Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ay öteleme ve taksit kampanyası yapmadı paraf, ayın 16 kadar 1 yada 2 ay öteleme 16si sonrasında 2 yada 3 taksit oldu kasıma kadar, Aralıkta hiç birini yapmadı ocağı bekliyoruz artık,. Faizli taksit dersen alışveriş sonrası SMS geliyor zaten, şu kadar farkla taksit diye, bunlar herkese açık kampanyalardan

Kişiye özel, ayda bir gün seçip o tarihte paraf posundan yapılan alışverişe fazladan puan, 4 taksit yada 2 ay erteleme seceneklerinden bir tanesini tanımlayıp kullanabilirsin. Paraf günüm diye sor Google amcaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenugur -- 30 Aralık 2017; 16:10:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meyerovitch kullanıcısına yanıt
    Parafgünü geçerli olması için paraf üye işyeri olma şartı var

• Arkadaşlar bu numaradan oltalama sms göndermişler.

Böyle bir mesaj alırsanız lütfen dikkatli olun.

Bigilerinizi kopyalayan taklit bir site.

Halkbank Parafcard Kampanyaları

• drdogan79 kullanıcısına yanıt
    Duyarlılığınız teşekkürler

• Eski parafı özledik valla, uzun süre sonra nerdeyse hiç harcama yapmadığım bir ay geçirdim.
    Eski günlerin hatrına saymak sövmek istemiyorum ama böyle giderse çok daha az kullanırım.
    Sanırım ABD'deki davadan çıkacak sonuçlara göre parafın kampanyaları ya artacak yada tamamen bitecek.
    Tüm bankalar benzin kampanyası açıklamış parafta ses yok.
    Tüm bankaların adam akıllı mobil uygulamaları, cüzdan uygulamaları var halk bankasında milattan önce uygulama var.
    Bakalım önümüzdeki günler ne getirecek.
  • SouthhPark kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Geçen aylardan kalma aylık 2000 liraya yakın taksitlerim kaldı sadece. Çok güzel bir kampanya olmadığı sürece paraf kullanmayacağım. Son 2 aydır bonus kullanıyorum. 345 lira bonus kazandım. Gayet memnunum.

• https://www.parafcard.com.tr/11344-akaryakit_ve_market_kampanyasi

Akaryakıt ve Market Kampanyası

Paraf ile Market Akaryakıt Alışverişinizde 50 TL ye varan ParafPara

2-31 Ocak 2018 tarihleri arasına yurt içi akaryakıt ve market sektörlerinden yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra aynı sektörlerden yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL toplamda 50TL ParafPara verilecektir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce HARCA yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir

Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 50TL’dir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya Paraf ve Parafly kartlar dahil olup Business kartlar, ticari kartlar ve HalkCard’lar dahil değildir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 11.02.2018’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar 12.02.2018 tarihinde geri alınacaktır.

ParafPara transfer işlemi kullanım olarak sayılmayacak olup transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir

• E-Ticaret Kampanyası
    E-ticaret alışverişlerinizde 50 TL ye varan indirim
    2 -18 Ocak 2018 tarihleri arasında Paraf sanal işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim verilecek olup kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan en fazla kazanabileceği indirim tutarı 50 TL dir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ÖDÜL yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
    Kampanya katılımı belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir
    Kampanyaya Paraf ve Parafly kartlar dahil olup ,Business kartlar ve Halkcardlar dahil değildir.
    ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri , düzenli ödeme talimatları , fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

• Merhaba, bu sanal işyeri ne demek oluyor acaba? tatilsepeti.com'dan yapılan alışverişler dahil midir (paraf'a taksit ve indirim var sitede)?

Muhtemelen Sanal Kartlar da dahildir diye tahmin ediyorum.
  • Bu paraflyın 3 kata kadar puanları ucak bıletlerınde kullanma olayı nedır kampanya detaylarına gırılemıyor sıtesı bıle sorunluda
  • soul_spear S kullanıcısına yanıt
    Katsayı uçak biletlerinde 3 kat değil, 2 kat.

Detaylar:https://www.parafly.com.tr/4128-seyahat_hatti_ayricalik_slider
  • Pikachu P kullanıcısına yanıt
    4 sene önce falan parafly kullanan arkadaşlar 4 katı puana çeviriyorlardı. Şimdi 2 kat olmuş. Paraf gittikçe kötüleşiyor.

• Dikkat dolandırıcılık tuzağa düşmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 3 Ocak 2018; 21:25:52 >
  • Elektronik bir eşya alsak paraf günümüzde 6 taksit ile +4taksit uygulanır mı ?
  • Dostlar bende paraf yada parfly almak ıstıyorum hanıgınse basvurmalıyım + ları nedir ?
  • geçen ay avans puanı kapatayım diye Nadirgold'tan altın aldım.

% 0,15 puan veriyormuş. Oradan gol yedim. Eskiden % 0,5 puan veriyordu diye hatırlıyorum.

=(
  • pdrdurdu P kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardesım Allah razı olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Dikkat dolandırıcılık tuzağa düşmeyin

Benimkinde numara bile var

• Arkadaslar guncel paraf ekstresinde gordum az once. 01 Mart 2018 den sonra paraf kartlar ucretli olacakmis. Ben gold kullaniyorum 52 tl yazmislar. Henuz ucret yansitilmamis ama resmen uyarmislar, sok oldum.

Not. Parafly degil duz Paraflar icin.

• arkadaşlar parafly için whatsapp gurubu varsa beni de ekler misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.