişü veya kansporu gibi bi anlamı vardı. ama kardas cesaret, kararlılık, ve hızlı düşünme yetenegi yoksa ,stersen jet lee ol.
    ama bu üçü vrasa sende zaten böyle şeylere gerek duymassn. ama yinede 3+1 den zarar glmez fayda gelir belki seni ilerilerde goruruz.
    sporun kotu amaçlarda kullanımasına karşıyım. hele hele insan dovmek, kalp kırmak, kan akıtmak.
    Hz Muhammed teakwando felan bilmiyordu ama o galip gelmesini bildi.
  • ninjutsu hakkında yorum yapmak türkiyede bikaç insana düşer
    sen ve bizler yorum yapamayız
    ninjutsuya kötü demek hem bi okadar insanı güldürür hemde bunu felsefe edinmiş etkisi tartışılmaz 1500 senelik sanatı aşağılamış olursun
  • kendo bence...
    amacı : rakibi tek hamlede öldurmek baya ii tavsiye ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

quote:

Orjinalden alıntı: tolga0624

quote:

Orjinalden alıntı: -H_A_K_A_N-

bıçak.

işte o yöntemi kullananlara bizim burlarda ş.r.fsiz deniliyor

+1

+9871471489174
  • hayalara hücum tekmesi
  • hayyyyaaaaaaaaaaaaa, haçioooooooooooooooooooaaaaaaaaaa diye bağır sonra ellerini ceki cen gibi yap ,

adamlar seni keratacı sanar ve kaçarlar
  • Şimdi arkadaşım şöyle bi olay var kendimden anlatayım...
    Bir sokak kavgasında feci şekilde dövüldükten sonra ilçemize zamanında açılmış olan kung-fu salonuna girdim..Neyse 1,5 yıl kadar sonra mavi kuşak aldıydım..Sonra başka bi kavgaya karıştım adama kung-fu yaptım aparkatı yiyince adam bıçağı çıkardı ve sol omuzumdan bıçakladı..(güldüğüme bakma ozaman baya sövmüştüm)..
    Sonra dayım(kendisi bilimum mafyavarii işlerle uğraşır..) 1-2 numara gösterdi..Bunlarla baya bi kişi halt ettim..
    Ama artık sokak kavgalarının bi çocukluk olduğunu anladım..İnsan kendisine yazık ediyor..Şu anda birbirimizle öldüresiye kavga ettiğim kişilerle sıkı-fıkı arkadaşım..
    Ve dövüş bi sanat değildir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

HANGİSİ DAHA İYİDİR. SAKIN KİCKBOX FALAN DEMEYİN GERÇEKTEN HANGİSİ İŞE YARAR YANİ HANGİSİNİ ÖĞRENİTSEM KENDİMİ DAHA İYİ SAVUNABİLİRİM. VARMI DÖVÜŞ SANATIYLA UĞRAŞAN.TAİ-CHİ,AİKİDO,TEKVANDO,KUNG FU VS.

Kardeş ben Taekwon-do cuyum...ama bütün uzakdoğu sporlarını biliyorum ve takipcisiyim...

Taekwondo bacaklarını çok süper kullanırsan işe yarar ama bu çok zor benim diyen adam bişey yapamaz...En iyisi Fulcontack yani Sokak dövüşü daha sonra Aikido gelir...
  • Hiçbiri:

Genelde sokak kavgaları insanların birbirlerine ne bulduysa fırlattıkları kargaşadan ibaret.
  • Hapkido-Ninjutsu-Kung fu bunlar da etrafta görülen herşey bir silahtır
  • konuşma sanatı ancak karşındakinin konuşma gibi bir yetenği yoksa o zaman biz Türklerin uzman olduğu bir daldır bu ki Allah ne verdiyse dalacan =)
    diğer sporları bilmiorm
  • amacını biraz daha açıklarsan yardımcı olabilirim

1- dayak atmak için mi
    2- yoksa dayak yememek için mi ?

bunlar farklı şeyler
  • şutansukiiiiiiiiiiiiii luskateyn hacibiiiiiiiiiiii ipooooooooooooo................... acaaaaaaaaaaaa hoytttttttttttttttt bide efekt atarsın arada dıkşın,buks,dıkş,
    quote:

Orjinalden alıntı: blade77

hayyyyaaaaaaaaaaaaa, haçioooooooooooooooooooaaaaaaaaaa diye bağır sonra ellerini ceki cen gibi yap ,

adamlar seni keratacı sanar ve kaçarlar

• quote:

Orjinalden alıntı: experienced

valla hangisi olursa olsun fark yapmaz hepsinin vardır iyi bir yönü ama önemli olan kendini korumaksa 100 metre koşu iyi bir spor :D

yürekli olacan filan demişlerde boş iş onlar delikanlılıkla aptalığı karıştırmayacan birbirine senin karşındaki adamların zaten kavga etmeye niyeti varsa bu işi biliyorlar demektir ,zaten kavgacı tipler değilse sende sakinsen zaten kavga çıkmaz bu işlerin şakası yoktur ,şaka maka ama en güzeli 100 m koşudur arkadaşım savunma sporlarının 10 kişide olsa aklarsın hepsini ( yani kendini savunur kaçarsın ).
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.