Şimdi Ara

Hangi Bluetooth Kulaklığı Kullanıyor sunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3660 var bir arkadasımda jabra bt200 vardı aygıtı 3660 a bulduramadım.Ama o alet t610 ve 6600 da canavar gibi...

Hyundai , flexy kullanan yada bu konuda uygun fiyatlı tavsiyesi olan var mı ?

• kullanan yok mu?
  • Ben Jabra kullanıyorum..Gayet güzel bir cihaz..Diğerlerini bilemiyorum..
  • sonunda bende jabra aldım
    jabra bt200 umarım memnun kalırım suan 10 saatlik şarj ediyorum...
    Sonunda 3660 la tanıtmayı başardım...Yalnız piyasa tutturabildiğine satıyor...
    giriyorsun kimi 150 istio kimi 175...Ben 120 ye kapattım,fatura istemedim...
    Kvk garantili...
  • Ben sana 100'e verirdim...Çok az kullanılmıştı hem de :(
  • satacagını yazmamıstın qi :)
  • İkinci el de yazıyordu..3650 ile birlikte....
    Hem yazmam mı gerek ?..Allah Allah..İnsan bi sorar. :))) [lamer][lamer][lamer]
  • jabra kulaklık amerikada piyasanın %55 ine sahip çok şık ve kaliteli bir kulaklık. hatta bluetooth özelliği olmayan telefonlarla da bir dongle vasıtasıyla kullanabiliyorsun.
  • resmi yokmu
  • evet bluetooth kulaklık almayı hiç düşünmedim ama çok iyi bir teeknoloji gerçekten,
    bu arada şu jabra iyimiş,

@yıldıray35: bu BT özelliği olmayan telefonlarda da kullanılabilir olması özelliği yatmadı kafama olmaz öle sey yaw?
    donanımsal bi olay çünkü.!

saygılar
  • bluetooth ozelliği olmayan tellerde bir dongle sayesinde kullanıyorsun o dongle telefona bluetooth ozelliği kazandırıyor tabi sadece kulaklık için :)))

Bu arada resmini hemen yayınlıyorum...
    Hangi Bluetooth Kulaklığı Kullanıyor sunuz?

ben çok memnunum...
  • o dongle da allah bilir, yeni bluetooth lu bir telefon parası kadardır.!! [frndsp]
    saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.