Şimdi Ara

HALO THE MASTER CHİEF COLLECTİON (Ana Konu) (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
776
Cevap
11
Favori
31.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox One halo mcc halo 3 neden küçük ekran büyük geniş ekran olmuyor coop oynarken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Arkadaşlar Reach i oynamak istiyorum sadece fakat mcc yi indiriyorum önce, ready to start olunca oyunu aciyorum fakat donuyor belli bir yerden sonra. Reach dışındakileri iptal edemiyorum. Ne yapmam lazim?
    Dostum Reach zaten MCC içerisine güncelleme ile dahil edilen bir oyun. İptal edemeyişin normal. Toplam boyut fazla geliyor olabilir ama maalesef indirmen gerekecek.
  • Single player ikende aynı küçük ekran

• kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    Nasıl küçük ekran? Ekranı tam kaplamıyor mu oyun?
  • Kaplamıyor

• kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    Tam ekran bende. TV’niz ile alakalı olabilir.

• 4K tv diğer oyunlarda sorun yok halo 1-2 büyük ekran bir tek bu oyunda küçük halo 3

• Son güncellemeden sonra oyunu başlatmak istedigimde ; "Kaydedilmiş verilierinizi alamadık" hatası alıyorum. Oyunu silip yeniden yüklesem mı bilemedim.
    Ek : Konsolu yeniden başlatınca sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 8 Mart 2020; 16:11:13 >
  • Merhabalar. Ana konu yazısına da baktım ancak bir şey bulamadım. MCC indirdim ancak 4 oyun diye tahmin ederken 6 oyunla karşılaştım kafam karıştı. Acaba ikisi multiplayer mi diye. Halo Reach , Halo CE , Halo 2 , Halo 3 , Halo 3 ODST ve Halo 4 var. Hepsi single player mi ? Öyleyse Gears of War serisi birince Halo Reach'ten başlayayım.

• Hepsinin story modu var, fakat Odst ve Reach’i buyuk ihtimalle ayri almaniz gerekecek. Kontrol edersiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplayerda ekibin olmadan slayer modu dışında oyun kazanmak çok zor. Nerdeyse iki senedir oynuyorum ama randomlarla ctf,koth,assault,invasion vb modlarda kazandığım oyun sayısı bir elin parmağını geçmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 8 Nisan 2020; 8:28:37 >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevap için. Kontrol edeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

Merhabalar. Ana konu yazısına da baktım ancak bir şey bulamadım. MCC indirdim ancak 4 oyun diye tahmin ederken 6 oyunla karşılaştım kafam karıştı. Acaba ikisi multiplayer mi diye. Halo Reach , Halo CE , Halo 2 , Halo 3 , Halo 3 ODST ve Halo 4 var. Hepsi single player mi ? Öyleyse Gears of War serisi birince Halo Reach'ten başlayayım.
    ODST bir askeri birlik hocam, Reach ise savaşın başlangıcını anlatıyor. Diğer oyunlarda Master Chief reisin baş rolünü aldığı oyunlar.
  • Teşekkürler cevap için. Daha bakma şansım olmadı ücretli mi değil mi diye. Eğer ücretliyse ana hikayeyi bitirince eğer merak edersem alırım girerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

Teşekkürler cevap için. Daha bakma şansım olmadı ücretli mi değil mi diye. Eğer ücretliyse ana hikayeyi bitirince eğer merak edersem alırım girerim.
    Ben tam anlayamamışım yorumunuzu Master Chief Collection satın alınca bu oyunların hepsini oynayabilirsiniz daha başka para vermenize gerek yok, ancak şu an sadece 2 oyun yayınlandı, oyunları zamana yayarak çıkartıyorlar.
  • Gears serisi bayağı sardı beni. Dördüncü oyunun sonlaeındayım. Anlaşılan Gears serisi bitmeden hiçbie oyuna bakamayacağım Çok teşekkürler cevap ve yardımınız için.

• Gears serisini 10 günde bitirdim ve beni hikaye anlamında da oynanış anlamında da bayağı etkiledi ancak Halo serisine gireyim dedim beni sarmadı. 2 saat sabrettim yine gitmiyor. Ben de bıraktım. Herhalde uzay temasını sevmediğimden kaynaklanıyor.

• Serinin 1. oyununu oynamayin, direk 2 den baslayin. İlk oyun yapay zeka olarak yeni nesil oyunlara tas cikarir, ama ozellikle bolum tasarimlari cekilmiyor. Surekli ayni kolidorlar, mekanlar gibi geliyor.. Diger oyunlara muhakkak sans verin, Coop olarak arkadaslarinizla oynayin mumkunse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Hiç ortamım yok maalesef hocam. Coop oynayamam. O zaman Ori'nin ilk oyununu bitirmiştim hikayeyi fazla unutmadan ikincisini bitirdikten sonra 2. oyundan tekrar deneyeyim. Herkesim övdüğü oyunu bitirememek sevememek de canımı sıkmıyor değil. Bu mesajınız iyi oldu. Çok teşekkürler.

• Tea bag yapan hologramla double kill almak

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.