Şimdi Ara

Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
18
Favori
29.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, terimler sözlüğü Drive'dan silindi. Şu adresten indirebilirsiniz.

Ayrıca yakında blog da kapanacak. Yine de yamaya şu adresten erişebileceksiniz.
  • Yalan olmuş, çöp olmuş bi çeviri daha. Tabiki yarım yamalak ve test dahi edilmemiş. Hatta Konunun adında meymenet yok. Hallow ne ya. Bu whynot çeviri bi silinip bitip yok olamadı şu forumdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dufresneee D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Bosslardan birine takıldım devam edemedim bir türlü ama terimler sözlüğü şerefine yeniden devam etmeye çalışacağım
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Çeviri Whynot tarafından yapılmadı. Konuyu kendileri açmıştı ama ben tamamlayınca yeni konu açmak yerine bilgilerin ve çevirinin buradan paylaşılmasını uygun gördüm. Çeviri test edildi. Yalan, çöp ya da yarım değil. Dilerseniz kullanmayabilirsiniz. Eğer yanlış çevrildiğini düşündüğünüz yerler varsa konu üzerinden ya da özelden iletebilirsiniz. Son güncellemeden bu yana yamayı güncellemedim ama sıkıntılı noktalar varsa yamayı güncelleyebilirim.
  • Niye öyle demiş ki o arkadaş, ben bu çeviri ile oyunu 2 sefer tamamen bitirdim. Hatta 1 ay olmadı 2. bitirişimden bu yana, yeni oyunun çıkacağını öğrendiğim için hatırlamak için bitirdim ve son DLC'yi denememiştim ona da bakmış oldum. Hatta gelip yazacaktım buraya 2. oyun çıkınca onun içinde bir planınız olur mu diye. Benim bu oyunu bu kadar sevmemin sebebi bu çeviridir net. Tekrar ellerinize sağlık.
  • eline emeğine sağlık teşekkür ederim :)
  • Yama çok güzel olmuş, emeği geçen tüm arkadaşların ellerine kollarına sağlık iyiki varsınız.

Hollow Knight Silksong çıktığında ona da bir el atarsanız çok mutlu oluruz. Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI) 

• Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)

Oyuna yeni güncelleme geldi yama çalışmıyor artık dostlar, lütfen bir el atın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leona Heidern

Oyuna yeni güncelleme geldi yama çalışmıyor artık dostlar, lütfen bir el atın.

Dostlar sorunu çözdüm, yeni güncelleme ile oyunu oynayamayan arkadaşlar şu yöntemi deniyerek türkçe oynamaya devam edebilir 

-Oyunu steam'den indirin

-Steam üzerinden Hollow knight sağ tıklayıp özellikler diyoruz

-Betalar kısmından 1.4.3.2 kısmını seçiyoruz

-Ufak bir indirme yapacak, ardından türkçe yamayı kurup oyunu oynamaya devam edebilirsiniz

Ben böyle yaparak tekrar türkçe oynamaya devam ediyorum, umarım sizinde işinize yarar bu bilgi.

• Çeviri için teşekkürler. Son güncellemede sıkıntı oldu ben de çevirinizle oynamayı çok isterim. Yamayı güncellemenizi bekliyorum tekrar teşekkürler

• Leona Heidern kullanıcısına yanıt

Olmuyor hocam bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

Olmuyor hocam bende.

Hocam türkçe yamayı bir de buradan indirip deneyin https://disk.yandex.com.tr/d/rmqQSwoCmF-eig?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Kısa bir video da çektim, adımları dediğim gibi yaparsanız sorunsuz türkçe olması lazım.

• Leona Heidern kullanıcısına yanıt

Oldu hocam teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

Oldu hocam teşekkürler.

Rica ederim iyi oyunlar :)

• Oyuna yeni güncelleme geldi yama çalışmıyor artık dostlar, lütfen bir el atın.

• güncellenen yerinide çevirseydiniz keske. Adamlar bosuna güncelleme getirmedi ya. hata ayıklama için güncelleselerdi 1.4.x.xxxx olurdu ama 1.5.x.xxxx olmus. Neyse çeviri ekibinin bana git ingilizce öğren o zaman gerizekalı demesini istemiyorum. SAygılar abi

• Son Sürümle uyumlu hale getirdim buradaki yamayı LWL 1 halim ile oyuna girdi ama çok test edemedim

link :

Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)
    Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)yandex.disk
    Hollow Knight v1.5.78.11833 Türkçe Yama.rar
    https://disk.yandex.com.tr/d/q9-WFQ5KeyfIsg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B0mbercy -- 22 Aralık 2021; 23:19:38 >
  • Yamayı indiremedim. Sanırım link herkese açık değil indirmek için :/

Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)
  • Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)
    Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)yandex.disk
    Hollow Knight v1.5.78.11833 Türkçe Yama.rar
    https://disk.yandex.com.tr/d/q9-WFQ5KeyfIsg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.