Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
42
Favori
534.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trojana

gömleklerin yaka kirlerine bakıyorum, daha önce kullanmış olduğum sıvı deterjanlar bu konuda iyi değilken domolun sıvı deterjanı yaka kirini tamamen çıkarıyor. diğerleri bunun yanında şampuan gibi kalır. beyazlardada toz deterjanı harika. kime aldırdıysam memnun kaldı. istanbulda kuzenimin eşi beyaz çamaşırlardan muzdaripti, ne yaptıysa istediği sonucu alamamış. domol toz kullandıktan sonra çamaşırlar sakız gibi olmuş. kullanmayanlarda bir kere alıp denesinler bence. Yalnız etinin deterjanından bulursam onuda deneyeceğim.

Size aynen katılıyorum. Annem de çok beğenmişti domol'ün beyazlar için deterjanını. Diğer ev temizliği için olan deterjanlarını da kullanıyorum gerçekten muazzam. Fiyatları da çok uygun. Bir daha ki gittiğimde de siyahlar için sıvı deterjan,bulaşık makinası temizleyicisi alıcağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 101 bana uzak kaldığından fiyatlarını pek takip edemiyorum. Arada uğramak lazım.
    Aslında her 2 marketin fiyatları bir birine yakın sayılır, fiyatı kilo bazında böldüğünüzde arada sadece kuruş oynuyor. Tansaş sadece 10 kg. lık paketlerde indirim yapmış, diğerlerinin fiyatı yerinde.
  • Tansaş bize çok uzak. Ya zaten normalde de tansaş çok pahalı. Eve taşıması da bayağı zor. Ama dediğiniz gibi arada fazla fark yok.

• domol ürünlerini rossman marketlerde gördüm,
    internetten uygun fiyatlı nerden alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK PaSSenGeR

domol ürünlerini rossman marketlerde gördüm,
    internetten uygun fiyatlı nerden alabiliriz?

Yalnızca Rossman mağazalarınca getirtildiğinden internetten alınabileceğini sanmıyorum. Ancak Rossman sitesinde satılıyorsa alınabilir.

Bu arada Hepsiburada'dan 14kg Ariel almasaydım Domol alırdım kesinlikle :)

Siyahlar için olan sıvı deterjanını uygun fiyata bulursanız haber beklerim.
  • bulaşık makinesi temizleyicisi bazen yarı fiyatına düşüyor. 4 veya 4.50 gibi bir fiyata. ben rast geldiğim zaman birden fazla alıyorum çünkü 3 ayda bir kullanılıyor.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    baktım internet satışı yok hocam
    en yakın rossman dan almak gerekecek
    domol ürünleri konsantre mi?
    bir de klar diye marka var o da alman ve organik galiba, o nasıl acaba
  • Uzun bir aradan sonra renklilerde tekrardan Alo'ya döndük. Kir çıkarması iyi, çabuk da durulanıyor kokusu şekerli sakıza benziyor. En son aldığımız çok köpürüyordu sanırım köpüğe biraz ayar vermişler şimdi iyi olmuş, önceki deterjan çekmecesinde yapışıp kalıyordu bu olmuyor. Formülde değişim yapılmış gibi sanki.
  • egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    Alo yerine persil alsaydınız keşke. Alo leke çıkartamıyor. Hem persilin kokusu daha güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan önce Persil kullanmıştık kokusu yıkaması iyiydi babam da bu sefer Alo almış, mikrofiber temizlik bezlerindeki kirler çıkmıştı ama daha zorlu lekeleri çıkarır mı bilmiyorum. Bu bitince uygun bulursam Persil alacağım, annem de beğenmişti. Renklilerde dönüşümlü olarak Alo-Tursil alıyorduk genelde.
  • Carrefour'da 9kg Alo kar çiçeği 19.90, 7 kg Persil çeşitleri 17.45 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Carrefour'da 9kg Alo kar çiçeği 19.90, 7 kg Persil çeşitleri 17.45 lira.

Alo çok iyiymiş. Bu ara P&G epey indirim yaptı. Ariel'i tutturduk Allah'tan. Açık renkliler ve ıvır zıvırlar için Ace var. Olmadı renkliler için de Alo Color alayım.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Şirket bu aralar indirim yapıyor 10 gün öncesine kadar deterjanları pahalıydı. Evde deterjan olmasaydı beyazlar için Alo'yu alırdım. Metro'dan 22,90'a Alo Professional alacaktım vazgeçtim, bu ürünün renkliler için olanı yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Şirket bu aralar indirim yapıyor 10 gün öncesine kadar deterjanları pahalıydı. Evde deterjan olmasaydı beyazlar için Alo'yu alırdım. Metro'dan 22,90'a Alo Professional alacaktım vazgeçtim, bu ürünün renkliler için olanı yok sanırım.

Evet yok galiba, varsa da ben denk gelmedim. Ama Ariel Professional'dan çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Sadece 1,5-2kg beyaz çamaşırı makine otomatik olarak 3 saaten 1 saate indiriyor; onda havludaki saç boyası lekesinin izi kalmıştı. 4-5kg atıp 2 saat civarında yıkayınca çıkardı. Ter lekelerinde ve ağartma konusunda çok iyi buldum. Kokusu da hoş.

• Sn candoğan etimak bulursan zahmet olmaz ise bir denermisin 1 kg lik ambalaj 3 tl idi ankarada

• quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Sn candoğan etimak bulursan zahmet olmaz ise bir denermisin 1 kg lik ambalaj 3 tl idi ankarada

Denk gelirsem alırım ama hiç görmedim açıkçası.

• Annem çok beyendi,içeriği borax ve soda şu meşhur organik temizlik deterjanı öneren kişi erkan şamcı bu etimatiğin içeriğini doğal deterjan diye önermiş idi ,
    Etimatige denk gelince aldım annem yıkamasını çok beyendi umarım bulursunuzda yorumunuzu olumlu yada olumsuz paylaşırsınız.

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    Leke çıkartma ve ağartması nasıl? İzmirde bulamazsam gidip eskişehirden alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leventsr L kullanıcısına yanıt
    nerde satılıyor hocam, bulsak alacağız, sitelerine satış yerleri falan koyar insan, devlet kurumsallaşması bu kadar ancak:)
    eti madende çalışan bir abi de tam olarak bilmemekle birlikte carrefeur da satılıyor galiba demişti, anlaşma yapmaya çalışıyorlarmış perakende satış için
  • Lekekerde iyi sonuç verdi beyazlarda ağartmasıda iyi

Açıklama kısmında renklilerde renk koruması beyazlarda da ağartma etkisi diye belirtilmişdi

Dediğim gibi doğala yakın bir matik fosfat içermiyor çamaşırda kalıntı yapmıyor ve kolay durulanıyor,içerik itibarı ile

Bir alın deneyin bulursanız olumlu olumsuz yorum yazarsınız ,

Çamaşırda bulaşıkta doğala yakın ürünler çıksa böyle iyi olur hem sağlık hem tasarruf

Bu etimatik çamaşır konusunda beklentimizi karşıladı ama herkez için geçerli olmaya bilir bu olumlu düşüncelerim.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.