Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.033
Cevap
42
Favori
534.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leventsr

Sıcak fırsatlarda deterjan bölümünde paylaşmıştım burdada paylaşayım istedim

Etimatik kullanıp memnun kalanlar artıyor .
    Umarım bulamayanlarda kısa sürde bulur ve kullanır.
    Akrabama tavsiye edip 1 kg hediye etmiş idim çok beyendiğini söylemişti deterjanım bitsin bundan alcam demişti tesadüfen evine uğradım bugün sordum aldınmı etimatik geçiş yaptınmı dedim dolabı açtı 2 kg lerden 15 adet almış biter falan sonra bulamam dedi,birde ölçek hazırladım ona tahmini çamaşır miktarına göre eski deterjanının nerdeyse yarı miktarını atmasını söyledim ,
    Hem yıkaması çok iyi hemde fiyatı daha az gram ürünle yıkama şandın olduğu için daha hesaplı,ayrıca daha sağlıklı,

nerde satılıyor?

• Beyazlar için evelsi günü Rossmanndan Domol sıvı deterjan aldım. Dün ilk defa deneme yaptım. 6 kg.'lık makinama beyazları doldurdum ardından 1 kapak Domolla en kısa programda çamaşırların kirini attırdım. Daha sonra ardından 60 derecelik başka bir program seçtim, ana yıkama gözüne 3 kapak sıvı Domol koydum ve makinayı çalıştırdım. Yıkama bittikten sonra çamaşırları çıkardım. Genel durum iyi gibi fakat bazı fanilalardaki çay ve yağ lekeleri çıkmamış ve olduğu gibi duruyordu. Acaba ölçüyümü az tuttum, yoksa bizim sular mı çok sert bilemedim. Bir dahi sefere 5 kapak koymayı düşünüyorum bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Sıcak fırsatlarda deterjan bölümünde paylaşmıştım burdada paylaşayım istedim

Etimatik kullanıp memnun kalanlar artıyor .
    Umarım bulamayanlarda kısa sürde bulur ve kullanır.
    Akrabama tavsiye edip 1 kg hediye etmiş idim çok beyendiğini söylemişti deterjanım bitsin bundan alcam demişti tesadüfen evine uğradım bugün sordum aldınmı etimatik geçiş yaptınmı dedim dolabı açtı 2 kg lerden 15 adet almış biter falan sonra bulamam dedi,birde ölçek hazırladım ona tahmini çamaşır miktarına göre eski deterjanının nerdeyse yarı miktarını atmasını söyledim ,
    Hem yıkaması çok iyi hemde fiyatı daha az gram ürünle yıkama şandın olduğu için daha hesaplı,ayrıca daha sağlıklı,

nerde satılıyor?

Ankara altunbilekler ve çağdaşda bulmak mümkün
    Diğer illerdede bazı arkadaşlar bulmuş aramak lazım
    Ayrıca etimatik sitedinden genel merkezi ararsanız denemeniz için ücretsiz ürün yolluyorlarmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Beyazlar için evelsi günü Rossmanndan Domol sıvı deterjan aldım. Dün ilk defa deneme yaptım. 6 kg.'lık makinama beyazları doldurdum ardından 1 kapak Domolla en kısa programda çamaşırların kirini attırdım. Daha sonra ardından 60 derecelik başka bir program seçtim, ana yıkama gözüne 3 kapak sıvı Domol koydum ve makinayı çalıştırdım. Yıkama bittikten sonra çamaşırları çıkardım. Genel durum iyi gibi fakat bazı fanilalardaki çay ve yağ lekeleri çıkmamış ve olduğu gibi duruyordu. Acaba ölçüyümü az tuttum, yoksa bizim sular mı çok sert bilemedim. Bir dahi sefere 5 kapak koymayı düşünüyorum bakalım ne olacak.

Sn alaçatı çok fazla deterjan koymuş oluyordunuz ama 5 kapak dahada çok toplam 7 8 yıkama ya yeter ya yetmez gibi ürün granajını bilmiyorum gerçi

Etrafınızda etimatik varsa bir deneyin beyazlarda çok başarılı az ürünle dahi

Yanlış ankamayın etimatik babamın değil burdan tavsiyede bulunuyorum ama sebebi tavsiye ettiğim herkezde çok olumlu sonuç almam ayrıca az ürünle diyer matiklere höre aynı kg çamaşırı daha iyi ve sağlıklı yıkıyor.

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı fikirdeyim, böyle bol bol kullanırsam çabuk bitecek gibi, ama ne yapayım lekeler çıkmayınca çareyi ölçüyü artırmakta buldum.

Etimatik'le henüz tanışmadık, bizim buralarda halan daha yok, beklemedeyiz.
  • quote:

Beyazlar için evelsi günü Rossmanndan Domol sıvı deterjan aldım. Dün ilk defa deneme yaptım. 6 kg.'lık makinama beyazları doldurdum ardından 1 kapak Domolla en kısa programda çamaşırların kirini attırdım. Daha sonra ardından 60 derecelik başka bir program seçtim, ana yıkama gözüne 3 kapak sıvı Domol koydum ve makinayı çalıştırdım. Yıkama bittikten sonra çamaşırları çıkardım. Genel durum iyi gibi fakat bazı fanilalardaki çay ve yağ lekeleri çıkmamış ve olduğu gibi duruyordu. Acaba ölçüyümü az tuttum, yoksa bizim sular mı çok sert bilemedim. Bir dahi sefere 5 kapak koymayı düşünüyorum bakalım ne olacak.

merhaba.domol beyazlar için toz formda olan deterjan çok başarılı.hem çamaşırı çok yumuşak yıkıyor hemde leke ve beyazlık performansı çok güzel.keşke yeşil pakette olan toz deterjanı alsaydınız.

• asaf_desing A kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Sıvı detejanı aldık artık bir kere, bir şekilde bitireceğiz. Bir dahaki sefere toz deterjanını denemek istiyorum bakalım o nasıl.
  • quote:

Merhaba. Sıvı detejanı aldık artık bir kere, bir şekilde bitireceğiz. Bir dahaki sefere toz deterjanını denemek istiyorum bakalım o nasıl.

kısmet diyelim ozaman.saygılar...

• quote:

Ben de aynı fikirdeyim, böyle bol bol kullanırsam çabuk bitecek gibi, ama ne yapayım lekeler çıkmayınca çareyi ölçüyü artırmakta buldum.

Etimatik'le henüz tanışmadık, bizim buralarda halan daha yok, beklemedeyiz.

Keşke toz deterjanını alsaydınız temizlemede ve beyazlatmada daha başarılı. Benim de beyazlar için deterjanım bitmek üzere bulursa eti matik veya domol alıcağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülçin hanım yeni kullanıcı adınız hayırlı olsun çok güzel :)

@Eternafelicity
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Gülçin hanım yeni kullanıcı adınız hayırlı olsun çok güzel :)

@Eternafelicity

Teşekkür ederim sağolun. :)

• Eternafelicity kullanıcısına yanıt
    Tövbe artık bir daha Domol sıvı almam, toza devam...

Bu arada yeni kullanıcı adınız da hayırlı olsun.
  • Beyazlarda sıvı deterjan bencede yetersiz.

Teşekkür ederim.

• Migrosta tum camasir deterjanlarinda aynisinin ikincisi yuzde elli indirimli.

Bugun basladi pazartesi aksama kadar devam edecek.

20kg ace deterjani 22 liraya verdik bugun iki saatte 36 tane ace kapis kapis gitti :)

5 kg omo fresh, active, yomus, color ikili toplam fiyati 37 mesela :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir Carrefour'da Etimatik satışları başlamış, deterjan fırsatlarında bir arkadaş yazmış burada da paylaşayım dedim almak isteyenler kaçırmasın

http://forum.donanimhaber.com/m_66716174/mpage_22/tm.htm

@Eternafelicity@alaçatı
  • egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    Haberim var sağolun. :)

• egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    Güzel havadis teşekkür ederim. Bu hafta içi uğramaya çalışacağım.
  • İş çamaşır deterjanında biter. En pahalısıda en ucuzu da çamaşırı döndürüyor sonuçta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda etimatik aldım.

http://instagram.com/p/r2LlCMvMn5/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternafelicity -- 18 Ağustos 2014; 19:40:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

Sonunda etimatik aldım.

http://instagram.com/p/r2LlCMvMn5/

Hayırlı olsun :) maşşallah 10 kg birden almışsınız iyi olmuş.
    Yıkama talimatında 5 kg normal kirli için 100 gr kullanın diye ibare var eğer çamaşırlar 5 kg değil ve kirletde az kirli ise 100 gr esasına göre referans alın deterjan miktarını azaltın.
    İlk kullanım için 100 gr bir ürün koyun deneme yapın burayada muhakkak yazın

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.