Şimdi Ara

Hangi Battlefieldi Almalıyım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Origindeki indirimi kaçırmak istemiyorum 2-3 seçeneğim var en geç yarın alıcam

1) BF 4+ BF Hardline ikiside standart sanırım ve toplam 17 euro
    2) BF 4 Premium Edition 20 Euro
    3) BF hardline deluxe edition 14 euro

• Boşuna alma kardeş parana yazık. Hilecisi, bugları, keyfi seni banlayan adminleri, beş para etmez oyunu durmadan kötüye götüren patchleri, hiç uğraşılmaz bu saaten sonra. Senin yerinde olsam insurgency alırdım steam'den. Evet grafik namına hiçbirşey yok ama oynanış olarak en iyi fps'lerden biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeShinoda96

Origindeki indirimi kaçırmak istemiyorum 2-3 seçeneğim var en geç yarın alıcam

bf3 iyidir ama hilecisi arttı
    bf4 mutlaka almalısın hileci binde bir ve müthiş aksiyon var daha gelişmiş silah modernize yöntemleri
    bf hardline kısacası b'k gibi parana yazık
  • Hardline battlefield oyunu değil bir kere onu geçeceksin.
    Bf3 beleş olduktan sonra bitti galiba.
    Yani bf4 alacaksın
    Ben %90 tank-ifv oynadığım için hile olayına bf4de hiç rastladığımı hatırlamıyorum.Ama küçük haritalarda falan tdm gibi modlarda hile vardır diye düşünüyorum.
    Pre. edition al almışken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makik -- 27 Kasım 2015; 22:07:52 >
  • Sağolun tavsiyeler için bugün baktım origine BF 4 Game Time 'a girmiş şuan indiriyorum hoşuma giderse alıcam
  • BF 3 fanı birisi olarak, BF 3 diyorum. BF 4 ün oynanışı bana çok hızlı geliyor o yüzden pek hoşlanmadım, yoksa onun da kötü bir yanı yok. BF 3 1 haftadır girmiyorum pek hileciye de rastlamadım şimdiye kadar. Sunucular da bayağı dolu ve fazla sunucu var oyunun üzerinden bu kadar yıl geçmesine rağmen.
  • BF 4'ü aldım BF 3 zaten vardı bedava olduğu zaman almıştım ama pek girmemiştim şuanlık baya zevkli geçiyor BF4 sıkılırsam 3'üde denicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamper55

quote:

Orijinalden alıntı: MikeShinoda96

Origindeki indirimi kaçırmak istemiyorum 2-3 seçeneğim var en geç yarın alıcam

bf3 iyidir ama hilecisi arttı
    bf4 mutlaka almalısın hileci binde bir ve müthiş aksiyon var daha gelişmiş silah modernize yöntemleri
    bf hardline kısacası b'k gibi parana yazık

adam net ya :D
  • :) :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 50-60 lira gibi bir fiyata almıştım bf4'ü zamanında, euro olarak yazmışım buraya fiyatları hey gidi günler :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.