Şimdi Ara

Hamachi İle Online Cod 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar call of 2 yi online oynarken wall hackden ve sira beklemekten bikip kendi serverimizi acip oynayalim dedim...10-15 er kisilik bi server yapip kendi kendimize takilalim...1.2 patchini yuklemedim su an pek cok kiside olmadigini dusunerek...ne dersiniz katilim olrsa yapalim sole bisey...

hamachi programini su adresten indirebilrsiniz :

http://www.hamachi.cc/download

• Ya bence pek girme o işlere biz arkadaş çevresi ile kurmuştuk en düşük ping 600 olmuştu.

Ama eğer ii bişey yapabilirseniz ben katılabilirim.
  • yapma bee nie ole olduki...biz iki kisi yapiorz iyi oluoyo ama artinca sapitabilir tabi ping dediğin gibi...bi deniyelim dedik iste bizde ama...
  • arkadaşlar slm bir zamanlar bizde hamachi ile oynuyorduk ama ilk günler çok kalabalık arkadaş gurubumuz vardı gün geçtikçe oran azaldıve oynuyacak kimseyi bulamaz oldum ve eye programını indirdim ve kurdum 1.2 oyna oynayabildiğin kadar
  • ben oynarım hamchı den yaparsanız ole bısey warım yanı
  • bende varim çok iyi olur..pm den haberleşelim
  • Yaw undergrand most wantedi arkadaşla internet üzerinden nasıl oynayacaz.Hamachiyi indirdik ama nasıl oynuyacaz.lütfen acil yanıt yazın..

BURDAN FORUM YETKİLELERİNİ SESLENİYOM BAN KALKSIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: x_FB_cagri

Yaw undergrand most wantedi arkadaşla internet üzerinden nasıl oynayacaz.Hamachiyi indirdik ama nasıl oynuyacaz.lütfen acil yanıt yazın..

BURDAN FORUM YETKİLELERİNİ SESLENİYOM BAN KALKSIN

nfs mi
  • ping çok feci olur onun yerine tüm arkadaşlarınla bir serveri doldurun canavar gibi oynayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.