Şimdi Ara

Hamas İsrail'e Karşı Saldırıya Geçti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
9.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kornayla mı savunacan ülkeyi pamuk şekeri seni.

İşiniz gücünüz gürültü yapmak.

Filistin diye bağıranların çoğuna bak Suriyeli.

Adam kendi ülkesinden kaçmış, burada Filistin diye bağırıyor.

Yarın bir gün savaş çıksa ilk kaçan sizin gibiler olur o yüzden.

İşin gücün provokasyon.

Yöneticiler görmüyor mu bu adamı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş olaya bir tarafsız bak İsrail'i Filistin'i boşver. X ülkesindekiler Y ülkesindekinin sivillerini vuruyor. Y Ülkesindekiler de X ülkesinin sivillerini vuruyor. Hangisi suçlu? X mi Y mi? Sen bu anlayışla diğer uluslardan destek mi bekliyorsun? Kim niye desteklesin? He insanlar ölüyor diyen hümanistler, sanatçılar, medya yüzleri çıkar ama ne kadar etkili oldukları tartışılır. Batı'dakilerin zaten ikiyüzlü olduğunu biliyorsan zaten onlara istedikleri kozu da kendi elinle vermiş oluyorsun diyorum, onlara kolaylık sağlıyorsun. Filistinliler ya da Hamas sivil değil de atıyorum kendisine zorbalık yapan o kolluk kuvvetlerini hedef alsa bir noktada dersin ki nefs-i müdafa, haklı saldırı. Bunun savunmasını yapabilirsin misal ama sen de aynı naneyi yiyorsan savunma yapamazsın. O zaman sana ya diyalog ve uzlaşı derler ya da ne haliniz varsa görün derler.

• Başbilen kullanıcısına yanıt

Silinmiş hocam ülkende Filistini savunmadın diye adam ölüm tehdidi yapıyor :d

• McCandlesss kullanıcısına yanıt

Fitne olduğu sürece bu dünya da hiç bir millet birbirine saygı duymayacaktır. Milletlerin içinde huzur olmayacaktır.

Türkiye'de bile bir sürü fitneci var bak sokak röportajlarına sokağa çıkıp hükümet sizce nasıl biri diyor iyi biri diyor kötü

bunlar daha sonra halk o sokakta birbirine giriyor. İçimizde de var böyleleri ve bu hiç bir zaman bitmeyecek. Bir taraf Avrupa yanlısı bir taraf Ortadoğu yanlısı.

İnsan psikoloji şöyledir. Nane denilince Limon aklımıza geliyorsa. Müslümanlık denilince Allah gelmesi gerekiyor ama bu artık Müslümanlık denilince hırsız terörist kumarbaz alkolik cimri gibi kelimeler yan yana kullanıldığı için insanlar artık bu din ve dine mensup olanları bu gözle görüyor. işte bu yüzden Z kuşağı dine uzak bireyler olarak yetişiyor.

• 1881-1938 kullanıcısına yanıt

Ergen misin, troll müsün nesin yaaaaa.

Blokkkk

• kuklacini kullanıcısına yanıt
    Gülmelik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

İran Çin ile anlaştı sizin gibi çakma Atatürkçülerde akıl olsa arapları savunmaktan vazgeçerdi sıra Türkiye'ye geliyor diye demografik yapıyı değiştiren bopçunun yardakçılığını yapıyorsunuz, daha soru ekini yazmaktan aciz aktroll seni.

dikkat et de karşı taraf sana itibar zedelemekten tazminat kitlemesin dava açacaksan devlet değil şikayet edeceğin mesajın çıktısını alıp sen bizzat siber şubeye gidip dosyaya ekletip açacaksın, cimer ve devlete her gün böyle binlerce ihbar geliyor hangi biriyle uğraşsın devlete yük olmayın gidin kendiniz açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 12 Mayıs 2021; 14:58:46 >
  • İlk diplomasidir çıkar için gerekirse Rusya ile anlaşırsın yeri gelsin Suudi Arabistan ile bunlar karşılıklı oyunlardır.

Yunanistan adalarda cirit atarken hangi Avrupa ülkesi sana destek verdi ? Kim senin için savaş gemisi gönderdi.

Doğu da askerlerimiz ölürken PKK örgütüne kim silah verdi ? Sen zannediyor musun biz bunları görmüyoruz.

Türkiye de savaş çıksa bana destek kim verebilir diye düşünür insan ?

Kurtuluş savaşına kaç farklı ülkeden Müslüman geldi araştır iki gözüm araştır.

Sizi gidi provokatörüler sizi gerçek yüzleriniz elbet ortaya çıkacaktır.

Ayırt edemiyoruz kim dost kim düşman ama yazdıklarınızı okuyunca çıkarım yapabiliyoruz.

Çok belli ediyorsunuz çok.

Hamas İsrail'e Karşı Saldırıya Geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 12 Mayıs 2021; 15:1:45 >

bana Filistin sözde ermeni soykırımını, doğu akdenizde Yunanistan'ı destekleyerek neyin diplomasisini yaptığını anlatsana, Azerbaycan Kıbrıs'ı tanımaması çıkarları için diplomatik bir hamlesidir Filistin her yerde bize karşı olarak neyi amaçlıyor? şükür bu devlet ne Araplara ne de başkalarına muhtaç değil, Libya'da gittik Rusya'yı karşımıza aldık dibimizde abd'yi.

edit: bak şimdi aklıma ne geldi İsrail ile ticaret hacmimiz ve hangi şirketlerin ticaret yaptığı Hamas İsrail'e Karşı Saldırıya Geçti neyse ben daha konuya yazmıyorum size iyi goygoylar Allah'tan yöneticiler duygusal değil de ona göre politika yapıyoruz bu kornacılara kalsak tsk'yı İsrail'e sokacaklar.

2 güne 50 yıldır süren bu döngü de biter zaten, olan bebek arabasıyla kaçmaya çalışan İsraill'i kadına, yanına roket düşen Hintli kadına, evinde kendi halinde otururken ölen masum Filistin'li ve İsrail'li aileye oldu, olaylar ile ilgisi yokken evinde öldüler, hamas zaten terör örgütü gidip okullara saklanıyor aynı pkk gibi sivilleri kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 12 Mayıs 2021; 15:12:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881-1938

profil fotoğrafın MKA, Erbakan'ı paylaşıyorsun...

• Ben sana Kurtuluş savaşı diyorum sen bana kimseye muhtaç değiliz diyorsun, zamanı geldin de muhtaç olmayacağımı görebildiğine göre medyum falan mısın ?

Hamas İsrail'e Karşı Saldırıya Geçti
  • Bence zamanında bizdeki mandacılıgı isteyen kişi ile bu konuda İsraili savunanlar aynı kişidir.

Demek ki Filistin ile aynı durumu yaşasak İsraillileri savunacaklar.

• Şunu mu demek istiyorsun Erbakan Müslüman Atatürk Müslüman değil mi demek istiyorsun ? Küstahlıktır bu yaptığın.

Ülkesini seven milliyetçi her insana saygı duyarız. Senin gibilerin bunları anlamaya ne zekası yeter nede bilgisi.

Ben Osmanlı Devletini de seviyorum Türkiye Cumhuriyetini de

Ben Müslümanlığı da seviyorum, Müslümana saygı duyan Müslüman olmayanı da

Ben Atatürk'ü de seviyorum Erbakan'da

Soyumu da inkar etmiyorum bu ülke için savaşan insanları da.

Amaç birliktir beraberliktir saygıdır her düşünceden insana saygı duyacaksın ama saygı duyabilmem için bana savunduğun şeyin berrak olması lazım tutup bana terör örgütünü savunursan elinde silah olmayan insanları vuran ülkeyi savunursan kusura bakma azının payını veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 12 Mayıs 2021; 15:19:9 >

Bu ahmaklar derken ;

Gidip sivil halkın içinden roketleri ateşleyip , bu sivil halkın içine karşı tarafın misilleme yapması nedeniyle ahmak... !!!

Toprağımı koruyorum diyorsan , meşru bir orduyum diyorsan filistin için , birinci önceliğinde halkını korumak olacak. Gidip halkının içine saklanıp füze atmayacaksın...

Çok şükür bu zamana kadar kaçmadık kimseden de kaçmayız vatansız olmaktansa bi can var verilecek veririz gider...

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt

tipik aktroll yazdığını anlamamazlıktan gelip Atatürk müslüman değil mi milleti manipüle etmeye çalışıyor, Erbakan siyaseten rol yaptı, sanayi hamleleri oldu baktılar bu adam islamcı değil bop diye sayıklıyor bağımsızlık diyor işbirliği de yapmıyor yerine başkasını koydular.

• quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Ülken işgal altında, ya işgali kabullenirsin ya da fırsatını bulunca saldırırsın.İşgal altında ne buldularsa onu kullanıyorlar.Savas uçağı,helikopter,tank vs yok ne yapacaklar ? Ayrica zaten savaşsada savasmasada ölüyorlar.İsrail kimseyede hesap vermiyor.

Sivil halkın içine karışıp apartmanların mahallelerin içinde roket atmayacaksın. Filistin devletinin meşru ordusuysan birinci önceliğinde sivilleri korumak olacak.

Elinde ne varsa at kullan ama sivilleri hedef yapma !

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.