Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
8.736
Cevap
349
Favori
807.127
Tıklama
Giriş
    136 Mesaj
    https://www.parafcard.com.tr/11344-akaryakit_ve_market_kampanyasi

Akaryakıt ve Market Kampanyası

Paraf ile Market Akaryakıt Alışverişinizde 50 TL ye varan ParafPara

2-31 Ocak 2018 tarihleri arasına yurt içi akaryakıt ve market sektörlerinden yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra aynı sektörlerden yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL toplamda 50TL ParafPara verilecektir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce HARCA yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir

Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 50TL’dir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya Paraf ve Parafly kartlar dahil olup Business kartlar, ticari kartlar ve HalkCard’lar dahil değildir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 11.02.2018’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar 12.02.2018 tarihinde geri alınacaktır.

ParafPara transfer işlemi kullanım olarak sayılmayacak olup transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    65 Mesaj
    E-Ticaret Kampanyası
    E-ticaret alışverişlerinizde 50 TL ye varan indirim
    2 -18 Ocak 2018 tarihleri arasında Paraf sanal işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim verilecek olup kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan en fazla kazanabileceği indirim tutarı 50 TL dir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ÖDÜL yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
    Kampanya katılımı belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir
    Kampanyaya Paraf ve Parafly kartlar dahil olup ,Business kartlar ve Halkcardlar dahil değildir.
    ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri , düzenli ödeme talimatları , fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
    |
    |

• Er
    13 Mesaj
    Merhaba, bu sanal işyeri ne demek oluyor acaba? tatilsepeti.com'dan yapılan alışverişler dahil midir (paraf'a taksit ve indirim var sitede)?

Muhtemelen Sanal Kartlar da dahildir diye tahmin ediyorum.
    |
    |

Katsayı uçak biletlerinde 3 kat değil, 2 kat.

Detaylar: https://www.parafly.com.tr/4128-seyahat_hatti_ayricalik_slider
    |
    |
    soul_spear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4 sene önce falan parafly kullanan arkadaşlar 4 katı puana çeviriyorlardı. Şimdi 2 kat olmuş. Paraf gittikçe kötüleşiyor.

|
    |
    Pikachu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 3 Ocak 2018; 21:25:52 >
    |
    |
    Dostlar bende paraf yada parfly almak ıstıyorum hanıgınse basvurmalıyım + ları nedir ?
    |
    |

% 0,15 puan veriyormuş. Oradan gol yedim. Eskiden % 0,5 puan veriyordu diye hatırlıyorum.

=(
    |
    |

eyvallah kardesım Allah razı olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    pdrdurdu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Dikkat dolandırıcılık tuzağa düşmeyin

Benimkinde numara bile var

|
    |
    Arkadaslar guncel paraf ekstresinde gordum az once. 01 Mart 2018 den sonra paraf kartlar ucretli olacakmis. Ben gold kullaniyorum 52 tl yazmislar. Henuz ucret yansitilmamis ama resmen uyarmislar, sok oldum.

Not. Parafly degil duz Paraflar icin.

|
    |

Şaka gibi. Şubatta paraf borçlarım bitiyor. Paraf gold um var. 1 kuruş vermem. İptal eder geçerim

|
    |
    tano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerli1965 -- 9 Ocak 2018; 17:3:43 >

Orijinalden alıntı: MaRJiNaL45

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum paraf e-ekstre olması rağmen 3-4 aydır mail gelmiyor her ay talep açmama rağmen aynı sıkıntı devam ediyor. başına gelen var mı?

mh'ne telefon edip söylersen düzeltiyorlar.
    |
    |

kart aidatı yok
    |
    |
    fenerli1965 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.