Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.032
Cevap
42
Favori
534.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmirde hiç bir yerde yok. Bulursanız haberleşelim hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam. Çevremde gezmediğim Bim mağazası kalmadı, yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Hangi şehir hocam, ben İzmirde bulamadım.

Ben İstanbul dayım hocam isterseniz size alıp gönderebilirim 3 kg bir paket
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam çok naziksiniz, bir deterjan için kimseye yük olmak istemem. İzmire ne zaman gelirse o zaman alırım artık.
    Teşekkürler...
  • @alaçatı

Allah sizden de razı olsun inşallah hocam. Estağfurullah hocam yük olmakta ne demek ben alıp size gönderebilirim kıyamet mi kopacak sanki
  • Zaman bulamadığımdan rossman mağazasına gidemiyorum malesef.Ama domol beyazlar için toz deterjan şuan tüm ürünlerden 3 gömlek ötede.Beyazlık ve lekede noktayı koymuşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asaf_desing A kullanıcısına yanıt
    ETİ Matik'ten dahamı iyi hocam ? Denedinizmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

ETİ Matik'ten dahamı iyi hocam ? Denedinizmi ?

Eti matiği denemedim.Ama sağlıklıysa tüm deterjanlar önemini yitirir benim için.Umarım eti matik yaygınlaşırda kullanırız.

• Ariel aldım bakalım iki tane 7 kilo luk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    eti bor deterjan ucuz değil neredeyse omo yada ariel fiyatında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahçup -- 13 Ağustos 2014; 20:36:43 >
  • mahçup M kullanıcısına yanıt
    O kadarda değil hocam :) Kilosu 3 TL' ye geliyor. Üretim yerinden alma şansın varsa Kg' ı 1.6 TL
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    sayın kardeşim 10 kg 30 tl
    neredeyse ariel omo fiyatı
    haaa kalitesini bilmiyorum sadece fiyatını biliyorum
    10 kg tursil veya 10 kg rinso 19.90 tl

yani hokus pokus ucuz fiyat çok iyi deterjan değil

parasına göre pahalı ama neye göre pahalı denemedim kullanmadım
    ucuz neye göre ucuz yani göreceli bir olay
    üretim yerinde tüm tüketim malları fiyatları perakendeye göre farklıdır
    tabiiki üretim yerinden alma şansım yok.

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahçup -- 13 Ağustos 2014; 21:31:28 >
  • Bu gün etimatik yetkileleriyle görüştüm ürünü nezaman tam anlamıyla bulabiliriz diye.Konuşmanın sonunda bana deneme ürünü göndereceklerini ve firmalarla satış konusunda anlaşma yaptıklarını yaklaşık bir aya satışın yaygınlaşacağını söylediler.Fiyat konusunda biraz daha düsük olabilir.Sonuçta bor madeni ülkemizin hammaddesi.Sonuçta reyonda elimizin gidebilmesi için ürüne bir cezbedeci tarafı olması gerek bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaf_desing -- 14 Ağustos 2014; 0:32:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Şirket bu aralar indirim yapıyor 10 gün öncesine kadar deterjanları pahalıydı. Evde deterjan olmasaydı beyazlar için Alo'yu alırdım. Metro'dan 22,90'a Alo Professional alacaktım vazgeçtim, bu ürünün renkliler için olanı yok sanırım.

Evet yok galiba, varsa da ben denk gelmedim. Ama Ariel Professional'dan çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Sadece 1,5-2kg beyaz çamaşırı makine otomatik olarak 3 saaten 1 saate indiriyor; onda havludaki saç boyası lekesinin izi kalmıştı. 4-5kg atıp 2 saat civarında yıkayınca çıkardı. Ter lekelerinde ve ağartma konusunda çok iyi buldum. Kokusu da hoş.

Hocam merhaba, Metro Ariel Expert'in renkliler için deterjanını getirmiş 10 kg fiyatı 33.5 liraydı. Her mağazada aynı fiyat mı bilmiyorum. Almak isterseniz bir bakın derim.

Hangi ildesiniz hocam ?
  • egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    14-28 Ağustos arası Metro fiyatlarında 5 kg. lık Persilin fiyatı 13,49 tl.

10 kg. mı 26,98 tl. ye geliyor, bence Metro daha hesaplı gibi.

http://www.ebrosur.com/Izmir/Metro-Gida-14-28-Agustos-2014-Kampanya-Brosuru/BHIZ7i#page=28
  • Metro deterjanlarda genelde hesaplı. Geçenlerde bizim Denizli mağaza açılışında Alo expert 10 kg 22,90'dı. Bugün uğradım bi dolaştım, evde deterjan olmasa Ariel expert color alıp geçecektim. 20li Finish tablet de iyiydi ama bizim buradaki mağazada yoktu. Mağaza şehir içindeyse gidilir alışveriş yapılır ama bizimkisi gibi şehrin çıkışındaysa önemli bir kampanya olmadıkçe pek gidilesi değil.
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 15 Ağustos 2014; 9:16:04 >
  • Metro bana da çok ters, evime 14 km. mesafede, git gel 28 km. yapıyor. Acak bir kaç ayda bir hususi gezmeğe gidersek alış verişimiz o zaman oluyor.
  • Sıcak fırsatlarda deterjan bölümünde paylaşmıştım burdada paylaşayım istedim

Etimatik kullanıp memnun kalanlar artıyor .
    Umarım bulamayanlarda kısa sürde bulur ve kullanır.
    Akrabama tavsiye edip 1 kg hediye etmiş idim çok beyendiğini söylemişti deterjanım bitsin bundan alcam demişti tesadüfen evine uğradım bugün sordum aldınmı etimatik geçiş yaptınmı dedim dolabı açtı 2 kg lerden 15 adet almış biter falan sonra bulamam dedi,birde ölçek hazırladım ona tahmini çamaşır miktarına göre eski deterjanının nerdeyse yarı miktarını atmasını söyledim ,
    Hem yıkaması çok iyi hemde fiyatı daha az gram ürünle yıkama şandın olduğu için daha hesaplı,ayrıca daha sağlıklı,

• quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Sıcak fırsatlarda deterjan bölümünde paylaşmıştım burdada paylaşayım istedim

Etimatik kullanıp memnun kalanlar artıyor .
    Umarım bulamayanlarda kısa sürde bulur ve kullanır.
    Akrabama tavsiye edip 1 kg hediye etmiş idim çok beyendiğini söylemişti deterjanım bitsin bundan alcam demişti tesadüfen evine uğradım bugün sordum aldınmı etimatik geçiş yaptınmı dedim dolabı açtı 2 kg lerden 15 adet almış biter falan sonra bulamam dedi,birde ölçek hazırladım ona tahmini çamaşır miktarına göre eski deterjanının nerdeyse yarı miktarını atmasını söyledim ,
    Hem yıkaması çok iyi hemde fiyatı daha az gram ürünle yıkama şandın olduğu için daha hesaplı,ayrıca daha sağlıklı,

Şimdi dahada merak etmeye başladım.gramajı az kullanıyorsak ozaman ürün hesaplıya gelicek ozaman.Sağlıklı olsunda 3,5 kuruş fazla olsun:)

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.