Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.033
Cevap
42
Favori
534.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23,24,25 temmuz'da şokta 7,5 kg persil 15.90. Fiyat olarak epey uygun ihtiyacı olan varsa alsın mutlaka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasipse yarın şok'a uğrayıp ne var ne yok bir bakalım. Bu ara sizin tavsiye ettiğiniz yeşil Rinsodan ben de aldım, ama henüz kullanamadım.
  • Persilin fiyatı hakikaten çok iyi. Umarım memnun kalırsınız rinso'dan bende ki bitti bile. :)

• Geçenlerde de Şok'ta 7kg Ariel 20,90TL idi. Ben hepsiburadadan almış olmasam alırdım. Bir tane işyerinden arkadaşıma aldırdım. Ertesi gün de Carrefour'da 8kg Ariel 24,90 oldu. İki kampanya da bitti gerçi. Bu ara siyahlar için cazip bir Color veya sıvı deterjan olursa alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben artık Ariel almamaya yemin ettim. O yüzden beyazlar da sadece domol yada bulabilirsem etş matik toz deterjan alıcağım.

Şokta persil expert jel 3,5 lt 21.90 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

23,24,25 temmuz'da şokta 7,5 kg persil 15.90. Fiyat olarak epey uygun ihtiyacı olan varsa alsın mutlaka.

Fiyat iyiymiş, babam geçen hafta Pehlivanoğlu'ndan 6,5 kg Alo'yu 16,5 liraya aldı. Sıvılar içinde bence Rinso en iyisi, iyi temizliyor, kokusu hoş ve çabuk durulanıyor. Yeşil olandan biz de almıştık, turuncusu da güzel kokuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

quote:

23,24,25 temmuz'da şokta 7,5 kg persil 15.90. Fiyat olarak epey uygun ihtiyacı olan varsa alsın mutlaka.

Fiyat iyiymiş, babam geçen hafta Pehlivanoğlu'ndan 6,5 kg Alo'yu 16,5 liraya aldı. Sıvılar içinde bence Rinso en iyisi, iyi temizliyor, kokusu hoş ve çabuk durulanıyor. Yeşil olandan biz de almıştık, turuncusu da güzel kokuyor.

Pahalı almış ya. Ben rinso ve persil jel kullanıyorum koyu renklilerde. Aklımda domol'ün siyahlar için sıvı deterjanı da var onu da denemek istiyorum.

• Biraz pahalıya geldi bu aralar indirim yakalayamadık. 2,5 ay önce Kipa'dan 8kg Persil'i 23 liraya almıştım Şok'un kampanyası uygunmuş. Metro'da Alo Professional 10 kg 22,90 liraydı sanırım sadece açılışa özel fiyat. Domol da iyi sanırım forumda epey kullanan olmuştu.
  • Geçen hafta burada da tursil indirimdeydi. 5 kg 10 liraydı. Almadım temiz yıkamıyor diye. Arielin profesyonel deterjanı güzel değildi Alo'nun da iyi olacağınınsanmıyorum tabi karar sizin yine de.

• sıcak fırsatlarda yazamadığım için buradan yazayım dedim. etimatik borlu deterjan izmirde neden yok bilemiyorum ama kuşadasındaki ve didimdeki bütün bimlerde mevcut. istanbulda da 2 haftadır satışta.
    alıp denemenizi şiddetle tavsiye ederim.
    az kirli seçiminde çok kirli çamaşırı rahatça temizliyor . özellike pamuklu yıkanacaksa çamaşır yıkama süreniz epeyce kısalıyor ve temizliği piyasadaki deterjanlara kıyasla çok iyi.
    sabun - bor - çamaşır sodası içerdiği için lavabo küvet ovmada da çok iyi sonuç veriyor.
    bütün genel temizlik rahatça yapılabilir . yerleri de borlu deterjanla silebilirsiniz.
    küf ve bakteri önleyici olduğu için çamaşır suyuna ihtiyacı sıfırlıyor.
  • quote:

Bugün Şok'a uğradım 7,5 kg. Persil 21,90 tl. 7 kg. Ariel 22,90 dan satılıyordu. 15,90 etiket göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfcasting -- 24 Temmuz 2014; 18:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

quote:

Bugün Şok'a uğradım 7,5 kg. Persil 21,90 tl. 7 kg. Ariel 22,90 dan satılıyordu. 15,90 etiket göremedim.

Nasıl ya ben aldım bugün. Acaba illere göre mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

quote:

Bugün Şok'tan 7 kg Ariel'i 19,90'a aldık. İllere göre fiyat değişiyor galiba.
  • Zan edersem fiyatlar illere ve semtlere göre değişkenlik gösteriyor. Ama yine de 21,90 dan bir tane Persil aldım.
  • Forum sayesinde bugün bende şoktan 10 kilo rinso toz deterjanı 21.90 7 kilo ariel 21.90 ve büyük boy persil jel sıvı deterjanı 21.90 a aldım. Gayet uygunlar :)

• egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    hangi şehirdesiniz
  • sarhosumgel S kullanıcısına yanıt
    etimatik borlu deterjan adana da bim marketlerde yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahçup

hangi şehirdesiniz

İstanbul-Kağıthane.
    Görevliye bu ucuzluğun sebebini sorduğumda promosyonda olduklarını soyledi. Şöyle ki yanlış hatırlamıyorsam A101 de 10 kilo persil fiyatıda 22 lira civarındaydı tam emin değilim. Bugün ona da bakacağım. Deterjan stoğu promosyonda iyi gelir. Zaten dayanmıyor :)

• M-SeLim kullanıcısına yanıt
    9 kg 22 liraydı. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: M-SeLim

İstanbul-Kağıthane.
    Görevliye bu ucuzluğun sebebini sorduğumda promosyonda olduklarını soyledi. Şöyle ki yanlış hatırlamıyorsam A101 de 10 kilo persil fiyatıda 22 lira civarındaydı tam emin değilim. Bugün ona da bakacağım. Deterjan stoğu promosyonda iyi gelir. Zaten dayanmıyor :)

Msn firarisi nerelerdesin yav gelde iki lafın belini kıralım deterjanı meterjanı boşver
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.