Şimdi Ara

Hangi banka kartı iyidir (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
10.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ziraat, enpara bir de Üni yemekhanesinde kullanmak için anlaştığı banka varsa onu alırsın. Ailen hangi bankayı kullanıyorsa ondan da çıkartabilirsin. Aynı şubeden fiziksel olarak harçlık yatırırlarsa para kesilmez.
  • Mef üniversitesi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

En para en iyisi. Istedigin bankamatikten ayda 3 kere para cekebiliyorsun.
    Maalesef bire düşürmüşler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banka kartı olarak Cepteteb ve Enpara kullanıyorum şahane ikiside. Enpara çok iyi. Çoğu zaman kitap kampanyaları oluyor. İkisinin de ücretleri yok.

Kredi kartı olarak ise Akbank ve İş Bankası İşte Üniversiteli iyiydi öğrenciler açısından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

babanın maaş hesabı varsa gönderebilir.Maaş hesaplarından gönderilen eftlerden havalelerden ücret alınmıyor.
    Hocam bu dediğiniz Ziraat'e mi özel? Vakıfbank ve Halkbank maaş hesaplarından eft yaptık hepsinden de ücret kesildi.
  • Hocam Ziraat Genç Kart'ta mı karar kıldınız Katılım mı? Benim iyice kafam karıştı yok vadeli yok vadesiz oraya aktar şunda EFT/havale, bu aidat almıyor... Ben Ziraat Genç alacağım sanırım. Bir de şu enpara'nın iyi olduğu yön EFT yaparken para almaması mı?

• Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de aklım karıştı. Şu an kayıttan dönüyorum. Yarın veya ertesi gün detaylı bir şekilde araştıracağım

• GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Hocam haber eder misiniz beni de?

• Enpara eft yapılacaksa faydalı olur. Ama finansbank atmsi varsa işinizi görür. Ziraat kyk kredi alırsanız sizin adınıza hesap ve kredi kartı açılacak zaten. Sizin işinizi halledeceğiniz en yakın banka hangisi ise (muhtemelen ziraat) o bankadan hesap açabilirsiniz.

Tabi var. Ben üniversitede çalışıyorum. Öğrenciler ziraat bankasından burs alıyorlar ama uygulamasını kullanan pek yok. Memnun değiller yani.
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    Tamam ederim

• Casey_ kullanıcısına yanıt
    Sağol üstad.

• barca1899 B kullanıcısına yanıt
    Hocam siz akademisyen misiniz?

• Bütün bankaları açtım hangisi kampanya yaparsa onu kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Enparadan iyisi yoktur.Aksi iddaa eden kolpa cekiyordur.Havale bedava,eft bedava,yıllık aidat yok,istediğin atmden aylık 500tl kadar çek,2banka anlaşmalı(teb,denizbank) istediğin kadar çek say say bitmiyor
    2013 den beri enpara kullanıyordum ama artık kullanmıyorum. Eskiden avantajlı idi artık bir avantajını göremedim. Örneğin bir vakıf katılımdan hesap açtırırsın. eft ye para vermezsin. halk-ziraat-vakıf atmlerini ücretsiz kullanırsın. Veya icbc bank dan hesap açtırırsın. eft ye para vermezsin. 200tl ve üstü para çekiminde memleketteki tüm atmlerden ücretsiz para çekersin.
    Hayir hocam, ama adayım

• Hiç düşünme enpara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara derim bende. Mobil uygulaması basit EFT, havale ücreti yok, başka bankamatiklerden belli sınıra kadar ücretsiz para cekme olayı var ki bir öğrenci için en önemlisi bu çoğu zaman bankamatik aramak zorunda kalacaksın, enpara ile bu derdin olmaz. Para yatırma olayı da Denizbank ve TEB ile Finansbank bankamatiklerinden 3 defaya kadar ücretsiz, enparadan iyisini göremedim daha.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.